BuzzerBeater Forums

Bulgaria - II.4 > Сезон 25

Сезон 25 (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
247737.17 in reply to 247737.16
Date: 09/20/2013 17:04:54
Blade of darkness
A Grupa
Overall Posts Rated:
2626
А защо ти е толкова интересна лигата?

From: bozmana

This Post:
00
247737.19 in reply to 247737.16
Date: 09/21/2013 05:35:06
Overall Posts Rated:
2525
БигБрадър и тука чете :D


All hail! King of the losers! :D

From: bozmana

This Post:
00
247737.22 in reply to 247737.21
Date: 09/21/2013 06:47:07
Overall Posts Rated:
2525
http://www.youtube.com/watch?v=nr0zoGjulZ4&feature=pl... :D


"The wonder, The Wonder ... nooooooo!"

From: bozmana
This Post:
11
247737.23 in reply to 247737.22
Date: 09/21/2013 08:43:37
Overall Posts Rated:
2525
"Здравейте, здравейте, здравейте, радиослушатели и други случайно прелитащи птици над нашето китко гнездо. Това съм аз - вашият гид в света на БъзърБийтъра - Тончо Питончев. Нека заедно надникнем зад завесата на баскетболното шоу, което ни очаква в идните месеци."

Драми, пропуснати тренировки, неизплатени заплати, неприятни контузии, гръмки трансфери и разбира се победа с финалната сирена. Всичко това - само в съботното ток-шоу с водещ Тончо Питончев!

И така, драги слушатели, по-малко от четири часа ни делят от началото на новото баскетболно първенство. И докато единственият напуснал (в посока нагоре) "СуперКрас" тръпне в очакване на суровата битка за спечелването на "А" група, тук долу - в тихата II.4. се готвим за нова оспорвана борба. Ето по-любопитните срещи днес:

В червената половина има два затрогващи супер-сблъсъка :
- "Radomir Measures" приемат старите познайници от "Arsenal 69" с една-едничка цел - да ги повалят за трети път на земята. Нека припомним, че през миналия сезон Радомирци успяха да нанесат две тежки загуби на своите опоненти, но тук е моментът да попитаме - не ли време топчиите да обърнат серията?
- Във втория супер-мач от днешната програма "Остриетата" гостуват на "ЦСКА София". Макар позагубили малко от блясъка си след отпадането от Висшата ни лига, "Остриетата" ще се надяват на бърза промоция.

Малко по-рано днес, успяхме да направим интернет-разговор с бившо "Острие". Нека чуем думите на Chiu Heng suan (14988255), който подписа миналата година с "Big Bults", след кратък престой в Орегон, и в момента се подвизава в силното Аржентинско първенство.
- Здрасти, Хенг Суан.
- Здрасти, мен. К'во става из България?
- Всичко е супер. Как е при теб? Чувам, че в Аржентина имаш много фенки вече.
- О, да. - Смее се. - Не е като в Бълария. Тук имах време да се аклиматизирам. А и явно си падат по Хонг-Конг момчета с Конг за ...
- Еее, хайде сега. Да спрем до тук, защото имаме и малки радиослушатели.
(Смее се)
- Кажи сега, защо не успя да се впишеш в състава на Остриетата.
- Уфф, ами ... как да ти кажа. Бяха доста силен отбор. Изиграх няколко мача и единствено срещу "Ботев Пловдив" имах възможност да изиграя цял мач. А и като цяло "А"-група дойде свръх-силите ми в един момент.
- И какво стана оттук-насетне?
- Много просто. След няколко разговора с тренера се разбрахме да не продължим контракта. Тогава дойде от предложението от Аржентина, но не успях да подпиша веднага с тях и трябваше да поизчакаме малко с агента ми.
- Доволен ли си?
- Да, разбира се. - (Изпуска шумно въздух) - Съжалявам, че се получи така, но се надявам това да е правилна стъпка в кариерата ми. Когато чух, че "Остриетата" са изпаднали бях направо шокиран.
- Ще им пожелаеш ли нещо за новото първенство?
- Да, да се завърнат още същия сезон горе. Те го заслужават.
- Имам само един последен въпрос към теб - Ако отново ти се обадят - би ли се върнал да работиш при тях?
(Смее се)
- Разбира се, че бих го направил. Условията са много добри и страната е хубава. Храната също не е за изхвърляне.
- Супер. Благодаря ти за интервюто. Успех в "Big Bults"!
- Тенкс, мен. Всичко най.

Уау! Просто Уау! Въпреки, че беше изритан от своя отбор Хенг Суан би се върнал да работи за тях!

И така, след това прочувствено интервю отместваме своя поглед към посления супер-сблъсък за този първи кръг. В синята половина "Левски София" гостува на "Смъртоносната Дузина". Много стари сметки ще има за уреждане в "Гнездото". Дотук, двата отбора са се изправяли 10 пъти един срещу друг, като всеки от тях е записал по пет победи. Междудругото, "Дузината" загуби само веднъж през редовния сезон и това бе точно в домакинство срещу "Левски София". Феновете и на двата отбора си задават нервно само един въпрос : "Какво, ще се случи днес?"

Нееека да продължим след рекламите.




From: bozmana

This Post:
00
247737.24 in reply to 247737.23
Date: 09/21/2013 09:27:34
Overall Posts Rated:
2525
Ето ни отново след рекламите, заедно със съботното баскет-шоу на Тончо Питончев.

И така, драги слушатели, приготвили сме ви две интересни интервюта преди началото на родното първенство. От мястото на събитието, предава нашата сътрудничка Ани Розалинова, която ще се опита да вземе интервю от собственика на "Смъртоносната дузина".

- Здравей, bozmana.
- Здрасти.
- Как си?
- Благодаря, добре. А ти?
- Аз също. Направо тръпна в очакване на новото първенство. Но кажи ми, какво ново с твоя отбор.
- А, какво ново ... знаеш, че преминахме през труден период. Бяхме сигурни фаворити, но в края на сезона се сгомолясахме.
- Да, доста се изписа по вестниците и списанията. Доста коментари имаше и по телевизията. Защо се стигна дотук обаче.
- Ами, и аз не знам, честно да ти кажа. Цял сезон бяхме с едни гърди пред всички и точно когато трябваше да победим в два мача подред, нещата се пречупиха. Все още, гледайки записите от мача, съм убеден, че съдийската тройка отсъди доста глупости в първата среща. Лошото е, че можехме да обърнем серията, а не го направихме. Отборът просто не заслужаваше да загуби с 2:0 серията си.
- Как са момчетата? Превъзмогнаха ли станалото?
- Да, да. Поне така смятам. Радостното е, че успяхме да запазим силното ядро на отбора.
- Савов напусна обаче.
- Уфф, вярно е. Нямаше как да не го пуснем. Миналия сезон не получаваше много възможности за изява. Знаете, че беше трети, понякога дори четвърти избор за център. А това момче има просто страхотен потенциал в себе си. Не биваше да го задържаме. На 20 години, с добри умения като неговите, смятам че един ден ще бъде силен национален състезател.
- Как решихте да го продадете?
- Седнахме да поговорим с него и агента му. Разрих им как стоят нещата лично за мен. Определихме цената и не чакахме дълго. Знаете, че от този сезон ще се състезава в "А"-група, а новият му отбор е много-много сериозен.
- Как ще коментирате новото феърплей правило, което се очаква да бъде наложено от слеващия сезон?
- Странно решение ... Но, щом така са решили, няма какво повече да кажа. Не виждам да успява особено във футбола обаче. Дано размислят и го отменят.
- Днес излизате срещу "Левски София".
- Да. Труден мач. Знаете, че сблъсъците между нашите отбори имат история. А през миналия сезон успяха да ни надиграят именно у дома. При това се случи точно в първи кръг. Спомням си, че тогава загубих вяра в отбора си за известно време.
- Но днес сте готови, нали?
- Да, повече от готови!
- Благодаря за отделеното време.
- И аз благодаря.

"- Тончо, чуваме ли се?
- Да, Ани. Кажи?
- Мисля, че виждам LA-Singh. Колата му току-що спря на паркинга пред залата. Имаме ли време за още едно малко интервю.
- Имаме, Ани."


- LA-Singh, La-Singh. Може ли няколко въпроса.
(Смее се)
- Но, разбира се. Защо не?
- Супер! Благодаря много! Е, нов сезон, нови надежди? Стари опоненти, нови опоненти? Къде се намира отборът днес.
- Днес, въпреки, че започваме точно от там, откъдето започнахме и миналия сезон, сме малко по-напред от развитието си. Ще попитате защо? Много просто - целия отбор се чувства много по-сплотен и е взел доста поуки от последните ни представяния пред публика. Тренираме здраво и резулатите ще дойдат съвсем скоро.
- Не мога да подмина въпроса, г-н LA-Singh. Как е финансовото състояние на вашия клуб?
- Стабилно, разбира се.
- Питам, защото от доста време не сме виждали раздвижване на трансферния пазар свързано с ваши сделки.
- О, мога да обещая, че скоро ще има гръмки трансфери.
- Гръмки? Ще разкриете ли повече информация по темата? Може би сте се насочили към Григор Василев от ЦСКА, който в момента е оценен на 1,4 млн. лв.
- Григор Василев? Не крия, че е попадал в полезрението на нашите скаути, но цената му е твърде висока.
- Как ще коментирате новото феърплей правило свързано с финансите на отборите?
- Никак. Няма как да ни попречи да постигнем целите си.
- Благодаря за интервюто, LA-Singh
- И аз благодаря.

Последна реклама ...

Last edited by bozmana at 09/21/2013 09:31:57

From: bozmana
This Post:
11
247737.25 in reply to 247737.24
Date: 09/21/2013 09:41:38
Overall Posts Rated:
2525
Eто ни отново след рекламите. Вие сте със съботното баскет-шоу на Тончо Питончев.

Драги слушатели, останаха ни само няколко минутки за последни заключителни фрази. Ето какво се казва за родното първенство из европейските среди :

"Евроспорт" - "Лудницата наречено Българско баскетболно първенство започва отново!"
"Евростат" - "Броят на хората влезли в лудница след спортни срещи по баскетбо се е удвоил през изминалия сезон."
"Евроидиоти" - "Идиоти от всички страни - обединявайте се".
"SkySports UK" - "Роджър Уотърс написа "Оставка!" по време на своето шоу - "The Wall" в България. Според личния говорител на певеца, посланието е било не към настоящото правителство, а към Управата на БФБ!".
В списание "Тime" водещото заглавие е : "Треньорът на българските младежки национали стана почитен член на МЕНСА"
И не на последно място : в-к "Уикенд" допълва : "Стотици уредени мачове в българското баскетболно първенство. Очевидци споделят, че са виждали, как се продават мачове под масата. Сумите са между 100 и 500 хил. лева."

А, да. За малко да забравя. Изборите за нов национален треньор започнаха. Дайте своя глас! Той е важен! Не продавайте името и държавата си!

С тези думи, аз - Тончо Питончев, ви пожелавам много баскетболни емоции.

This Post:
00
247737.26 in reply to 247737.25
Date: 09/21/2013 15:03:21
Blade of darkness
A Grupa
Overall Posts Rated:
2626
Браво Боцман, очаквам следващия брой

Advertisement