By krdza in Sezona 70:
Danasnjom pobedom je obezbedjen opstanak u ligi, 7 kola pre kraja ligaskog dela. Sledi delimicna rekonstrukcija tima
|
By kaktusi in Sezona 70:
Hvala puno :)
I tebi puno srece zelim.
|
By Blue Angel in Sezona 70:
Cestitam Astronautima na tituli, sve najbolje u I ligi.
Ja se selim u nizi rang, gravitaciona sila je suvise jaka da bih ostao u II ligi.
Srecno svima, d
|
By Trajan Langdon in Sezona 70:
Na pocetku sezone je izgledalo kao da je crvena grupa dosta jaca od plave, bar meni, ali slazem se da si nepravedno izvisio za plejof. Ali kad se sa sagleda jac
|