Dzień 2 (Wtorek 27 Czerwiec 2017) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiFC Palermo 103 - Taunters 83
SMS Rzeszów 88 - WTKAnwilWloclawek 63
Basket Człuchów 98 - Anioły Thora 83
ROZTOCZAŃSKIE RYSIE 131 - Siara Tarnobrzeg 52
Payro 82 -
Debeściaki 105Wolves of Calla 89 -
F.C Internazionale Milano 107Dudopol Dudowizna 85 -
Baqu Squad Włocławek 100Krzykawka Basket 85 -
Trustal 105Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 131 : ROZTOCZAŃSKIE RYSIE
Zbiórki : 69 : ROZTOCZAŃSKIE RYSIE
Asysty : 32 : Baqu Squad Włocławek
Przechwyty : 14 : SMS Rzeszów
Zablokowane rzuty : 17 : ROZTOCZAŃSKIE RYSIE
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 35 : G. Merta (FC Palermo)
Zbiórki : 27 : S. Glauberg (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE)
Asysty : 12 : S. Szita (Baqu Squad Włocławek)
Przechwyty : 6 : D. Robison (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE)
Zablokowane rzuty : 6 : D. Robison (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : A. Majkusiak (F.C Internazionale Milano) (29 Punkty, 1 Zbiórki, 7 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Shooting Guard : D. Robison (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE) (28 Punkty, 14 Zbiórki, 5 Asysty, 6 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Small Forward : J. Kenny (Debeściaki) (31 Punkty, 2 Zbiórki, 9 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Power Forward : L. Wuidar (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE) (23 Punkty, 12 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Center : S. Glauberg (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE) (12 Punkty, 27 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
MVP kolejkiD. Robison (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE) (28 Punkty, 14 Zbiórki, 5 Asysty, 6 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Najsłabszy występ kolejkiV. Kiploks (Dudopol Dudowizna) (0 Punkty, 3 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)F. Buze (FC Palermo) (4 Punkty, 2 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -6
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : W. Wruk (WTKAnwilWloclawek) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : G. Janelidze (Dudopol Dudowizna), A. Laudadio (Wolves of Calla), V. Bethlen (SMS Rzeszów) : 6 Faule
Iron man : D. Robison (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE), S. Glauberg (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE), F. Mars (Trustal), R. Orlik (Wolves of Calla), R. Bermejo (Krzykawka Basket), C. Ropel (Krzykawka Basket), C. Jerzmanowski (Krzykawka Basket), J. Kenny (Debeściaki), N. Petit (Debeściaki) : 48 Minuty
Snajper : G. Merta (FC Palermo) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : A. Majkusiak (F.C Internazionale Milano), A. Petrov (Debeściaki) : Ocena : 17.0
Najsłabszy zawodnik : O. Achremowicz (Siara Tarnobrzeg) : Ocena : 4.5