BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 Milli Takım

U21 Milli Takım (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Xertz

This Post:
11
290828.922 in reply to 290828.920
Date: 07/29/2023 12:58:16
Tekirdağ Spor
III.2
Overall Posts Rated:
2222
Hata üzücü olmuş hocam haklısınız ama discord inanın daha anlık ve sürekli iletişim için çok daha güzel bir aracı. Antrenman takiplerinizi çok daha kolay yapıp koçu çok daha kolay haberdar edebiliyoruz, anlık olarak bir şeyleri tartışabiliyoruz. Oyunun sitesinde herhangi chat veya başka bir durum olmadığı ve forum sistemi biraz daha yavaş ve kısıtlayıcı kaldığı için bunları sağlayabilecek bir platform çok daha kolaylaştırdı bence işi. Önceki koçlarla iletişim daha zorken güncel koç ile kendisinin uyanık olduğu her an kolayca iletişim kurup oyuncuların gelişimlerini planlayabiliyoruz.

Message deleted
Message deleted
Message deleted
Message deleted
From: Honnete

This Post:
11
290828.929 in reply to 290828.920
Date: 07/30/2023 14:59:09
Biraderler
II.1
Overall Posts Rated:
8686
Second Team:
Küçük Biraderler
Hocam aslında yanlış hatırlamıyorsam (bu olaydan sonra konuşmamızda da koç öyle belirtti) kayıtlı bir taktiğimiz vardı. Sorun zaten taktik verilirken ortaya çıkmış ekstra bir hata. Burada taktik unutulmasından ziyade bir hata var ona bir açıklık getirelim tekrardan ama tabii ki öyle veya böyle yapılmaması gereken kritik bir yanlış ve bütün emeklerimizin elimizden gidişi...

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
290828.932 in reply to 290828.929
Date: 08/28/2023 15:28:25
Manhattan Warriors
III.15
Overall Posts Rated:
1515
Bu sefer ki rezaletin açıklaması ne acaba gerçekten merak ediyorum. Bugün kadroda 4 oyuncu olduğunu görünce bir şüphelendim ama olmaz heralde dedim, oldu. Ben artık bu işte art niyet arıyorum. 3 kullanıcısı olan ülkenin milli takımı değil burası. Geçen seferde o kritik maçta bu yapıldı, hata dendi. Bu sefer ne denilecek acaba? Koltuğu boşaltamıyor muyuz yeni bir koç seçilene kadar. Yani boş olursa en azından zarar veren çıkmaz. Milli takım ekibinden Türk hocalarımız durumdan haberdar mı acaba sorun nedir?

Advertisement