Тур 13 (Субота 19 Вересень 2015) : Статистика по http://www.buzzer-manager.comВечірні результатиBarbados Bajans 102 - DAN-Dnipro 98
BC Almaz 97 -
IbizaTeam 99BC Fobos 104 - BC BERDOS 80
alllgun 80 -
MS Suns 92Ukrainian Panthers 114 - Sumy Bouncers 103
Pulsar Rivne 105 - gold Mercury 69
BD-Team 92 -
Otec 115Pick&roll 89 - Kambrod 61
Найкращі командні показники туруОчки : 115 : Otec
Підбираннь : 67 : Pick&roll
Передачі : 28 : Ukrainian Panthers
Перехоплення : 10 : Otec
Блок-шоти : 9 : BC Almaz
Найкращі індивідуальні показники туруОчки : 38 : S. Nikitenko (Sumy Bouncers)
Підбираннь : 27 : D. Beauchemin (alllgun)
Передачі : 15 : A. Tarand (BC Almaz)
Перехоплення : 3 : C. Young ill (Otec), V. Potashev (Otec), V. Rudykh (BC Almaz), T. Jänes (Pulsar Rivne), S. Odesyt (gold Mercury)
Блок-шоти : 5 : L. Nosferatyuk (BD-Team)
Top 5 туруРозігруючий : A. Tarand (BC Almaz) (11 Очки, 6 Підбираннь, 15 Передачі, 0 Перехоплення, 2 Блок-шоти), B. Bender (Barbados Bajans) (18 Очки, 8 Підбираннь, 5 Передачі, 2 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 23
Атакуючий Захисник : Y. Fedorishchev (Barbados Bajans) (32 Очки, 4 Підбираннь, 6 Передачі, 1 Перехоплення, 1 Блок-шоти) : Ефективність : 33
Легкий Форвард : C. Young ill (Otec) (32 Очки, 2 Підбираннь, 1 Передачі, 3 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : 34
Важкий Форвард : F. Abellán (Sumy Bouncers) (29 Очки, 14 Підбираннь, 2 Передачі, 1 Перехоплення, 2 Блок-шоти) : Ефективність : 34
Центровий : S. Nikitenko (Sumy Bouncers) (38 Очки, 17 Підбираннь, 3 Передачі, 0 Перехоплення, 1 Блок-шоти) : Ефективність : 46
MVP туруS. Nikitenko (Sumy Bouncers) (38 Очки, 17 Підбираннь, 3 Передачі, 0 Перехоплення, 1 Блок-шоти) : Ефективність : 46
Найгірші виступи туруA. Zapalov (Barbados Bajans) (0 Очки, 0 Підбираннь, 0 Передачі, 0 Перехоплення, 0 Блок-шоти) : Ефективність : -4
Інша статистикаГравець, який забув зняти рукавиці : G. Castelo (Pulsar Rivne) : 6 Втрати
Гравець, на якого полюють судді : O. Šovljanski (alllgun), I. Stezhkovoy (alllgun), D. Nihaenko (Pick&roll), V. Datsenko (Kambrod), G. Cakšs (Ukrainian Panthers), M. Nordberg (Ukrainian Panthers), N. Malliopoulos (Pulsar Rivne), J. Havens (MS Suns) : 6 Фоли
Стальна людина : S. Mingyou (alllgun), A. Županc (alllgun), D. Beauchemin (alllgun), I. Plakhotin (Kambrod), P. Reerink (Kambrod), X. Tizado (DAN-Dnipro), G. Castelo (Pulsar Rivne), O. Potanin (IbizaTeam), L. Nosferatyuk (BD-Team), P. Adán (BD-Team), T. Choon Seng (BC BERDOS), S. Nikitenko (Sumy Bouncers), V. Dropa (gold Mercury) : 48 Хвилини
Снайпер : X. Tizado (DAN-Dnipro), C. Pézin (IbizaTeam), P. Constantin (IbizaTeam), O. Potanin (IbizaTeam), J. Kavanagh (Barbados Bajans), J. Havens (MS Suns) : 4 Триочкові
Найкращі виступи : G. Eroshenko (Ukrainian Panthers) : Рейтинг : 17.5
Найгірші виступи : V. Musin (gold Mercury) : Рейтинг : 4.0