BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
314235.33 in reply to 314235.28
Date: 04/20/2022 09:34:40
BC Bulldozers
II.2
Overall Posts Rated:
2424
Ziurek, Linai, sita bent jau zmones diskorde prieme kaip tavo viliotini, aka bandyma nedemokratiniu budu tapti treneriu. Kas velgi panasu i galima nora sukciauti

This Post:
00
314235.34 in reply to 314235.20
Date: 04/20/2022 09:37:44
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
1. Kas konkreciai bus tavo stabe, jei tave isrinks?

Ties tuo dirbama dar, bet jau yra žmonių norinčių :)

2. Ka bendro esi turejes iki siol su NT ?

Štabe buvau 2 kartus,1 kartą daugiau pagalbinį vaidmenį darydavau(ką kozlik liepia tą darau :D ), 2 kartą prižiūrėjau 22yo listą(tik po kiek laiko realiam gyvenime atsirado daug veiklos tai ir nusprendžiau pasitraukti)
Prisijungčiau ir dabar, beeeet ten mano nuomonė nebūtu gerbiama.

3. Kuo esi geresnis kandidatas uz Vilka?

Taktiškai neprilygstu jam, bet turiu naujovių kurios manau kad gali sėkmingai veikti.


Ačiū, už klausimus, tikrai geri klausimai :)





This Post:
44
314235.35 in reply to 314235.24
Date: 04/20/2022 09:43:53
Vilniaus BRIGADA
III.13
Overall Posts Rated:
195195
Čia viskas labai jau į asmeniškumus nuėjo, nebėra diskusijos apie NT, tik skauduliai iš praeities ar darbarties (jau nebesuprasi), pilimas vieni ant kitų, naudos iš to 0. Kaip suprantu abejos puses yra studentinio arba vyresnio amžiaus, tai jau nebe pacukai, parodykit šiek tiek brandos ir nebesivelkit i melodramas.

Pabandysiu šiek tiek sugrąžinti diskusiją apie rinktinę.

Linai,
Kol kas neturi mano balso dėl šių priežasčių:
1. Tavo planas su screenshotais atrodo visai neveiksmingas. Exceli gali apdoroti informaciją daug lengviau išsisortindamas pagal tam tikrus statsus žaidėjus ir t.t. DC temose tu pasimesi, reikės scrollint arba bandyt ieškot žaidėjų per searchą kada postinai, skamba kaip paskutinė tragedija.
2. Tavo asmeniniai pasiekimai su komanda, ganėtinai žemi, Vilkas taktiniam lygyje panašu tave stipriai lenkia, plius kaip suprantu, Vilkui talkins Kritulys ir LBBL ar panašaus lygio menedžeriai kas yra didelis +
Tavo idėja dėl aktyviai nebendraujančių trenerių irgi prasta štai kodėl -
A: Yra užseniečių kuriem mūsų rinktinė nė motais ir jie treniruos kaip nori, bet gali ištreniruoti gerus žaidėjus, bet jei tu juos iškart išmeti, prarandam talentą kuris galėtų žaisti.
B: Grubiai virš 50% rinktinės talento yra Lietuvos komandose ir panašu, kad tu su daugeliu lietuvių nesutarti ypač aukščiausiose lygose kur pagrinde ir žaidžia NT žaidėjai, tai ką juos irgi išmesi jei jie dėl asmeninių priežasčių nebendraus?
3. Pilnai sutikčiau su Ledo komentaru, tau būtinai reikia susitaikyti su NT štabo nariais, nes panašu, kad tu neturi štabo, o vienas čia kalnų nenuversi ypač su tavo patirtim. Pakeisti bendravimo retoriką būtina, nes tokių žmonių niekas nemėgsta, čia toks gyvenimiškas patarimas.

Vilkai
Tu turi mano balsą nes:
1. Aš už testinumą. Tokio kaip Kozlikas vargu ar bus, bet tikiu, kad pasisėmėt žinių ir tinkamai atliksit savo darbą.
2. Tavo štabas aukšto lygio, kompetencijos turit daugiau nei pakankamai.

Balsuočiau už kažką kitą, jei būtų už ką nes:
1. Kol kas mažai tavęs diskusijoj, norėtusi detalių kaip bus valdoma NT, peršasi idėja, kad forume daug žinių iš tavęs negautime, jei valdytum rinktinę.
2. Asmensiškai balsuočiau už komandą kuri yra daugiau pasieksi BB

Keli klausimai tau:
1. Minėjai, kad planas yra treniruoti nes dabartinė karta netempia lygio, bet kokie planai ateinančiam sezone, realistiškai į kokią vietą galim pretenduoti Europos čempionate?
2. Linas turi vieną pliusą prieš tave, jį visi jo vardu pažysta. Manau padėtų ne tokiems aktyviems menedžiariams psichologiškai labiau su tavim susitapatinti jei jie žinotų, kad balsuoją už Simą, Petrą, ar Kazį, o ne už Vilką, bet čia šiaip tarp kitko.

Founded in S7 | Returned in S30
This Post:
00
314235.36 in reply to 314235.34
Date: 04/20/2022 09:44:28
Komjaunimo Tiesa
III.7
Overall Posts Rated:
882882
Second Team:
Komjaunimo Tiesa II
Nori normaliu klausimu, tai galima ir taip.

...bet jau yra žmonių norinčių


galima konkreciai bent viena arba kad cia ateitu i foruma parasytu kazka

po kiek laiko realiam gyvenime atsirado daug veiklos tai ir nusprendžiau pasitraukt


Kodel siuo metu esi isitikines, kad neatsiras per artejancius 2 sezonus (grubiai apie 6 menesius) "daug veiklos"?

...bet turiu naujovių kurios manau kad gali sėkmingai veikti


Kokios konkreciai butu tos naujoves, kurios atsvertu tavo prastesnes taktines savybes Vilko atzvilgiu?

Last edited by Bronis Rope at 04/20/2022 09:45:34

This Post:
00
314235.37 in reply to 314235.23
Date: 04/20/2022 09:46:46
BC Bulldozers
II.2
Overall Posts Rated:
2424
Tu savo rasiny iskeli diskorda kaip zveri, priesa, kuris ant taves stumia. Aisku, jog yra tiesos, ir visai pelnytai kartais pastumia uz tavo elgesi. Nesislepsiu, stumiu ir as visai neblogai. Bet velgi, taip yra del elgesio ir nutikimu ten bunant. Tau ne psichuojant ar normaliai bendraujant nieks ant taves blogu zodziu nemetydavo. O dabar, skirdamas vietos savo rasiny diskordui, automatiskai gausi atsaka. Ir gavai. Visai pelnytai.

Del nuomones keitimo, tai manyciau kaip tik reiktu pradet nuo bendravimo ir praeities sudu uzglaistymo, o ne sokimo i NT trenerius is niekur nieko. Gaunasi, kad arba trollini, arba nesuvoki, jog praleidi kelis zingsnius. Cia aiskiau yra nesusivokimas. Esme, kad tu net nebandei nieko glaistyt.

Del dabar, tai pats faktas juokina, kad po ka tu vadini senos praeities,is niekur nieko sokt bandai i NT trenerius. Cia iskart ir atsakas i tavo paskutini pasisakyma. Daugiau sia tema nesipletosiu. Turi pakankamai klausimu is kitu zmoniu susijusiu su taktikom ir praktiniais dalykais. Sekmes

Last edited by laurynas9632 at 04/20/2022 09:52:47

This Post:
00
314235.38 in reply to 314235.37
Date: 04/20/2022 09:55:42
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Gerai, pradėsiu normaliai bendraut. ;) Galima sugrįžt į DC? NE :D viskas tuom ir baigta :)

This Post:
00
314235.39 in reply to 314235.33
Date: 04/20/2022 09:59:41
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Žiūrėk, pats tiki kad nelaimėsiu :D kodėl čia pergyveni?

This Post:
00
314235.40 in reply to 314235.34
Date: 04/20/2022 10:01:38
BC ScorpiQns
II.4
Overall Posts Rated:
190190
1. Kas konkreciai bus tavo stabe, jei tave isrinks?

Ties tuo dirbama dar, bet jau yra žmonių norinčių

2. Ka bendro esi turejes iki siol su NT ?

Štabe buvau 2 kartus,1 kartą daugiau pagalbinį vaidmenį darydavau(ką kozlik liepia tą darau ), 2 kartą prižiūrėjau 22yo listą(tik po kiek laiko realiam gyvenime atsirado daug veiklos tai ir nusprendžiau pasitraukti)
Prisijungčiau ir dabar, beeeet ten mano nuomonė nebūtu gerbiama.

3. Kuo esi geresnis kandidatas uz Vilka?

Taktiškai neprilygstu jam, bet turiu naujovių kurios manau kad gali sėkmingai veikti.


Ačiū, už klausimus, tikrai geri klausimai






Aciu uz atsakymus. Man tai padejo tvirciau apsispesti, uz ka balsuoti.
Stabas turetu buti suformuotas pries skelbiant kandidatura. Visgi nuo stabo daug kas priklauso. Tu stabo neturi. Ir abejoju, kad surinksi gera staba, kai su daug kuom susipykes esi.

Kitas dalykas. Sveikintina, kad pripazisti, jog taktiskai esi silpnas. Keista, kad tai pripazindamas , kandidatuoji i NT, nes geras taktikavimas ir strategavimas turetu buti stipriausia NT trenerio savybe.

Beja, savo naujoves gali pasiulyti naudoti ir neesant treneriu.

Mano balsas keliauja vilkui.

Devil is a looser and he is my bitch!
From: Kritulys

This Post:
00
314235.41 in reply to 314235.34
Date: 04/20/2022 10:02:26
Krituliai
IV.17
Overall Posts Rated:
305305
Second Team:
Kritulio Urėdija
Ties tuo dirbama dar, bet jau yra žmonių norinčių


Tai tu pasidalink jais, jeigu jau norintys yra. Kame bėdos? BDAR saugo jų duomenis? Kažkaip neteko susidurti man dar su tave palaikančiais, nei forume nei discorde.

Štabe buvau 2 kartus,1 kartą daugiau pagalbinį vaidmenį darydavau(ką kozlik liepia tą darau ), 2 kartą prižiūrėjau 22yo listą(tik po kiek laiko realiam gyvenime atsirado daug veiklos tai ir nusprendžiau pasitraukti)


Pirmą kartą nedarei nieko kas tau buvo liepiama, antrą kartą, Kozlikas pats parašė visiems 22yo ar su jais buvo susisiekta ir bent kas nors pasakyta, ir gavo atsakymą, kad nebuvo su jais bendrauta.

Čia tas pats, kas man dabar sakyti, kad buvau užėjęs į Seimą, tai galiu Seime priiminėti politinius sprendimus.

Taktiškai neprilygstu jam, bet turiu naujovių kurios manau kad gali sėkmingai veikti.


Taktiškai neprilygsti, treniruoti nemoki, tavim nepasitiki nė viena LBBL'e mūsų NT žaidėjus auginanti komanda, ką tu tam NT pametei?

From: L1N@S

This Post:
00
314235.42 in reply to 314235.35
Date: 04/20/2022 10:11:30
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Yra tiesos, reikėtų galbūt dar patobulinti savo įdėją(sugalvot geriau nei exeliai). Bet savo pavardės iš NT neištrinsiu, jei laimėsiu tai laimėsiu. Geras komentaras ;)

This Post:
33
314235.43 in reply to 314235.35
Date: 04/20/2022 11:15:21
Vilkiukai
II.3
Overall Posts Rated:
424424
Second Team:
Vilkiukai II
Keli klausimai tau:
1. Minėjai, kad planas yra treniruoti nes dabartinė karta netempia lygio, bet kokie planai ateinančiam sezone, realistiškai į kokią vietą galim pretenduoti Europos čempionate?
2. Linas turi vieną pliusą prieš tave, jį visi jo vardu pažysta. Manau padėtų ne tokiems aktyviems menedžiariams psichologiškai labiau su tavim susitapatinti jei jie žinotų, kad balsuoją už Simą, Petrą, ar Kazį, o ne už Vilką, bet čia šiaip tarp kitko.


Europos čempionate norėčiau medalių, bet tam reikės šiek tiek sekmės. Grupę gavom neįpūdingą, manau išeisim gana lengvai. Antrame etape, su stipresnėmis komandomis reikės šiek tiek sėkmės. Bet bendrai paėmus esam pajėgūs varžytis su visomis komandomis, aišku daug kas priklauso ir nuo randomo. Vienas kitas pataikytas, nepataikytas GDP ar formos gali daug ką lemti.

Stengsiuos nekartoti klaidų padarytų praėjusiais sezonais, kai treneris neklausydavo štabo. Nesu daug rašantis, bet trumpas savaitines ataskaitas gausit forume. Dėl pačios sistemos kaip ir nematau didelių problemų, exceliukai gerai veikia.

Kadangi META greitai keičiasi ir duomenys ir nuojautos apie statistiką neretai nepasitvirtina faktiškai ir akies testas kartais būna apgaulingas. Senai mintis tokia buvo, esu ir pradėjęs daryti, game analyzer programėlę (seniau būdavo BB game analyzer, deja nebeveikia ), tai sau tiek savo komandai tiek NT komandai lengviau būtų varžovus analizuoti kažkiek ir spręsti ar gerai veikia taktikos.

Esu Justinas

Advertisement