BuzzerBeater Forums

Bulgaria - I.1 > Сезон 16

Сезон 16 (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
182028.37 in reply to 182028.36
Date: 06/12/2011 18:04:10
Levski Sofia
II.1
Overall Posts Rated:
5454
Пак нямаше да има голяма разлика. Просто тук отдясно всички сте много здрави отбори и за жалост аз се паднах точно при вас. :-)

You see things; and you say, "Why?" But I dream things that never were; and I say, "Why not?"
This Post:
00
182028.38 in reply to 182028.11
Date: 06/18/2011 13:11:45
Overall Posts Rated:
66
Рапторе, много познавам ей. Познах, че ще играеш с Капитана на 1/4 за Купата, сега познах, че ще обърнеш Булдозера.

This Post:
00
182028.39 in reply to 182028.38
Date: 06/18/2011 13:17:53
Meerkats
A Grupa
Overall Posts Rated:
176176
Second Team:
Meerkats Nest
Браво, много познаваш, ама аз не съм ти оспорил, дали че ще бия, просто казах, че симулатора на мачовете не го бива и няма защо да си късам нервите и да гледам мачовете. А че съм жалък отвън и че едвам с Нормал на ПИК бих е пределно ясно, ама кво да праиш..

Last edited by Mod-raptor666 at 06/18/2011 13:22:26

This Post:
00
182028.41 in reply to 182028.40
Date: 06/18/2011 21:00:02
Buldozerchetata
A Grupa
Overall Posts Rated:
1111
Вие добре сте познали.... ама аз от този мач се чуствам доста ограбен :)))

This Post:
00
182028.42 in reply to 182028.41
Date: 06/19/2011 04:39:02
Overall Posts Rated:
66
Аз цял сезон се чувствам така. ;д

This Post:
00
182028.43 in reply to 182028.41
Date: 06/19/2011 05:31:08
Meerkats
A Grupa
Overall Posts Rated:
176176
Second Team:
Meerkats Nest
Вие добре сте познали.... ама аз от този мач се чуствам доста ограбен))

Какво ти е ограбеното(освен че водеше цял мач де, но за това може да се сърдиш само на симулатора на мачовете)?
Играеш ПИК и схемата ти е построена около това аз да играя 3-2, да ама нъцки. А грешката ми е че не ти пуснах гледане, тогава нямаше за какво да те е яд, щото поне 90 точки щеше да отнесеш ;))

Last edited by Mod-raptor666 at 06/19/2011 05:34:12

This Post:
00
182028.44 in reply to 182028.43
Date: 06/19/2011 06:03:15
Buldozerchetata
A Grupa
Overall Posts Rated:
1111
Аз само едно не мога да се сетя.... ти от миналия сезон започна да взимаш някви трофей а голямата ти уста не спира да говори.... Някак си не е нормално, но това е между другото. Гледам даваш разни съвети от както пое национала, ама гледам да не се обаждам, защото все пак нали ти си селекционера, макар че незнам как човек който играе от поне 10 сезона тази игра и не е извадил нито един национал (да го вземе на 18) и да го натренира и да го вкара при големите може да дава идеи как хората да си тренират тяхните национали. Същата работа е и с мачовете в групата, ти винаги имаш обеснение на мачовете и винаги по някакъв начин си ги нагласяш нещата, защото преди известно време шак се беше случил някаж странен мач и ти шак беше дал своето "компетентно" мнение, в което няма нищо лошо, ама да ми разправяш че схемата ми е построена около това ти какво ще играеш и че ще ме биеш с 100 точки някак си не ми харесва, не си чак толкова голям дразнител защото те има едва от миналия сезон, за да си грдя играта около теб. И нека сега да ти обесня защо се почуствах ограбен... защото има няколко неща, едното е разбира се че ти си Нормал, а аз ПИК, но това до някаде трябва да се компенсира с това че аз съм домакин, другото нещо което ми прави впечетление е че аз имам с 15 борби в нападение повече от теб и с 30 борби общо. Друго нещо което ми се набива на очи е че ти при Бягай и Стреляй имаш стрелба от 3-ката 4 от 23, което е мойе би кам 18%, което според мен е доста нисък процент, следващото нещо е линийте които виждам и така като ги гледам забелязвам че моето нападение е по-високо от твоята защита, също така моята защита е по-висока от твоето нападение, като погледнем и под линийте виждаме и друго интересно нещо, че от 5-те позиций които са там аз взимам 4 от тях, което пак е някакво предимство за мен. И с оглед не всичките тези неща които изброих реших че може би не заслужавах за загубя този мач и затова написах че съм се почуствал ограбен. Не съм очаквал и този път да започнеш да се правиш на някъв професор и отново да ми обесняваш нащата как стоят, а можеше един път евентуално да се чуе че може би в този мач си бил леко наведен, но все пак и ти имаш късмет и той евентуално е проработил, ама НЪЦКИ.

This Post:
00
182028.45 in reply to 182028.44
Date: 06/19/2011 06:41:39
Meerkats
A Grupa
Overall Posts Rated:
176176
Second Team:
Meerkats Nest
А такааа настъпихме някой по мазола, май явно много съм те дразнил досега щом реши да си излееш душата, ама няма лошо ;)
Първо можеше да забележиш, че съм сложил усмивки, а не да тръгваш да ми обясняваш какъв "професор" съм и да пишеш реваншистки поуст.
И да и аз не очаквах от тебе такова отношение към мен, аз никого не мразя и уважавам съперниците си и тяхното мнение, за разлика от теб. И това не е за първи път макар в други случаи то да е било насочено към други юзери стоящи пак "по-долу" от тебе, нямащи право на мнение, е сега си ми ясен ;)
Това откога взимам трофеи няма никакво значение, още по-малко не е особено мерило за това дали разбираш играта. Аз мнението си го давам много по-отдавна, а дали е меродавно другите потребители да си преценяват, всеки си има глава на раменете. И откога в тези форуми не може всеки да си даде мнението, било то и грешно в твоите очи, ами вземи отношение сподели твоето и ни отвори заблудените очи. А да ти си прекалено на високо и не ти е на нивото да обсъждаш нещо с нас простосмъртните ;)

Сега по другите точки:
1) Имам национал и съм го натренирал от 18, а ако е рекъл рандъм ще имам и 2-ри някога. Тук въпросът дали това е достатъчно е излишно, имам ли имам - точка. А ако искаш да ми намекнеш нещо, че ползвам твои бивш национал, голяма работа, така съм решил..
2)Имам обяснение за мачовете, понеже тая игра е съставена от алгоритми не от някви божии намеси, и логично да си има всяко едно нещо обяснение.
3)Ами хубаво построил си си схемата както ти е кеф, но това не значи, че е правилната срещу мен нали така?
А дали съм ти голям дразнител не знам, но явно е че имаш лично отношение към мен и то не от днес ;) Те когато фактите говорят, няма какво друго да се добави. Щом пред 2-3 сезона бяхме в същата ситуация ти имаше финал и ме нормали, а след това го загуби - но комент ;)
4) Не съм казал, че ще те бия със 100 точки или някви дивутии, които си измисляш, а че сгреших( о да аз си признавам като греша за разлика от тебе), че пуснах бягане а не гледане, защото там съм по-силен в момента, впревид и контузията ми.
5) Очевидно домакинството не е достатъчно, а и нещата не работят така, но ти си ги знаеш, няма да ти ги разяснявам;)
6) Ок взимаш борбите, а имаш ли идея защо ги взимаш, освен че имаш домакински бонус при тях? Ами ако не знаеш, си е твои проблем.
7)За тройките какво да коментирам вече го казах, жалък съм отвън, а ти имаш солидна защита там ;)
8) Имал си предимство на 4 позиции, едната от които не е на СФ, което е важно за гледането, а очевидно 3-те ти външни позиции са се провалили напълно в мача в атака, центовете ти също не са в цветущ процент - капка по капка и така.

Къде съм ти обяснявал , че не заслужаваш да биеш, мача е близък +1 точка за мен, очевидно е могло и ти да биеш със същата вероятност.
Виждам на къде отиват нещата и не искам да се караме за глупости, още повече за 1 мач който за теб е почти без никакво значение. За теб важния мач е е в четвъртък ;)
И по тая линия, да спокойно оценявам го, че ако тая седмица нямаше финал, нямаше как да те бия нагости, даже по-рано си го бях писал загуба тоя мач.:)

Last edited by Mod-raptor666 at 06/19/2011 06:47:06

This Post:
00
182028.46 in reply to 182028.45
Date: 06/19/2011 07:02:22
Buldozerchetata
A Grupa
Overall Posts Rated:
1111
Само да ти кажа, че не си ме настъпал по мазола, а и да поясня че нямам нищо против теб. Имам против начина по който ги казваш нещата. Колкото до това че всеки си има мнение, разбира се че е така, колкото до това че твоето мнение не ме интересува и това е така. А това "и това не е за първи път макар в други случаи то да е било насочено към други юзери стоящи пак "по-долу" от тебе, нямащи право на мнение" , това е много долно и искам да се покаже човека на който аз съм му казал че е по-долу от мен, но както и да е. Аз не съм толкова редовен по тези форуми, повечето пъти само чета без да се обаждам и да ти кажа от толкова четене по форуми, как не се намери поне още един като теб на който всичко да му е ясно. С теб до сега съм коментирал един мач, ако не се лъжа беше предният сезон, аз го загубих този мач, но бях изненадан от нещо (не ми се търси мача, а и в момента не мога да се сетя), след като ти бях писал на теб ти веднага ми обесни това защо се е случило, но разбира се когато мача свърши е много лесно да си ги обесниш нещата (поне ти де, на мен ми е трудно още) и да намериш логичното. И за пореден път казвам че аз твоето мнение не го искам, защото ми е ясно какво ще кажеш, просто си написах че не съм доволен от загубата и това беше, но тъй като реши за пореден път да ми обесняваш нещата дали било с усмивки или не се подразних, защото ако всички в алгоритмите ти беше ясно, щеше да знаеш резултата от мача преди да е започнал, а това за момента не съм видял да можеш да го правиш.

This Post:
00
182028.47 in reply to 182028.46
Date: 06/19/2011 07:16:44
Meerkats
A Grupa
Overall Posts Rated:
176176
Second Team:
Meerkats Nest
Това, че моето мнение не те интересува, мен също не ме интересува)) Но щом коментираш мои мнения, явно това не е точно така ;)
Много е долно и това, как "голямата ми уста" не спирала да говори и какъв "професор" съм бил, ама кво да се прави...
На мен всичко ми било ясно? Не знам къде съм казал, че разбирам нещата и всичко ми е ясно?
Аз поне се опитвам да намеря логично обяснение на нещата, с факти и аргументи, а ти какво правиш? Заклеймяваш, че са глупости и как рандъма те бил прецакал, и толкоз.
Как не бил се намерил и още някой като мен из форумите - ами то само БГ-форуми ли четеш и си се ограничил, ми ти форуми бол, първо ги прочети после говори какво има из форумите.
За това сме и такова "общество", където 2-3 души си пишеме, и 300 четящи, че и претенциозни ;) За това и ще си седим 300 и надолу, да знаете ;)

Айде, със здраве!


Last edited by Mod-raptor666 at 06/19/2011 07:20:58

Advertisement