BuzzerBeater Forums

BB România > NT s61-62

NT s61-62

Set priority
Show messages by
From: rr

This Post:
00
319606.28 in reply to 319606.27
Date: 10/19/2023 09:54:52
Pandurii Targu Jiu
II.3
Overall Posts Rated:
99
Second Team:
Pandurii Targu Jiu II
Propun gala RXF pentru următorul mandat de NT

From: Otis

To: rr
This Post:
22
319606.29 in reply to 319606.28
Date: 10/24/2023 08:38:48
The Defenders
RBBA
Overall Posts Rated:
446446
Second Team:
The D-fenders
cu acest prilej reluam transmisiunile regulate.

victorie vs peru in ultima etapa.
victorie categorica. gratie macelului pe care l am aplicat am reusit sa prindem locul 6, adica teren acasa atat in 16imi cat si in optimi. asta a fost posibila cu o marja extrem de mica. australia am depasit o la cosuri marcate, slovenia cu 5p iar cu 7p jucam in deplasre din 8imi.

n-are rost sa zic ce planuri avem dincolo de ce am enuntat anterior fiindca doar inflameaza si mai mult motivatia adversarilor.

pana una alta primul tur il jucam cu austria. cam tensionat in conditiile politice actuale cu schengen, dar facem ce tine de noi sa nu ne luam capac
ar fi frumos sa castigam fara emotii dar va fi nevoie de consum de entuziasm, porblema care ne a urmarit toata campania. ma astept la meci strans.

campania a fost una reusita si in ton cu ce poate echipa actualmente.

pentru wannabes care nu sunt la curent cu modificarile, sistemul actual asigura 2 meciuri cu fiecare categorie valorica.
2 grele, 2 medii, 2 moderate, 2 usoare. acasa deplasare
noi am pierdut 1 meci greu in deplasare.

unii sunt peste si un pic conjunctural fiindca sunt cativa intrusi in zona "grea" fiidca pe continente mai slab cotate chiar daca esti mai slab, daca joci finala continentala, acumulezi multe puncte, cum e in zona asiatica sau chiar si america unde varful e top, dar jumatatea inferioara a varfului e slaba. noi n ama vut parte de noroc. dar intr-un sistem pe merit am ajuns intr-o pozitie foarte buna


amintesc ca turneul de consolare nu ofera vreun trofeu ci doar beneficiul terenului propriu pt urmatorul euro. poate va veni si acea zi, pana atunci noi trebuie sa ne apropiem cat mia mult de rezultatele precedente pt a avea pozitie buna pt calificari la euro. 80% din sarcina e facuta. acum e partea grea.

ca intotdeauna, multumiri celor care au facut acest proiect posibil.

numai bine

hai Romania

From: Otis

To: Otis
This Post:
00
319606.30 in reply to 319606.29
Date: 11/07/2023 03:09:39
The Defenders
RBBA
Overall Posts Rated:
446446
Second Team:
The D-fenders
In ton cu starea generala din comunitate dar si personala, ieri am pierdut. Am avut 3 accidentari cheie tot sezonul si de fiecare data s a simtit. Ieri era clar ca nu vom juca decat pe interior si antrenorul sloven a nimerit o dublu ghiceala/GDP. Nu am un remediu la accidentari in conditiile in care cu doctor exceptional am tras 3 saptamani de accidentare.

Felicitari lor.
Sper ca la anul vom face performanta.
In final statutul de capnde serie era un plus.
Deja simt ca aceasta imbunatatire marginala de performanta nu merita orele de efort.

Ca intotdeauna multumesc celor care si au rupt din timpul lor ca acest proiect sa existe.
La anul suntem la apogeu. Sper sa nu l risipim