By Mod-Ray Sadomazođubrilović in Sezona 72 🏀:
Ja sam prošle sezone isprobao novi pristup draftu i gledano po obje moje ekipe definitivno nisam fulao...za hvatanje potecijala s 18 godina ionako moraš biti na
|
By mr.splash in Sezona 72 🏀:
Sta se ceka? Kad ce nam izaci draft lista hahah, treba potrositi ovih 150 bodova i izvuci nesto korisno 😁😁
|
By gugy in Sezona 72 🏀:
Nikad nisam baš nešto obraćao pažnju na All star, ali moguće da je previše mijenjao pozicije.
Meni je osobno ovo jedna od dosadnijih BB sezona
|
By Mod-Ray Sadomazođubrilović in Sezona 72 🏀:
Zaboku je Vlatković svakako morao upasti prije bilo kojeg mojeg igrača...nije mi jasno kako on nije upao u sastav...možda zato jer je previše šarao s pozicijama?!?
|