BuzzerBeater Forums

Eesti - II.2 > 39!!

39!!

Set priority
Show messages by
From: Elumees
This Post:
00
288555.5 in reply to 288555.4
Date: 09/23/2017 16:11:02
heeringas
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Qatar Bulls
Wohoo!
Ja ongi tõeks saanud see, et heeringas hakkab mängima kõrgliigas. Vinge tunne!
Tegelikult tahtsin hõisata juba peale Pärnu Ahvide võrratut playoffide esimest ringi. See tähendas, et sain koduväljaku eelise omale. Uskusin, et mul on parim meeskond, aga seda võimalikku võõrsil mängimist finaalis siiski kartsin. Tegelikult lootsin, et BC NotSoSofti manager võib äkki Silver-State Warriorsi üllatada, aga see üllatus tuli veel varem. Ühe õnnetus on teise õnn ja seekord läks kõik tõesti hästi. Sõber soovitas, et ei maksa kohe hõisata ja nii käitusingi, teadsin, et buzzeris võib kõike juhtuda. Teadsin, et teiste võimalus on pigem ennustades ja seekord õnneks ei läinud ennustused mu vastu täppi. Suutsin ise hoopis finaali teises kohtumises taktikaga täppi panna.
Uus hooaeg saab huvitav olema ja katsun püsima jääda, et teid siis juba kõrgeimal tasemel oodata.

Kõrgliigas näeme!

From: BwBSoft

This Post:
11
288555.6 in reply to 288555.5
Date: 09/24/2017 06:48:23
BC NotSoSoft
III.1
Overall Posts Rated:
6363
Õnne võidu puhul!

Polnud mul õnne vormidega ja see ei jätnud mulle ka suurt valikut taktika valimisel. Muidugi lootsin kodumängu võita, et siis viimases mängus midagi ulmelist proovida ja õnne peale loota. Aga eks tugevam võitis ja tuleb järgmine hooaeg uuesti proovida.