BuzzerBeater Forums

Poland - IV.4 > Sezon 32

Sezon 32

Set priority
Show messages by
From: dab29

This Post:
00
272342.17 in reply to 272342.16
Date: 11/4/2015 12:15:36 PM
Polonia Bytom II
IV.8
Overall Posts Rated:
3131
Widzę że ktoś się moim dziadkiem interesuje:)

From: dab29

This Post:
00
272342.18 in reply to 272342.17
Date: 11/8/2015 8:59:05 AM
Polonia Bytom II
IV.8
Overall Posts Rated:
3131
Witam ponownie.:)
Dziękuję wszystkim za zakończony sezon. Gratuluję awansu WS Guards, powodzenia w lidze wyżej. W sumie od początku należeli do faworytów tego sezonu. Może gdyby nie kontuzje to tak łatwo skóry bym w finale nie sprzedał, no ale takie już jest BB. Największy przegrany sezonu? Wydaje mi się że Dragon balls, ekipa, która ma papiery na wyższą ligę ale brakuje jej tej kropki nad i. drugim przegranym dla mnie jest ekipa Glonojad Bydgoszcz, która celowała w wielki finał( bez obrazy, wydaje mi się że dla Ciebie to było takie minimum w tym sezonie). Największa niespodzianka? tutaj się nie wypowiem, zdam się na Wasze zdanie.
Powodzenia w drafcie, ja zdam się na losowanie BB, bo narazie na mojej pozycji szkoda mi punkcików, a w zeszłym sezonie na to nie mogłem narzekać. Jeszcze raz powodzenia i do zobaczenia w następnym. Jak dojdą nowe ekipy to będzie pora pisania o oczekiwaniach i nadziejach:)

From: MuzG

This Post:
00
272342.19 in reply to 272342.18
Date: 11/8/2015 10:02:00 AM
Overall Posts Rated:
334334
Witam również po wielkim finale :)

Oczywiście na samym początku muszę podziękować menadżerowi Polonii Bytom II, za walkę w finale. Niestety kontuzje odebrały Ci możliwość postawienia mi twardszych warunków, ale i tak za ponowny występ w finale ligi, pomimo 4 miejsca po sezonie regularnym w konferencji, należą się ogromne gratulacje.

Mój awans w tym sezonie i powrót do III ligi był dla mnie wręcz musem - to że spadłem do was po poprzednim sezonie było wynikową złych kalkulacji i nieszczęśliwego biegu zdarzeń (po 11 spotkaniach poprzedniego sezonu byłem nawet liderem swojej konferencji, potem zaczęły dziać się dziwne rzeczy). Nie brałem innego scenariusza pod uwagę jak tylko awansowanie z powrotem do III ligi, między innymi dlatego że mój skład trochę mnie kosztuje i potrzebne mi są większe środki. Plan został wykonany i wracam tam gdzie jest moje miejsce. Obym już niedługo mógł spotkać tam którąś z waszych drużyn :)

Jak było już zresztą wspominane wydaje mi się że w kolejnym sezonie największe szanse na awans (piszę to bez wiedzy na temat tego kto do was spadnie) ma zespół Dragon balls. Pisałem już wcześniej że miejsce tego zespołu od dawna jest ligę wyżej, więc trochę mi żal menadżera tej drużyny że przeze mnie musi spędzić przynajmniej jeszcze jeden sezon w IV lidze. Oby nie stracił motywacji.

Ogólnie jednak będę na pewno bardzo pozytywnie wspominał ten jednosezonowy epizod w lidze IV.4. Panuje tutaj fajna atmosfera, od czasu do czasu ktoś napisze coś na forum, więc nie ma tego wrażenie jakby się grało z botami.

Tak więc pozdrawiam wszystkich i życzę wam powodzenia w kolejnym sezonie i w zbliżającym się drafcie :)

From: Wojciech

To: MuzG
This Post:
00
272342.20 in reply to 272342.19
Date: 11/9/2015 1:23:00 PM
Glonojad Bydgoszcz
III.3
Overall Posts Rated:
2121
apetyt rósł w miarę jedzenia i faktycznie - liczyłem na wielki finał, ale jednak weterani nie podołali w końcówce, a i ja dołożyłem swoje pięć groszy (źle dobrana taktyka). gratulacje dla WS i powodzenia w III lidze.
już po drafcie - u mnie dramat tak słabego już dawno nie miałem, coś czuję, że sezon na przetrwanie się u mnie szykuje i z niepokojem widzę jak się wszyscy wzmacniają ;-)
pozdro!

From: MuzG

This Post:
00
272342.21 in reply to 272342.20
Date: 11/9/2015 1:28:15 PM
Overall Posts Rated:
334334
już po drafcie - u mnie dramat :D

Skoro u Ciebie po drafcie dramat, to jeśli masz ochotę polecam zerknąć na mój skład - ja już wszystkie sloty treningowe mam zajęte, a z Andrzeja będą jeszcze ludzie.

From: dab29

To: MuzG
This Post:
11
272342.22 in reply to 272342.21
Date: 11/9/2015 3:05:07 PM
Polonia Bytom II
IV.8
Overall Posts Rated:
3131
Hehe tego draftu nie zaliczę do udanych. W zeszłym sezonie trafił mi się ładny 19latek. Teraz zostawiłem sobie jednego 18latka, zobaczymy bo z jego treningiem może być ciężko, nawet przy treningu dla wysokich. Ze starego składu z dziadków zostawię jeszcze obu PF, a reszta powinna iść do przodu. Zakupów spektakularnych nie przewiduję, no chyba że więcej wagi przyłożę do pucharów, dodatkowe 50tys. tygodniowo przez jakiś czas przyda się. No i pod koniec sezonu moja sztandarowa para powinna być gotowa do gry na solidnym poziomie. MuzG wie o których aniołkach mówię:) hehe. Początek sezonu w innym temacie jak będę miał czas prześledzić przeciwników.

From: Hmurka

This Post:
00
272342.23 in reply to 272342.22
Date: 4/22/2017 9:32:44 AM
Overall Posts Rated:
00
.