BuzzerBeater Forums

BB România > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Otis

This Post:
11
320035.31 in reply to 320035.30
Date: 08/27/2023 08:27:47
The Defenders
RBBA
Overall Posts Rated:
446446
Second Team:
The D-fenders
Imi pare rau ca n ai rabdare sa citesti tot.


Vikings zicea ca de ce e sustenabilitatea importanta.
Si eu zic ca nh potintrece prin 2 cicluri succesive daca nu te ocupinca fermele sa si faca bani pe parcursul mai multor sezoane si cicluri.

Ia ce vrei creste.ce vrei cu cine vrei. Nu e jocul meu.

Dar sa stii ca lipsa de transparenta face userii de rand sa creada ca u21 e usor, merge de la sine si tot ce tb sa faca e sa se isncrie la loterie. Tari cu userbase mult mai mare ca noi, gen franta, au patit asta si au ales un troll care le a nenorocit nt 2 sezoane, ca apoi sa revina instataneu in topul mondial. Noi nu suntem asa sus dar genul asta de puturosenie doar alimenteaza mediocritatea in ciuda caruia reusim sa performam.


Pt binele meu mai bine sari peste ce scriu si ingnora.ma.
Rezultatele vb.de.la sine. Vrei sa bagi o fisa, fa o. Dar fara viziune si doar cu cv-ul pe masa nu esti cu nimic peste alti useri care au dat register for election din motive cel putin egoiste.

Am explicat sincu draftul pe forum. Partea greu e sa convingi un bot ca superstarul sau e util pt u21 si apoi sa ii explici de ce e aberant sa ti ceara 600k pe un superstar. Lucru valabil si pt alti fosti selectioneri puturosi care au incercat.


Si pt orice alt doeitor de polemica va zic ce au zis si altii. Moral highground pe care il am fata de voi e efortul depus. Asumat, depus si valorificat in rezultate si pe teren si in afara lui. Iar raportat la asta, gargara electorala lasa de dorit. Macar rares, pe care l am sifonat cat s a putut, arata ca e in stare de efort. In rest se vorbeste de experienta desi niciun user experimentat nu se baga....fiindca nu e prost sa se bage la atata efort la nimereala.


Asa ca ne putem opri in ceea ce ma priveste.

Unambigously speakimg , succes daca obtii mandatul.

Votul meu nu e cel mai important. Nu suntem nici republica prezidentiala nici semiprezidentiala im BB, iar chiar daca am fi nu sunt presedintele ei.

Iar pt oricine castiga, no worries, asteptarile si obligatiile fata de NT sunt 0, asumat de mine public aici si sper si de selectionerii viitori.

Weekend placut.