BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > Obuditev foruma slovenske BB skupnosti

Obuditev foruma slovenske BB skupnosti

Set priority
Show messages by
This Post:
33
316950.7 in reply to 316950.6
Date: 12/27/2022 10:29:26
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
587587
Second Team:
Berlin BC
Tako, ampak jaz ne vidim opcije da glasujem za nekoga, ki se javi 1-2x na par sezon, kvečjemu za nekoga, ki je bolj aktiven član skupnosti in je pripravljen aktivno komunicirati, takšnih pa je trenutno (žal) bore malo.. oziroma resnega protikandidata nimaš.

Seveda nikakor niti ne pravim, da selektorja rabimo menjati - ker opravljaš vrhunsko delo, bolj se gre za to, da nikoli ne veš kaj lahko življenje prinese, kaj se lahko zgodi čez noč s tvojo motivacijo in to da nimamo nikogar, ki bi vsaj približno lahko stopil v tvoje čevlje, me kar skrbi (da ne bo pomote, enako velja za U-21).

Trenutno imamo tako na članski kot na U-21 sceni zadeve nekako vpeljane v tirnicah in mislim da se bodo rezultati tega zelo kmalu začeli kazati, vendar se zadeve res zelo hitro lahko poderejo (veva pa tako ti kot jaz, koliko truda vodenje reprezentance vzame, predvsem pa koliko časa traja da se zares navadiš delovanja in sistemov tekmovanj ter kvalitet ekip)

This Post:
11
316950.8 in reply to 316950.7
Date: 12/27/2022 12:37:20
Kerlci
II.1
Overall Posts Rated:
15011501
Second Team:
Kerlci II
Saj sem napisal "zagnan", torej tak, ki bi imel neko prezenco tudi na forumih. Saj to, vsaj kratkoročno, sploh ni nek pogoj za uspeh NT, a če se o rezultatih ne piše in ne govori, koga potem sploh to zanima, in koliko ljudi sploh zna ovrednotiti neko uvrstitev?

Pri nas se res pozna vsak aktiven igralec, s hibernacijo sensimana smo denimo veliko izgubili, prav tako z bolj tihim igranjem nekaterih drugih izkušenih managerjev, ki so bili včasih aktivni na forumih in na discordu. Zato upam, da se bo našel tudi kak novi obraz, ki bo prispeval k aktivnosti v naši skupnosti. Selektorsko delo te v to vsaj malo tudi prisili, čeprav je potrebno imeti železno disciplino - nič (kar se tiče BB-ja) ni bolj neprijetno, kot napisati poročilo po bolečem porazu, hehe

Na koncu pa boš glas lahko dal tistemu, ki bo pač kandidiral. Karavana gre v vsakem primeru dalje

Last edited by Deschamps at 12/27/2022 12:47:08