BuzzerBeater Forums

Bulgaria - II.1 > Сезон 38

Сезон 38 (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: direct

This Post:
00
286020.24 in reply to 286020.23
Date: 04/25/2017 11:30:51
PAF.bg
A Grupa
Overall Posts Rated:
120120
Разбира се, че със спестени пари има шанс да стане шампион. Идеята ми беше, че Б3 е голяма хапка и не става само с пари. Иначе то всички дето сме останали за това се мъчим.

From: stiwi

This Post:
00
286020.25 in reply to 286020.24
Date: 04/25/2017 11:41:19
LIWERPOOL
II.2
Overall Posts Rated:
1616
..точно така си не става само с пари ,но и без тях пак не става,като гледам много от отборите които са били фактор в играта преди няколко сезона сега са се скатали в по слабите лиги и си тренират играчи и трупат пари предполагам..иначе играта си има много тънкости,обаче това се узнава едва след като сблъскаш с тях...и надявам че ще стане супер играта,когато всички тези ЗАСПАЛИ ГИГАНТИ,се събудят и влезнат в а група...

From: uBAH

This Post:
00
286020.27 in reply to 286020.21
Date: 04/25/2017 12:43:20
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Че има отлив, има (в някои страни е по-голям, в други е по-малък). Именно, защото да направиш нещо в играта отнема доста време, новите отбори не се задържат особено дълго. Според мен тук беше грешката на биг-босовете. С промените, които правиха през годините, направиха играта по-трудна за новите отбори и може би малко по-интересна за утвърдените такива, само че не отбелязаха факта, че напускащи от по-старите ще има (просто ти омръзва в един момент). Сега правят стъпки в това да направят играта една идея по-лесна за новобранците, но със състоянието, до което доведоха пазара си остава много трудна задача.

direct е прав, че играчи просто няма. Такива, които преди 10 сезона бяха по 300К, сега се продават за по 1.5М. Не знам дали аз съм стиснат и не ми се дават толкова пари за такива играчи или просто не си струва... Да, сега може би имаш повече стимул да тренираш, но това отнема прекалено много време, а повечето хора са нетърпеливи. Искрено се надявам да дойдат по-добри времена...

Още нещо, за което съм съгласен с него е, че minkacha има дарбата да намира добри играчи в днешно време, поддържайки финансовия си баланс. Но той като цяло разбира много добре играта във всичките й (или поне повечето) компоненти, което е и причината да постигне тези резултати. Да се надяваме, че този успех ще се пренесе и в НО.

From: uBAH

This Post:
00
286020.29 in reply to 286020.28
Date: 04/25/2017 17:11:25
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
А каква е причината новорегистрираните играчи да се отказват бързо от играта и да предпочетат друга? Аз съм дал своето обяснение за това, не чух твоето...

На пазара добри играчи на нормални цени няма - фул стоп.

Както обикновено просто пишеш някакви неща, колкото да се заядеш за нещо. Колко пъти съм ти казвал да прочиташ по повече от веднъж, ако не разбираш нещо? Дай да не търсим с какво да се заяждаме, а да водим нормална дискусия.

Edit: Забравих да кажа, че не разбирам на базата на каква логика вадиш извода, че отборите в А група печелят средно по 100К на седмица...

Last edited by uBAH at 04/25/2017 17:14:38

This Post:
00
286020.31 in reply to 286020.30
Date: 04/25/2017 18:33:44
Buldozerchetata
II.3
Overall Posts Rated:
1111
Razbira se che ne moje ei taka da stana shampion :) prosto ... moga da dam otpor ... inache si mislq che za 2-3 sezona eventualno moga da se dobera do nqkoq ot dvete titli ( A-grupa ili Kupata ) ... razbira se B3 trqbva poveche... a prosto nqmam vreme... zasega samo si treniram ... ne che ima kakvo de.. shtoto nishto nqma na pazara .. ama kato vidq neshto se zasilvam :)

From: uBAH

This Post:
00
286020.32 in reply to 286020.30
Date: 04/26/2017 17:10:33
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Не разбрах много-много първия ти абзац, ама както и да е. Колкото до играчите... Ние с теб не можем да дадем дефиниция на "нормални цени", но е факт че повечето мениджъри са недоволни и споделят това мнение. Имам нужда от играч, следя редовно пазара и до този момент не съм имал случай да си харесам играч и цената му... Това не ме кефи, не знам от какво толкова са доволни BB-та. Относно доходите, да това може да е средното, но е прекалено субективно за правене на изводи. Това средно се формира на база отбори печелещи повече и такива по-малко (или на загуба), а не защото всеки печели по толкова. Ако искаш да танкваш един сезон, както направих аз, си струва, защото ще изкараш едни 1.5-2М, но иначе да, ще си събираш пари за добри играчи вовеки...

From: direct

This Post:
00
286020.34 in reply to 286020.33
Date: 04/27/2017 12:46:48
PAF.bg
A Grupa
Overall Posts Rated:
120120
Да вкарам малко оптимистична нотка - евтини или скъпи играчи, големи или малки приходи, важното е че всички играем при равни условия. Така че играчите на пазара са еднакво скъпи за всички. Факт е, че по-старите играчи са с предимство, но това е справедливо. Например на телефона цъкам две от игрите на Суперсел и за да вляза в топ 100 на БГ ми трябваше повече от година. Просто толкова отнемат всички ъпдейти, а чак след тях може да се говори за равни условия.

Advertisement