BuzzerBeater Forums

Bulgaria - II.4 > Сезон 25

Сезон 25 (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: bozmana
This Post:
00
247737.13 in reply to 247737.1
Date: 09/19/2013 07:43:39
Overall Posts Rated:
2525
Привет на новите - привет и на старите. Пожелавам ви по-малко контузии през настоящия сезон и по-малко късмет в двубоите срещу мен! :D

This Post:
00
247737.14 in reply to 247737.13
Date: 09/20/2013 16:03:59
Blade of darkness
A Grupa
Overall Posts Rated:
2727
Форума на тая лига просто е един от най - мъртвите, а има интересни индивиди в него

This Post:
00
247737.15 in reply to 247737.14
Date: 09/20/2013 16:21:42
Overall Posts Rated:
2525
Мани, миналия сезон обявихме мълчалива стачка. Чак ми стана самотно в един момент. :(

This Post:
00
247737.17 in reply to 247737.16
Date: 09/20/2013 17:04:54
Blade of darkness
A Grupa
Overall Posts Rated:
2727
А защо ти е толкова интересна лигата?

From: bozmana

This Post:
00
247737.19 in reply to 247737.16
Date: 09/21/2013 05:35:06
Overall Posts Rated:
2525
БигБрадър и тука чете :D


All hail! King of the losers! :D

From: bozmana

This Post:
00
247737.22 in reply to 247737.21
Date: 09/21/2013 06:47:07
Overall Posts Rated:
2525
http://www.youtube.com/watch?v=nr0zoGjulZ4&feature=pl... :D


"The wonder, The Wonder ... nooooooo!"

From: bozmana
This Post:
11
247737.23 in reply to 247737.22
Date: 09/21/2013 08:43:37
Overall Posts Rated:
2525
"Здравейте, здравейте, здравейте, радиослушатели и други случайно прелитащи птици над нашето китко гнездо. Това съм аз - вашият гид в света на БъзърБийтъра - Тончо Питончев. Нека заедно надникнем зад завесата на баскетболното шоу, което ни очаква в идните месеци."

Драми, пропуснати тренировки, неизплатени заплати, неприятни контузии, гръмки трансфери и разбира се победа с финалната сирена. Всичко това - само в съботното ток-шоу с водещ Тончо Питончев!

И така, драги слушатели, по-малко от четири часа ни делят от началото на новото баскетболно първенство. И докато единственият напуснал (в посока нагоре) "СуперКрас" тръпне в очакване на суровата битка за спечелването на "А" група, тук долу - в тихата II.4. се готвим за нова оспорвана борба. Ето по-любопитните срещи днес:

В червената половина има два затрогващи супер-сблъсъка :
- "Radomir Measures" приемат старите познайници от "Arsenal 69" с една-едничка цел - да ги повалят за трети път на земята. Нека припомним, че през миналия сезон Радомирци успяха да нанесат две тежки загуби на своите опоненти, но тук е моментът да попитаме - не ли време топчиите да обърнат серията?
- Във втория супер-мач от днешната програма "Остриетата" гостуват на "ЦСКА София". Макар позагубили малко от блясъка си след отпадането от Висшата ни лига, "Остриетата" ще се надяват на бърза промоция.

Малко по-рано днес, успяхме да направим интернет-разговор с бившо "Острие". Нека чуем думите на Chiu Heng suan (14988255), който подписа миналата година с "Big Bults", след кратък престой в Орегон, и в момента се подвизава в силното Аржентинско първенство.
- Здрасти, Хенг Суан.
- Здрасти, мен. К'во става из България?
- Всичко е супер. Как е при теб? Чувам, че в Аржентина имаш много фенки вече.
- О, да. - Смее се. - Не е като в Бълария. Тук имах време да се аклиматизирам. А и явно си падат по Хонг-Конг момчета с Конг за ...
- Еее, хайде сега. Да спрем до тук, защото имаме и малки радиослушатели.
(Смее се)
- Кажи сега, защо не успя да се впишеш в състава на Остриетата.
- Уфф, ами ... как да ти кажа. Бяха доста силен отбор. Изиграх няколко мача и единствено срещу "Ботев Пловдив" имах възможност да изиграя цял мач. А и като цяло "А"-група дойде свръх-силите ми в един момент.
- И какво стана оттук-насетне?
- Много просто. След няколко разговора с тренера се разбрахме да не продължим контракта. Тогава дойде от предложението от Аржентина, но не успях да подпиша веднага с тях и трябваше да поизчакаме малко с агента ми.
- Доволен ли си?
- Да, разбира се. - (Изпуска шумно въздух) - Съжалявам, че се получи така, но се надявам това да е правилна стъпка в кариерата ми. Когато чух, че "Остриетата" са изпаднали бях направо шокиран.
- Ще им пожелаеш ли нещо за новото първенство?
- Да, да се завърнат още същия сезон горе. Те го заслужават.
- Имам само един последен въпрос към теб - Ако отново ти се обадят - би ли се върнал да работиш при тях?
(Смее се)
- Разбира се, че бих го направил. Условията са много добри и страната е хубава. Храната също не е за изхвърляне.
- Супер. Благодаря ти за интервюто. Успех в "Big Bults"!
- Тенкс, мен. Всичко най.

Уау! Просто Уау! Въпреки, че беше изритан от своя отбор Хенг Суан би се върнал да работи за тях!

И така, след това прочувствено интервю отместваме своя поглед към посления супер-сблъсък за този първи кръг. В синята половина "Левски София" гостува на "Смъртоносната Дузина". Много стари сметки ще има за уреждане в "Гнездото". Дотук, двата отбора са се изправяли 10 пъти един срещу друг, като всеки от тях е записал по пет победи. Междудругото, "Дузината" загуби само веднъж през редовния сезон и това бе точно в домакинство срещу "Левски София". Феновете и на двата отбора си задават нервно само един въпрос : "Какво, ще се случи днес?"

Нееека да продължим след рекламите.




Advertisement