BuzzerBeater Forums

BB Poland > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Kac100
This Post:
11
263785.36 in reply to 263785.35
Date: 10/21/2014 02:31:42
Overall Posts Rated:
435435
Mam pytanie do wszystkich kandydatów.

Na stronie kadry jest krótka informacja o Scoutach, może w celu zagospodarowania wolnej przestrzeni dacie linki do panienek?
Zreszta do każdej waszej wypowiedzi możecie dorzucić tez kilka fajnych linków z panienkami, żeby było bardziej interesująco.

Nie chce mi sie za bardzo wchodzić na forum a tak te wasze wypowiedzi przyciągałyby wiecej uwagi (byłyby bardziej interesująco).


Last edited by Kac100 at 10/21/2014 02:32:32

From: kozlik4

This Post:
22
263785.37 in reply to 263785.35
Date: 10/21/2014 06:37:26
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40484048
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Ad.1
GDP niejako wymusza granie różnymi taktykami w ataku, a więc jestem za szkoleniem grajków potrafiących rzucać zarówno z dystansu jak i spod kosza.

Chciałbym wrócić do programu szkolenia 18-letnich historyków (chociaż kilku) pod kątem NT. Różnie z tymi programami wychodziło (jak w życiu) ale uważam, że już samo to że zawodnikowi załata się dziury to jest plus i solidna baza do dalszego treningu.

Poza tym są w naszej społeczności userzy, którzy poświęcają się w całości szkoleniu grajków i czerpią z tego największą radość także taki program byłby ukłonem w ich stronę. Zawsze kiedy coś jest objęte ogólnonarodowym programem i ktoś nadzoruje to z góry to jest bardziej prestiżowo i jest więcej motywacji do solidnego wykonywania roboty.

Ad.2 Żeby rozmawiać o konkretnych pomysłach taktycznych to trzeba znać możliwości (skille) grajków. Z tego co się mniej więcej (a raczej mniej) orientuję to obawiam się, że specjalnie nie mamy jakichś wybitnych grajków by grać skutecznie taktyki obwodowe...Tutaj pewnie jest sporo do zrobienia jeżeli chodzi o szkolenie. Po przejrzeniu bazy grajków i zorientowaniu się co konkretnie mamy i ewentualnie jak dużo komu brakuje należałoby podjąć konkretne rury.

Na pewno brak bungi ułatwia sprawę bo do zagrania jakiejś taktyki nie potrzeba 12 bardzo dobrych grajków tylko 5 wybitnych z dobrą kondycją + ewentualnie kilku solidnych na krótką zmianę. Także jeśli ogólnie się mówi, że nie mamy guardów do gry z obwodu, a faktycznie jest np. 1-2 grajków to wystarczy dotrenować jeszcze z jednego i dzięki braku bungi sytuacja wcale nie musi być tak tragiczna.

This Post:
00
263785.39 in reply to 263785.37
Date: 10/21/2014 12:12:39
Warsaw Mutants
II.2
Overall Posts Rated:
10801080
Chciałem zauważyć, że od tego sezonu i niektórzy 19 latkowie po drafcie też się nadają na potencjalnych kadrowiczów a to dlatego, że mogą mieć lepsze skille niż 18 latkowie po drafcie.