Izmir Jammers (70848)
share
Manager: Tüfekçi
Online
Country: Türkiye
League: II.3
Rival: r1card0
World Rank: 1550
Country Rank: 32
BBM Tier: 2
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Jammers 5. Viteste
Posted on 01/06/2022

Ektiğimiz fidanlar ağaç oldu. Ağaçlar da meyvelerini 55. Sezon’da verdi. Muhammet çok başarılı olmasa da geçer not alabildi. Bu sezon ondan iç defans ve rebound konusunda gelişim görmek istiyoruz. Asan ise II. Lig için rotasyonda olabileceğini bizlere gösterdi. Önümüzdeki sezon da iki genç oyuncu yetiştireceğiz.

Şampiyon kadroya şampiyon transfer
Bu sezon patron çıldırdı! Jammers tarihinin en pahalı transferi Cengizhan Sakin ile önümüzdeki sezon için anlaştıklarını duyurdu. Cengizhan geçen sezon Milli Takım’ın bir parçasıydı. 4 kez şampiyon ve 9 kez Allstar olan Cengizhan’ın önümüzdeki sezon MVP yarışı içinde olacağı ve lisanslı ürün satışlarına yüksek katkı yapacağını düşünüyoruz.

Kulislerde Cengizhan’ın takım yapısına zarar vereceği ve kulubün mali yapısını zorlayacağı söyleniyor. Bir takım gruplar (Anti-Kazimist) Kazim Özdiler’in bu popülist transfer hamlesini beğenmediklerini dile getirdiği aktarılan haberler arasında.

MVP Satılmış Benan!
Kendisi ...

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement