BuzzerBeater Forums

Magyarország - IV.8 > Kürthy Emilné Emlékújság

Kürthy Emilné Emlékújság

Set priority
Show messages by
This Post:
00
154552.21 in reply to 154552.20
Date: 9/7/2010 6:12:08 AM
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Sajnos nem tudok ma részt venni meccs alatt a fórumon, mert edzésen leszek. Viszont elnézést kell kérnem Stephan-tól, mert elfelejtettem, hogy megírta privátba a fórum elérhetőségét! még ne gratuláljatok, mert nem nyertem még meg! Majd akkor ha tényleg döntőben leszek és Okocha-t is egy szoros mérkőzésen megverem! :)
Tavaly sajnos elrontottam a végét, a csapatszellemem miatt elment a biztos feljutásom. Pont akkor kapcsolódtam be amikor kezdődött a szezon és kikaptam attól aki végül feljutott, mivel megakartam nyerni a csoportot ezért magas intezításra állítottam az uccsó meccs előtt, sikerült mert nyertem. Viszont a Csoportdöntőben meg elvert.

This Post:
00
154552.22 in reply to 154552.21
Date: 9/8/2010 2:17:03 AM
Overall Posts Rated:
77
Sajnálom:(

De akkor majd szombaton meccsközben ha ráérsz nézz be:)
Nagyon szerényen kezeled a helyzetedet,de teis látod,hogy ez sima lesz ;)
De legalább az ellened lévő meccsekből lehet tanulni,hiszen meglátjuk hol tart a csapatunk:D
Azért remélem nem fogad elfelejteni ezt a csoportott ha már feljutottál:D
Mi mindig vissza fogunk várni Stephannal :D XD

Na akkor összegezzük a mostani fordulót:)
Röviden meglepetés nem született:D
Kicsit bővebben Green Bulls az életbenmaradásért játszott,de a hosszabítást jobban bíró Biggy nyerte a rangadót Keleten.
Nyugaton is rendeztek egy presszízs meccset,ahol a jó erőkből álló Chicago elkapta otthon a Szombathelyieket szoros mérkőzésen!
Így valószínűleg pár fordulóval az alapszakasz vége előtt Keleten szinte biztosan eldőlt a 4csapat neve még nyugaton Chicago életben tartotta a playoffos álmait!

7végén ismét forduló és mindenkit szeretettel várunk a chaten!

Norbi

This Post:
00
154552.23 in reply to 154552.22
Date: 9/8/2010 9:14:21 AM
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Sajnos szombaton sem tudok élőben itt lenni, mivel Sopronban leszek egy tornán. Ezek a kései meccsidőpontok nem kedveznek nekem. Hogy kezeljem a helyzetet? Nagyképűsködjek itt? Inkább szerény maradok, mert nagyon jó ez a kis csoport és még szeretnék veletek beszélgetni! :) Kicsit háttérbe szorítottam a buzzert, mert a hattrick-ban most jól fut a szekér, bejutottam a 6. kupakörbe! De ha tehetem ide is gyakran benézek napközben! Na akkor szombaton mindenkinek hajrá!

Peti

This Post:
00
154552.24 in reply to 154552.23
Date: 9/10/2010 3:39:04 AM
Overall Posts Rated:
77
Sajálom akkor,egyszer biztos össze fog jönni:)
Figyelj buzzerre mert a végén befogunk hozzni,és meglepetések érnek majd itt ;)

Akkor holnap hölgyeim,úraim!

From: scitron

This Post:
00
154552.25 in reply to 154552.24
Date: 9/11/2010 3:33:55 AM
Overall Posts Rated:
44
"És felvirradá az vereség napja..."

Mindenkinek izgalmas mérkőzéseket kívánok mára. A Pannonhalma csapata már Nyíregyházán van. Itt éjszakáztak, nem bízzák a véletlenre.
Szeretettel várjuk az érdeklődőket a nyíregyházi Candlelight Arénában.

From: Minarik

This Post:
00
154552.26 in reply to 154552.25
Date: 9/11/2010 5:17:10 AM
Overall Posts Rated:
77
Az Avatar Team menedzere biztosan a leláton fog helyet foglalni,mivel Nyiregyházáról kapot egy névreszóló vip jegyet:D
Sok sikert mindenkinek ma!

This Post:
00
154552.27 in reply to 154552.26
Date: 9/13/2010 3:32:23 AM
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Jó reggelt!

Ismét győztesen hagyta el a pályát a Pannonhalma Thunderbirds! Köszönjük Stephannak a vendéglátást, nagyon jó volt! A mérkőzés hangulata varázslatos volt! Még egy meccset biztosan játszunk, de azt már Pannonhalmán! Remélem utána pedig az Avatar-ral! Mindent bele fiúk!

From: Minarik
This Post:
00
154552.28 in reply to 154552.27
Date: 9/14/2010 1:17:31 AM
Overall Posts Rated:
77
A Bölcs szóljön belőled Peti!:)
Azért volt mikor Nyíregyházái katlan tűze csiklandozta a talpadat,de gratulálok a meccsen mutatott játékodhoz!

Ma ismét bajnoki,és ahogy szokott lenne ebben a fordulóban is lesznek inyenc mérkőzések.
Kiemelkedő meccsek közé tartozik a Nyíeregyházi fiúk vendégjátéka a Dogs Elite Hooligans ellen!
Stephan által felkészítette legénység ha győzelemmel hagyja el a pályát,akkor ezzel nagy valószínűséggel biztosítja a 2.helyét az alapszakaszban!
A hírek szerint 700vendédszurkoló fogja elkísérni a csapatott,ezért kiemelt biztonságú mérkőzésre lehet számítani!Mely magába foglalja,hogy délután 15:00 órától a Bethlen utca felől forgalomrendváltozásra lehet számítani!:D

A másik érdekes meccsnek számít személy szerint a Szombathelyhez látogató WhiteHairB.K. meccset mondanám.
Mivel a Szombathely pár hete borzasztó formában játszik és egy esetleges meglepő vereség benne van a mérkőzés illatában.
Chicagoban biztos örülnének neki:)

Befejezésül egy átigazolási hírrel szeretnék szolgálni,amelyet az Avatar Team hajtott végre ezen a héten.
Úgylátszik a jelenleg a Keleti-csoportott vezető csapat mestere nem volt elégedet az eddigi center munkával és igazolt egy fiatal 19 éves 213cm-es center!Nagy reménységeket kitűzve ezáltal a magasemberek munkájához!:)
Majd elválik pár fordulóval később,hogy megérte-e a klubcsúcsot jelentő 200e forintnyi értékü átigazolás összeget kifizetni a csapatnak.
Érdekesség még a csapat háza tájáról,hogy ahogy az 1hónapja igérték a vezetőségnél elkezdtek kihulani a csontvázak a szekrényból és keretszűkítésbe kezdet a csapat!Így lesznek még távozók a cspaban,és persze a következő szezon kezdete elejéig még érkezők is!

Mindenkinek sikeres meccsnapot(azért a királyi gárdának nem:D)!chaten találkozunk:D

Norbi

From: scitron

This Post:
00
154552.29 in reply to 154552.28
Date: 9/14/2010 1:52:59 AM
Overall Posts Rated:
44
Üdv a kollégáknak!

2 fordulóval az alapszakasz vége előtt vagyunk, már látszik a cél. A csapat által kitűzött második hely továbbra is veszélyben van, megnyugtató azonban, hogy mindkét vetélytársunknak hátra van még egy pannonhalmi kirándulás. :)
A vereség, bár várható volt, benne maradt a csapatban, nem lepne meg egy sima zakó az Elit Kutyák otthonában.
A magam részéről komoly pozitívumként értékelem aktuális mutatónkat annak fényében, hogy szinte a szezon teljes második felét a hárompontosdobó-verseny győztese, Dibernárdó nélkül játsszuk végig, aki, mint ismeretes, bokáját törte. Nem kell külön ecsetelnem, mennyire fontosak lettek volna pontjai. További probléma, hogy hiába gyógyul majd meg a play-off-ra, a formája a sok kihagyás miatt jelentősen csökkent. Így nagy öröm lenne a konferenciadöntőbe jutás is. Jelenleg ez a csapat hivatalos célja.

Ma este, ahogy Norbi írta, találkozunk a chat-en.
Minden jót!

Stephan

This Post:
00
154552.30 in reply to 154552.29
Date: 9/14/2010 2:40:32 AM
Pannonhalmi Thunderbirds
III.8
Overall Posts Rated:
11
Kedves Kollégák!

Ma remélhetőleg Stephan mester segítségére sietek, hogy elérje a célját, vagyis a csoportban a második helyezést! Bár nem a legjobb csapatomat küldöm fel, mert ők hétvégén Nyíregyházán játszottak csoportrangadót! De ne féljél, mert szerintem a második sorom is hozza a meccset lazázva, max a meccsmotor szólhat bele! Avatar csapata komoly erősítést vitt végbe belső poszton kíváncsian várom, hogy hogyan fog beilleszkedni a csapatba! Nálam az erőcsatár kitett magáért a hétvégén, de nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert kevés lepattanót gyűjtött! Pipek úr remélem tartja majd a formáját és még sok sikert ér el nálam!
Mindhármunknak győzelmet kívánok! Főleg azért, mert csak mi vagyunk aktívak a fórumon!

Üdv: Novák Peti

From: Minarik
This Post:
00
154552.31 in reply to 154552.30
Date: 9/18/2010 1:27:56 AM
Overall Posts Rated:
77
Az alapszakasz utolsó fordulójához értünk!

és nem más a kérdés,hogy milyen párosítások lesznek a playoff rájátszásában??
Nézzük is mire lehet számítani a fordulóban!

Kezdjük a Keleti csoporttal:
Egy vmi kijelentető,hogy kiegyensúlyozott teljesítménnyel Pannonhalmi Thunderbirds magabiztosan nyerte meg csoportját!
A csoport második helyére annál izgalmasabb lesz a verseny,mivel Dogs Elitnek és Nyiregyházának is megvan az esélye rá,hogy pályaelőnnyel kezdje a rájátszást!
Nagy valószinűséggel Nyiregyháza fog befutni 2.-ként,mivel neki könnyebb meccs igérkezik,mint az Elit kutyáknak hiszen Stephan a nagyon jó formában lévő Biggy-vel játszik még a Hooliganok Pannonhalmára látogatnak ahonnan eddig senki nem távozot éppbőrrel:)
összegezve Pannonhalmi-Biggy,és Nyiregyháza-Dogs Elit mérkőzéssel számolhatunk a rájátszásban keleti oldalon!

Most pedig nézzük a Nyugati oldalt:
Izgalmasabb végjátékra lehet itt is számítani.
Mivel az eddig vezető Avatar Team fogadja a Chicagoi bandát,mely nem lesz egyszerü meccs,de azt lehet hallani a hazai csapat háza tájáról,hogy nem az alap kezdőcsapat fog játszani és kicsit már lélekben a ráátszásra gondolnak.De így is persze a sikerre fognak hajtani a meccsen!
A másik rangadó pedig a BlackDog vívja a Szombathelyiekkel!
Mely meccsen a kiszámíthatatlan forma meghatározó lehet mind a 2csapatnál.
Érdekes meccs lesz ezis!
Mivel ma minden playoffos csapat egymással játszik ezért ez egy jó erőfermérő a csapatok számára!
Vagyis mondjuk véleményem szerint a rájátszáspárosítás így fog kinézni!
BlackDog-Cicago,és Avatar-Szombathely mivel az utolsó fordulóban a chicago megfogja verni az avatar idegenben és a szombathely is fogja bukni a meccsét:)

Ennyi lenne mára:)Jó szórakozást délutánra:)
Go chat:)

Norbi

Advertisement