BuzzerBeater Forums

BB Bulgaria > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Orgon

This Post:
00
317779.14 in reply to 317779.13
Date: 02/11/2023 13:42:29
B.C Pleven
A Grupa
Overall Posts Rated:
9898
Ами дано бъдещия селекционер, който и да е той да обърне внимание на думите ти и да ги вземе предвид след избирането си.

From: ogrizko

This Post:
00
317779.15 in reply to 317779.14
Date: 02/11/2023 14:06:32
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
ами дано, защото не знам тук как точно стават нещата в играта и какви списъци с играчи има и как се избират ..предния у21 беше наясно с играчите ми, но сега новия не го знам как ще събира играчи ..аз ли трябва да ги самопредлагам, той ли има някакви инструменти да ги намира ще видим

From: Orgon

This Post:
00
317779.16 in reply to 317779.15
Date: 02/11/2023 15:40:11
B.C Pleven
A Grupa
Overall Posts Rated:
9898
И аз не съм много запознат малко на шуробаджанашки принцип стават нещата май типично по български. Ама ти си ги предложи твоите...иначе няма кой да те потърси

From: mink0ff

This Post:
22
317779.18 in reply to 317779.17
Date: 02/12/2023 16:53:27
BC Vitosha Sofia
A Grupa
Overall Posts Rated:
776776
Second Team:
Sofia Alpha Dogz
Що се хабиш пък ти и по двете теми? Трайкай си, да оставим баджанаците сами да говорят след още някой сезон. ;)

На Дънинг-Крюгер по-популярното име му е "ефектът на глупака" btw.

BBB: 2 (S37 S38); Top tier: 7 (S35 S36 S37 S38 S39 S41 S63); Cup: 9 (S25 S35 S36 S37 S38 S39 S40 S41 S61)
From: ogrizko

This Post:
00
317779.20 in reply to 317779.18
Date: 02/13/2023 02:37:08
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
и аз това се чудя защо се хабите изобщо :) в другата тема бях писал 3 коментара един след друг неслучайно ....да се разбере, че ми е станало ясно това дето питам и да спестя хабенето на някого да ми обяснява неща дето вече съм разбрал :) не очаквах да стават цели дискусии....

относно хабенето в тази тема ....то такова хабене, че направо думи нямам :) поне един линк можеше към тия програми или къде е обяснено за тях... ама и тук реших да спестя хабенето да питам за тях, защото не съм сигурен дали ще ги ползвам и в тоя смисъл да не се налага някой да обяснява за неща дето не съм 100% сигурен дали ще ги ползвам :) но така или иначе като не съм ги мернал програмите ще си карам на шуробаджанашкия принцип .....в крайна сметка още с влизането ми в играта ми се стори, че имам интересен играч и реших да го покажа на у21 тренера тогавашния понеже от първия ми ден в играта не бях много на ясно за вашите модерни програми дето ползвате, но може би със самото си влизане е трябвало да бъда наясно, за да може да сте спокойни ;)

а ти защо не ползва собствения си съвет и не замълча поне?! това да повтаряш грешката на колегите не е по-умно по принцип.. :))) а иначе аз мога и сам да си пиша и сам да си отговарям, дори и баджанака да го няма... свръхинтелигентен съм, дарба какво да правиш :Р

From: Orgon

This Post:
00
317779.21 in reply to 317779.17
Date: 02/13/2023 06:30:33
B.C Pleven
A Grupa
Overall Posts Rated:
9898
Колега, няма да навлизам в лични подробности, само ще си позволя да споделя, че първото ми образование, което завърших през далечната вече 2009 беше психология. Разбира се това нищо не означава, възможно е ти да си мислиш, че знаеш повече за ефекта Дънинг-Крюгер ,както и за други парадокси в психологията. Възможно е и в гугъл това да е обяснено по-добре отколкото в учебниците, ще се възползвам от съвета ти и ще прочета. Благодаря,че ми мислиш доброто, но не се насилвай и не се чувствай длъжен да отоваряш на всеки коментар на хора, които смяташ,че са с по-нисък личен капациет от теб. Така живота става по-хубав.
Поздрави.

Last edited by Orgon at 02/13/2023 09:14:13

From: Orgon

This Post:
00
317779.23 in reply to 317779.22
Date: 02/13/2023 09:51:27
B.C Pleven
A Grupa
Overall Posts Rated:
9898
Чудесно. Човек има право да е съгласен или не с всичко,което пожелае. Тъй като ми сподели причината за твоят пост ще си позволя и аз да кажа, защо написах моят.
Не бих си позволил да съветвам професионален фармацевт да чете за витамините в Гугъл и да твърдя, че това е за негово добро. Според мен това би бил чудесен пример за невярно внушение. Ти как мислиш?

Друг похват за внушаване на нещо, според мен без да ангажирам никого с моето субективно мнение, е да се вадят определени думи от целия контекст на написаното и да се коментират в полза на коментиращия и с цел да се злепостави пред четящата аудитория авторът на целия текст, чиито думи са цитирани. За това какво мислиш?



Last edited by Orgon at 02/13/2023 09:56:56

From: ogrizko

This Post:
00
317779.24 in reply to 317779.22
Date: 02/13/2023 09:58:11
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
като цяло смятам, че колегата се шегуваше с отговорите си към мен ;) но нормално предвид, че моите аргументи бяха малко от серията тъпизми ..ама така или иначе други аргументи нямам понеже не съм чак толкова запознат с качествата на двамата кандидати :) а фулъм ми се наби в очите, защото цял сезон водеше дивизията и ми приемаше бързо поканите за приятелски и сме играли няколко приятелски заедно .....в дискусията не се води някакъв много смислен дебат като лайтмотивът на цялото нещо беше, че всички ще гласувате за стария арсеналчо :) пък на мен пред очите ми повече е бил стария фулъм, така че за да има интрига реших да гласувам за него... а пък и ако някой погледне отстрани ще си каже, че всички ще гласувате само за единия кандидат и ще си помисли, че няма смисъл да се гласува за другия.... затова реших да пиша, че все пак ще има някой дето ще гласува и за другия кандидат и така :)
всъщност всичките коментари на колегата ми изглеждаха в кръга на шегата, така че няма как да му се вържа за шуробаджанащината и т.н. .....който и да изберат ще си пусна играчите на личен и да си преценява, да ми каже ще бъдат ли в у21 или не и да знам какво да правя...
и все пак благодаря за загрижеността като цяло, че мога да остана с грешно впечатление за нещата :) или пък някой друг ако чете да остане с погрешно впечатление... но пък реално не се знае при равностойни състезатели дали не би могло да има елемент на приятелство и шуробаджанащина :Р
сега като се замисля май беше грешка дето предните дни дадох 400к за малко по-добър треньор на мъжете ..май първо трябваше да изчакам да минат изборите и тогава новия треньор да каже дали играчите ми имат шанс за у21 ...стария у21 треньор каза, че уж имали потенциал да са в у21.... но пък новия не знам какво ще каже и реално можеше да реша да продавам ако няма да играят за у21 и да си тренирам до 19 понеже ми е още по-добър треньора пък и да правя пари с трансферите :) и да си спестя 400к за нов треньор дето и той едва 5 ниво, а ми се искаше 6-то ама както и да е... грешките на развитието

Advertisement