Dzień 3 (Sobota 26 Grudzień 2020) : Występy za pośrednictwem https://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiAnwil Yelonki 93 - Polish Vodka Team Kętrzyn 92
Czarni Kobyle 103 - Floriany 71
Stal Nysa 56 -
KS Nałęczów 116Czarni Słupsk# 100 - MKS MOS Pruszków 77
CERSANIT KIELCE 2010 97 -
miciowate 111Air Ball Team 69 -
13Fears 84Pogoń Oleśnica 109 - Ekipa bota 15
Czarni Nakło 109 - Latające Kurczaki 101
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 116 : KS Nałęczów
Zbiórki : 64 : KS Nałęczów
Asysty : 35 : Pogoń Oleśnica
Przechwyty : 19 : Pogoń Oleśnica
Zablokowane rzuty : 14 : Pogoń Oleśnica
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 45 : J. Fiolna (CERSANIT KIELCE 2010)
Zbiórki : 22 : M. Kačić (13Fears)
Asysty : 11 : Z. Egan (miciowate)
Przechwyty : 5 : S. Nakipoglu (Pogoń Oleśnica), W. Kutowski (Floriany)
Zablokowane rzuty : 4 : M. Abu-Orf (Air Ball Team), M. Krzyszkowski (KS Nałęczów), H. Davidyan (MKS MOS Pruszków)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : L. Fragozis (Czarni Nakło) (32 Punkty, 4 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Shooting Guard : J. Fiolna (CERSANIT KIELCE 2010) (45 Punkty, 6 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 43
Small Forward : S. Dulić (Pogoń Oleśnica) (44 Punkty, 7 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Power Forward : M. Galicia (Latające Kurczaki) (33 Punkty, 15 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Center : S. Winata (Czarni Słupsk#) (25 Punkty, 12 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
MVP kolejkiS. Dulić (Pogoń Oleśnica) (44 Punkty, 7 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 44
Najsłabszy występ kolejkiJ. Łazar (Ekipa bota) (2 Punkty, 6 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -20
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : J. Łazar (Ekipa bota) : 9 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : N. Östererberg (Latające Kurczaki), Z. Osiak (Ekipa bota), E. Ohllind (Anwil Yelonki), T. Lassan (Stal Nysa) : 6 Faule
Iron man : Z. Egan (miciowate), B. Simkó (KS Nałęczów), M. Ölenk (KS Nałęczów), M. Szweda (Ekipa bota), J. Łazar (Ekipa bota), M. Orellana Toro (Stal Nysa), J. Litrić (Stal Nysa), W. Zachar (Stal Nysa), T. Lassan (Stal Nysa), D. Strauven (Floriany), D. Grewling (Floriany), K. Okoniewski (Floriany), M. Jędrychowski (Floriany), W. Kutowski (Floriany), P. Crowder (13Fears) : 48 Minuty
Snajper : T. Kiesnowski (Czarni Kobyle), L. Hongning (Czarni Nakło), J. Ljungskär (Czarni Nakło) : 5 3 punkty
Najlepszy zawodnik : P. Piskin (miciowate), M. Despenić (Anwil Yelonki) : Ocena : 17.0
Najsłabszy zawodnik : Z. Osiak (Ekipa bota), J. Łazar (Ekipa bota) : Ocena : 2.0