Dzień 7 (Sobota 9 Styczeń 2021) : Występy za pośrednictwem (https://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiJ23 Club 56 -
Izzena 118Toruńskie Twarde Pierniki 78 -
Basket Człuchów 115Matrix Mighty Dunkers 60 -
The Łamags 90ROZTOCZAŃSKIE RYSIE 108 - Night City Renegades 53
Both teams played hard 117 - Rush Them 43
ASPK 79 - Zip Wrocław 60
SPARTAKER 72 -
Beasties Night 99TURBOMISIE 78 - KS "Powiśle" 67
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 118 : Izzena
Zbiórki : 63 : Beasties Night
Asysty : 35 : Both teams played hard
Przechwyty : 17 : Both teams played hard
Zablokowane rzuty : 11 : ROZTOCZAŃSKIE RYSIE
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 46 : R. Reolid (Basket Człuchów)
Zbiórki : 25 : R. Reolid (Basket Człuchów)
Asysty : 12 : Q. Yingxiang (Both teams played hard)
Przechwyty : 6 : K. Quaghebeur (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE)
Zablokowane rzuty : 6 : K. Quaghebeur (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : L. Thulliez (Basket Człuchów) (28 Punkty, 9 Zbiórki, 7 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Shooting Guard : M. Spaletta (The Łamags) (28 Punkty, 6 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Small Forward : K. Quaghebeur (ROZTOCZAŃSKIE RYSIE) (15 Punkty, 11 Zbiórki, 3 Asysty, 6 Przechwyty, 6 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
Power Forward : R. Reolid (Basket Człuchów) (46 Punkty, 25 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 62
Center : Q. Yingxiang (Both teams played hard) (29 Punkty, 16 Zbiórki, 12 Asysty, 4 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 56
MVP kolejkiR. Reolid (Basket Człuchów) (46 Punkty, 25 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 62
Najsłabszy występ kolejkiK. Piękoś (Rush Them) (31 Punkty, 7 Zbiórki, 0 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -10
Triple-Double kolejkiQ. Yingxiang (Both teams played hard) (29 Punkty, 16 Zbiórki, 12 Asysty, 4 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty)
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : L. Nieroda (Rush Them) : 10 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : L. Vitányi (The Łamags), H. Kusmierczak (Matrix Mighty Dunkers), M. Sarrazin (Toruńskie Twarde Pierniki), U. Pampamallco (KS "Powiśle"), D. Spataro (Basket Człuchów), J. Peña (Basket Człuchów), T. Tsuchiya (Night City Renegades), A. Hardy (Rush Them), K. Kamieniarz (J23 Club), S. Sekita (J23 Club) : 6 Faule
Iron man : Q. Yingxiang (Both teams played hard), M. Spaletta (The Łamags), Š. Atgalainis (Toruńskie Twarde Pierniki), W. Wynn (Toruńskie Twarde Pierniki), H. Datorre (Toruńskie Twarde Pierniki), R. Faryna (Toruńskie Twarde Pierniki), A. Casamayor (Beasties Night), R. Reolid (Basket Człuchów), L. Thulliez (Basket Człuchów), M. Martensen (Basket Człuchów), F. Tomaszewski (Night City Renegades), N. Gkarilas (Night City Renegades), K. Piękoś (Rush Them), W. Sajdowski (Rush Them), L. Nieroda (Rush Them), I. Widomski (Rush Them) : 48 Minuty
Snajper : K. Piękoś (Rush Them), K. Kamieniarz (J23 Club) : 4 3 punkty
Najlepszy zawodnik : A. Klüchtzner (Both teams played hard) : Ocena : 20.5
Najsłabszy zawodnik : E. Hołda (J23 Club) : Ocena : 2.5
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.