BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.5 > 39.Sezon

39.Sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
287557.18 in reply to 287557.17
Date: 10/22/2017 05:53:59
Overall Posts Rated:
8484
Hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim 3 4 sezon önceden itibaren u21 için oyuncu yetiştiriyordum ve belli bir seviyeye kadar getirdim fakat bana o dönem 2 sezon önce dediki bir hocamız yetiştirdiğin oyuncunun potansiyeli yeterli değil u21 olamaz bende üzüldüm demekki dedim boşa 2 3 sezon harcamışım diye düşündüm sonra baktım ki kurmaylar ekonomiyi çökertiyor para birikmiyor bende istemeyerekte olsa takımı dağıtmaya karar verdim üstelik draftlardan efsanevi bir oyuncu gelmişti şansıma aha dedim ben bu oyuncuyu yetiştiririm ve başladım antrenman vermeye bir süre sonra mail aldım hocalarımızdan biri belki haklı olarak bana dediki bence satın oyuncuyu 2.3. ligde daha iyi gelişir diye bende ekonomi düzeltmek için sattım şu an 2.3 milyon var kasada 2 senedir iddaasız mücadele ediyorum ve para birikmiyor dediğiniz gibi yapacağım ama bu sezon para biriktirmek istiyorum bakalım neler olacak antrenörü kovmuştum ilerleyen haftalarda iyi bir antrenör alabilirsem oyuncu da yetiştirebilirim hayırlısı artık