BuzzerBeater Forums

Hrvatska - III.4 > Nova sezona 3

Nova sezona 3

Set priority
Show messages by
From: ibarix

This Post:
00
170687.29 in reply to 170687.27
Date: 04/10/2011 15:21:50
Overall Posts Rated:
706706
master plan??da mi je samo znati kakav je to plan,sigurno neki 4-5-sezonski :)

Otprilike. Plan je da u svaku sezonu uđem s 20 milja $ plusa :)

i ja bi poludio,zapravo ne bi,ja bi te izbacio još u 12. sezoni. ;)

Kao što sam već rekao, jedno su želje, drugo mogućnosti :)

From: DomiM

This Post:
00
170687.30 in reply to 170687.29
Date: 04/10/2011 15:37:11
Overall Posts Rated:
1818
aha,zanimljivo.sretno ti bilo s time. :)
meni je i 500k $ dovoljno. :)
što se tiče tih moji ''želja'',nisam ja napisao da u sljedeću sezonu ulazim sa željom za osvetom,nego s ciljem za osvetom.dvije potpuno različite stvari. :)
tako i ovo da bi te izbacio nije želja,nego realsnost. ;)

From: DomiM

This Post:
00
170687.31 in reply to 170687.28
Date: 04/10/2011 15:47:01
Overall Posts Rated:
1818
baš mi je drago da te je nasmijao ovaj tekst,to je i glavni cilj i razlog nastanka. :D
vjerujem ja da ti nisi imao svoje prste u tome.ionako sam sumnjao da neki od BB-a ima nešto protiv mene. :)
znao sam ja otpočetka da ćeš mi ti stvarati najviše problema,nisam bezveze napisao da je to bila utakmica sezone,a i nije ti prvi put da si me zaribao. :)
želim ti svu sreću u finalu i nadam se da ćeš proći u II. ligu,tj. da ću te se riješiti. ;)
i moli se da taj next time bude tek za par sezona,jer ću ti sve vratiti s kamatama. :)

EDIT:
jesi to upravo sada kupio supporter??
i ja sam ga planirao kad prođem u II. ligu kupiti,al eto nisam.
možda ću ga svejedno kupiti da mi da barem neku utjehu. :)

Last edited by DomiM at 04/10/2011 15:50:02

From: Zli Zeko

This Post:
00
170687.32 in reply to 170687.31
Date: 04/10/2011 16:19:36
Overall Posts Rated:
55
Hehe, baš sam odlučio kupiti supp za probu, pa ćemo vidjet hoću li produžit nakon ova 3 mj. zasad mi se čini super, a ak te zanima mogu ti nakon par dana napisati kakvi su dojmovi...
Trebao si me se riješiti još jedne od proišlih sezona, ali sam bio neozbiljan i sam sam si kriv za sve ovo...nadam se da ću imati sreće i snage za finale, a tebi želim prolaz sljedeće sezone u toliko željenu II.ligu!

p.s. naravno, ovo zadnje vrijedi ako pobjedim u finalu, a ako ne, znaš što nas čeka sljedeće sezone... ;)

From: DomiM

This Post:
00
170687.33 in reply to 170687.32
Date: 04/10/2011 16:24:51
Overall Posts Rated:
1818
hvala ti na ponudi,al sam već dobro upoznat sa supporterom.imaosam ga sezonu-dvije. :)
hvala ti na željama i potrudit ću da to i ostvarim.
nadajmo se da ćeš proći.ne znam hoću li imat snage da te još jednu sezonu gledam. :DD
i kako si tako brzo sredio grb i tko ti ga je napravio?

From: Zli Zeko

This Post:
00
170687.34 in reply to 170687.33
Date: 04/10/2011 16:28:32
Overall Posts Rated:
55
i, kak se tebi čini supp? jesi (bio) zadovoljan? grb sam napravio sam (bavim se grafikom i sl.), isti je ko i u hattricku, pa sam ga imao pripremljenog...ak ćeš trebat pomoć oko svojeg, samo reci, nemoj se sramit! ;)

From: DomiM

This Post:
11
170687.35 in reply to 170687.34
Date: 04/10/2011 16:40:32
Overall Posts Rated:
1818
meni je bio super.pogotovo privatne lige(dodatan tekma tjedno za isprobavanje taktika),banner i logo.
sad još imaš praćenje treninga.vjerujem da ću ga uskoro opet kupiti.
znači tako,vidim ja da je to neki stručnjak napravio,sad znam i koji. :)
dobar je znak.napravio sam i ja sebi logo preko onih besplatnih triala-adobe illustratori ili tako neki.
ali ako mi bude trebao novi budi siguran da ću ti se javiti. :)
hvala ti na ponudi. :)

From: ibarix

This Post:
00
170687.36 in reply to 170687.30
Date: 04/11/2011 13:29:47
Overall Posts Rated:
706706
Mali tečaj hrvatskog jezika...

Ja bih te izbacio... - ŽELJA
Ja sam te izbacio - REALNOST

...tak da... još uvijek je sve na želji :)

This Post:
00
170687.37 in reply to 170687.36
Date: 04/11/2011 16:17:21
Overall Posts Rated:
00
E ljudi sada se i ja uključujem na ovaj forum pošto se nisam ni predstavio a igram u ovoj prokletoj ligi već 4-5 sezona(neznam dali sam u pravu). Znači ja sam Dwane Wade i ovogodišnja najveća senzacija koja se desila u ovoj ligi.Promijenio sam čitavu ekipu jer s ovom prošlom ekipom nisam ostavio traga baš nigdje,pa sam odlučio to promijenit.Svaka čast Real Doniju koji je uvjerljivo najbolja ekipa bila dok je trajao regularan dio sezone,ali mislim da je najveći razlog njegovog poraza u tome što ni jedan menađer(niti nogometni niti košarkaški) u ovom trenutku nemogu nadomjestiti sirovu realnost.Dečki koji su radili BB su napravili dobar posao i zahvalan sam im za to,ali nemožemo mi očekivati od njih da sada oni naprave nešto spektakularno.Critters je lijepo objasnio sve što bi se desilo u realnoj košarci, ali mislim da to nije glavni razlog ispadanja. Još jednom obradovali ste me što ste tako nešto lijepo napisali i uljepšali mi dan. Nadam se da mi raspoloženje neće pasti nakon derbija s Prikazama. Mislim da nije ta utakmica Real Doni-Prikaze bila najveći derbi lige nego pravi derbi tek slijedi.Prikaze su nabavile novi banner i kupile suporter jer vjerojatno misle da mogu preko mene u drugu ligu ali to ćemo još vidjeti. Ovom prilikom želim svih pozvati na veliko finale Prikaze-Lakers-x i obećavam da vam je zabava zajamćena. Hvala

This Post:
00
170687.38 in reply to 170687.37
Date: 04/11/2011 17:16:12
Overall Posts Rated:
1818
dobro si opisao ligu. :)
zvuči ko da si pravi D-Wade,a i skroman si,vidim. ;)
pretpostavljam da misliš na moju dirljivu priču.drago mi je da sam ti uljepšao dan i nadam se da će za 3 mjeseca biti još jedna ljepa priča sa puno sretnijim završetkom za mene. :)
imaš sreće što sam ti pustio prikaze u finale,da sam ja umjesto njega tamo,ne bi se tako lijepo proveo.zaokružio bi međusobni skor na 3-0 u ovoj sezoni. :))
ako budem imao vremena,rado ću pogledati tekmu.

This Post:
00
170687.39 in reply to 170687.37
Date: 04/12/2011 15:01:14
Overall Posts Rated:
55
khm, skoro sam pao u nesvijest kad sam vidio rezultat, a mogu si mislit kak bi se osjećao da sam pratio uživo! Sreća prati hrabre, pa iako možda nemam najjaču ekipu, očito je da sam pogodio s taktikom za playoff kad sam na pola sezone odustao od borbe za 1. mjesto s Domijem u grupi i održavao to 2. mjesto i pripremao se za ove tekme...sva trojica smo dobri, definitivno su tu nijanse koje odlučuju o pobjedniku u ovim tekmama i mislim da će onaj koji od nas dvojice ostane u ovoj ligi sljedeće sezone uz Domija voditi glavnu riječ u ligi.
Šteta kaj cijelu sezonu nitko nije ništa pisao, bilo bi puno zanimljivije, ali jbg, kaj je bilo bilo je...

Da se vratim na ovu šokantnu tekmu...znači 3:33 prije kraja gubio sam 12 razlike i da sam pratio uživo vjerojatno bi ti čestitao na pobjedi...slažem se da je to na rubu realnosti, ali uvijek se sjetim onog finala LP-a u nogometu Bayern-Manchester, pa si mislim da se takve stvari mogu dogoditi s vremena na vrijeme...neznam jesi pratio uživo, al mogu si mislit kak si se osjećao ako jesi...jbg, kak bi rekli slovenci - smola...

U svakom slučaju čestitam na odličnoj utakmici i poruči svojim navijačima da u subotu u Bum Bum Areni imaju besplatnu pivu! ;)

Advertisement