BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
Message deleted
From: 牛姐
This Post:
00
256543.3 in reply to 256543.1
Date: 04/03/2014 02:15:18
Overall Posts Rated:
7979
Witam wszystkich!
Cieszę się, że wiesz, wszyscy tutaj, jestem z China's 猛牛. Polska to kraj utalentowanych ludzi. Chcę powiedzieć, to to, że chcę, aby uruchomić nowy sezon polskiego trenera kadry narodowej! Moim celem jest doprowadzić Polskę na tronie mistrzostw świata! Mam nadzieję, że wszyscy będą mnie wspierać i dać mi głos!
Dziękujemy!
Kocham Polskę!

This Post:
00
256543.4 in reply to 256543.1
Date: 04/03/2014 08:49:09
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
No i przyszedł czas na kolejny skok na kasę reprezentacji, podobno nowa utopijne państwo jest, nowi sponsorzy itd.

Startuje bo trenejro musi być z polska:D

Wszyscy mnie znają, przede wszystkim z dobrej gry, a niektórzy osobiście poznali, inni poznali w czasie PO z sezonu 25 i wpadki jaka zaliczyłem. Mało mam czasu na BB, więc nie objecuję zapowiedzi, wielkiego dbania o nasza młodzież, skałci sa od tego, co najwyżej będę ustawiał tylko skład i dbało forme reprezentantów, jeśli to w ogóle możliwe.

no to tyle.

This Post:
1212
256543.5 in reply to 256543.4
Date: 04/03/2014 14:29:30
Overall Posts Rated:
515515
Witam Wszystkich
Przy wyborze ostatniego selecto i po całej akcji która potem miała miejsce strasznie się wkurzyłem, bo nie może być tak że ktoś kandyduje, wygrywa a potem mówi że to nie ma czasu, że jak będzie chciał itd
Nie zgadzałem się z tym wtedy i zapowiedziałem że w następnych wyborach startuje. Nie zgadzam się z tym i dzisiaj bo kadra to nie prywatny folwark i to nie jest załatwianie właśnych jakichkolwiek interesów czy ambicji, tutaj trzeba pracować na przyszłość a nie na dziś i tytuł przed nickiem
Kilka dni temu podliczyłem swoje możliwości i pomyślałem że nie będę zabierał miejsca tym którzy chcą poświecić więcej niż ja bym mógł, ale jak zobaczyłem przed chwila możliwości wyboru no to niestety zdecydowałem się że będę kandydował.
Nie zgadzam się aby były kolejne dwa sezony luki, trzeba działać jak najszybciej i starać się odbudować zaufanie i autorytet pozycji jaką jest stanowisko selekcjonera. Chciałbym też aby wszyscy którym przyświeca ta sama idea jak mi, dali część siebie i mi pomogli. Sam na pewno nie będę w stanie tego pociągnąć na takim poziomie jak bym chciał bo tak naprawdę brak mi doświadczenia, dlatego liczę że oddając na mnie głos każdy pomyśli i spróbuje znaleźć odrobinę czasu aby dać coś od siebie, każda podpowiedź, uwaga czy też spostrzeżenie będzie na wagę złota i dla mnie bezcenne. Wierzę że osób chętnych do pomocy znajdzie dużo, ja naprawdę wierzę w Polską społeczność BB
Gram od bardzo dawna, byłem świadkiem wielu pożegnań, powrotów i ja sam dwa sezony temu chciałem zawiesić swoje członkostwo w tej grze ale... coś nade mną czuwało i okazało się że znowu udało mi się awansować do PLK, co moim zdaniem trudniejsze jest niż w niej utrzymanie ;)
Nie chce przynudzać, wierzę w naszą społeczność, nie dysponuje taką ilością czasu jak bym chciał ale mogę zapewnić o jednym, prędzej poświęcę swoja drużynę ligową niż zaniedbam kadrę
Jeśli znajdzie sie kandydat który może dać coś więcej to ja zrezygnuje i na niego sam zagłosuje, moja kandydatura to głos sprzeciwu, bo wiem że ostatni moment jest aby powstrzymać odpływ ludzi z BB bo brak jest świeżej krwi, niestety
Na koniec jeszcze dodam że każda każda rada, uwaga czy spostrzeżenie czy cokolwiek innego będzie brane pod uwagę a odpowiedzialność za wszystkie wyniki od samego początku biorę na siebie i nigdy nie zrzuce ich na innych czy też zjawiska nadprzyrodzone
pozdrawiam