BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.1 > Sezona 52

Sezona 52

Set priority
Show messages by
This Post:
11
307135.1
Date: 12/15/2020 12:03:24
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
No pa smo zopet na začetku nove sezone.

Glede na trenutno videno bo modra stran močnejša kot rdeča oziroma se zdi, da razmerje še bolj v našo "korist".
Novinci ( dobrodošli ) so verjetno še v izgradnji ekip, saj s trenutnimi postavami verjetno ne bodo mogli konkurirati za kaj višjega. Seveda pa lahko vedno presenetijo.
Med tem, ko so Vršaci in Frayers-i močna neznanka, ker se ne ve kakšne cilje bosta imela.

Sam osebno bom Kerlce še vedno jemal kot najhujšega konkurenta, čeprav na uradnega rivala še čakam, da ga računalnik določi

Pri Sanjačih pa smo se okrepili na najšibkejšem položaju, čakamo še na 11. igralca, ki bo lahko malce na vsaki poziciji in se podamo v boj. Enostavno ne vidim motivacije, če se ne borim za vrh.

This Post:
11
307135.2 in reply to 307135.1
Date: 12/15/2020 12:47:28
KK Frayers
III.6
Overall Posts Rated:
88
Pozdravljeni vsi tudi z moje strani.

Po spoznavanju moči 1. lige, smo se odločili za vrnitev na nižji nivo in spet smo se vrnil točno nazaj kjer sem smo bili pred tem. Odločili smo se za popolno spremembe ekipe ter cele strategije. Cilj v tej sezoni je samo obstanek tukaj in se ne nameravam boriti za najvišja mesta. Kljub temu upamo na zanimivo sezono z ogromno akcije ter vsem soborcem želim veliko uspeha in čimmanj poškodb.

This Post:
11
307135.3 in reply to 307135.2
Date: 12/21/2020 04:24:56
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
No ta sezona se je začela res "izvrstno" za našo ekipo.
Po poškodbi novega centra smo seveda extra tanki pod košem in na prvi tekmi, kjer seveda zaradi nizke pripravljenosti kakovost še ne pride do izraza, smo dobili lepo zaušnico od novinca v ligi.
Začetki prvenstva pač niso za ekipo Sanjačev

Sedaj pa dvoboj proti Toppies-om, ki so prav tako utrpeli poškodbo enega od nosilcev igre.

Kakšni so kaj cilji ostalih? Včasih se sprašujem kako z nekom, ki ga gledam v ligi cca 3-4 prava leta, ni uspel napisati ničesar. malce heca...

This Post:
11
307135.4 in reply to 307135.3
Date: 12/21/2020 05:16:51
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Ja, nekaj presenetljivih rezultatov v prvem krogu. A skoraj vedno je tako, nizek entuziazem in nizka pripravljenost mostev nekoliko zakrijeta prave razlike in to so tekme, ko je vse mogoce.

Pri nas bomo poskusili nabirati cimvec zmag, dokler bo od ekipe se kaj ostalo. Dolgorocni cilji so zaenkrat se nedoloceni, morda si omislimo nove mladenice, a tokrat bi zeleli vsaj enega od Slovencev. Na pravi material za Kerlce se cakamo, eden je v nasi podruznici v Utopiji, a ta je za prvo mostvo izgubljen. Seveda ne izkljucujem tudi napada na SKL, v kolikor se Kruuse in Quixiong ne prodata, a mislim, da se prej ali slej bosta. Je pa ekipa po prodaji Vicentija precej sibkejsa in verjetno bi bila v tem primeru potrebna nova okrepitev.

From: Icce

This Post:
11
307135.5 in reply to 307135.4
Date: 12/21/2020 05:30:41
GlobalniTrotlni
SKL
Overall Posts Rated:
111111
Pozdrav še z moje strani.

Prvi krog je že postregel z nekaj večjimi ali manjšimi presenečenji, tako da verjamem da bo sezona še precej zanimiva. Meni je nekaj ekip kar precejšnja neznanka in bomo tekom sezone videli, ali se lahko borimo za konferenčni finale, kaj več pa nam zaenkrat še niti ni v planu. Trenutno lahko nadaljujemo z zastavljeno strategijo, res pa je da smo želeli še vključiti kakšnega domačina več, ampak se nam ni izšlo. Bomo videli v prihodnjih tednih in tekmah, ali bomo nadaljevali z relativno širokim kadrom ali ne..


From: Varjo

To: Icce
This Post:
11
307135.6 in reply to 307135.5
Date: 12/21/2020 12:03:19
BC Vršaci
II.1
Overall Posts Rated:
1616
Zdravo vsem.

Po lanskosezonskem hladenem tušu neizprosne elite v ŠKL, kjer je bila vsaka zmaga dar od boga, ali pa charity nasprotne ekipe, zaradi prioritete pokala (čeprav nekaj zmag smo vendarle nabrali) - sem vesel, da sem prišel v "prijaznejše" vode.
Zadovoljen s pristankom v ligi, par zanimivih in kvalitetnih ekip.

Vršaci sedaj relativno poceni kupili dva slovenska mladunca, morda kupimo še tretjega (če se kaj pametnega najde z višjim potencialom na trgu), in se malo resneje lotimo treninga - tako da to je prvi fokus letos.

Velika želja letos je tudi v pokalu izločiti vsaj enega prvoligaša, to sem jim lani v mojem zadnjem (poslovilnem) postu tudi obljubil, in se te obljube pač moram držati haha. :)

Kar pa se tiče ciljev v ligi, pa nimamo nekih konkretnih ciljev izoblikovanih, vsekakor hočemo biti bolj proti vrhu, napredovanja pa si niti ne želimo - bomo pa videli, kako bo šlo in ne izključujemo te opcije.
Je bilo pa kar hard lani med elito, ekipe so res močne in "staroselci" so dobro zacementirani v ligi, tako da če prideš iz druge lige in želiš obstati, moraš imeti malo "zaleta", ali pa si obsojen na boj za obstanek.

Veliko sreče vsem soligašem in čimmanj poškodb.

This Post:
11
307135.7 in reply to 307135.3
Date: 12/23/2020 09:43:24
KK Teorija
III.8
Overall Posts Rated:
55
Še iz moje strani, živijo vsem novim ekipam in srečno vsem :)

Glede mojih ambicij sem pisal že prejšnjo sezono. Želja po končnici je, hkrati pa si želim zgraditi mlado ekipo, ki bo lahko dlje časa konkurenčna. Se mi zdi, da mi to zaenkrat uspeva kar dobro. Sem pa v iskanju klasičnega OI, ki bi prinesel malce več organizacije. Poleg tega razmišljam o treningu U21, saj je Štancar kar soliden igralec. Verjetno za potrebe U21 še ne bi izpolnil potenciala, vedno pa je lepo.imeti kakšnega dovrega rezervnega igralca, razvitega v domačem klubu. Je pa to malce dvorezen meč, saj bi za konkurenčen trening moral kupiti mladinskega trenerja in bi potem malce težje obvladoval finance (beri: upam da bodo letos navijači bolj usmiljrni do uprave in bodo večkrat obiskali tekme). Bo pa več o temu povedal sensiman, sploh glede smiselnosti treninga Štancarja.
V pokalu je seveda želja ostati čim dlje, saj tistih nekaj dodatnih cekinov vedno pride prav. Seveda v primeru, da ne naletim na prvoligaša, kjer bi samo porabil entuziazem in izčrpal svoje igralce, za nič učinka (namesto poraza z -50 bi izgubil z -30) :P

Tako da, upam na eno lepo sezono in na čim bolj ugoden razplet. V teoriji je vse jasno, seveda pa je praksa nekaj drugega :D

This Post:
00
307135.8 in reply to 307135.7
Date: 12/29/2020 14:24:44
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Tako, mi smo svoje za letos opravili Danes smo še nekako iztisnili zmago, a z uspešno prodajo dveh od treh trenirancev, tudi tretjega pa bomo verjetno precej kmalu, gremo v rebuild, ki sloni na obetavnem slovenskem igralcu. Cilj v sezoni je tako "mehak" izpad, torej tak brez bojkota navijačev. Za to potrebujemo še dve zmagi, kar upam da bo šlo.

Zanimivo bo spremljati tudi boj za SKL, opaznih je nekaj favoritov in moštev z ambicijami, ampak zaenkrat izgleda vse skupaj še preveč nedoločeno za napovedi, ki so kaj več kot "šloganje". Morda bi sam stavil na Dream Catcherje, ki kažejo največ želje po uvrstitvi v SKL (ali pa je samo moj občutek tak).

From: Icce

This Post:
00
307135.9 in reply to 307135.8
Date: 12/29/2020 16:09:31
GlobalniTrotlni
SKL
Overall Posts Rated:
111111
A res nebi se poskusal zmagat proti Dreamcatchersom in Vrsaci??😂

From: Varjo

This Post:
00
307135.10 in reply to 307135.8
Date: 12/29/2020 16:28:03
BC Vršaci
II.1
Overall Posts Rated:
1616
Tega sem pa videl ja, ne samo potencial, tudi primarne skille ima zelo lepe.
Je bila pa neka nenormalna ura izteka licitacije, pa nek kitajski klub je nekaj bidnil, če se prav spomnim?
Ali ste imeli potem ponoči bidding war?

This Post:
00
307135.11 in reply to 307135.10
Date: 12/29/2020 17:14:30
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Sem se spraseval kam bos z vsem kapitalom od prodaje
Osebno dajem predse glede na trenutno videno Vrsace in Globalce. Zal mi je prve tekme, ampak s poskodbo novega centra ze v prvem tednu je bil to pac prevelik manjko.
Mislim, da realna slika bo ze tekma proti Vrsacem, kjer upam na optimalno pripravljenost, da vidim kaj ekipa vsaj priblizno zmore.
Potem pa vidim, ce kaj zamenjam ali raje malce napolnem blagajno in poskusim naslednjo sezono. No pressure, poskusili pa bomo.