BuzzerBeater Forums

Eesti - IV.20 > 13. hooaeg

13. hooaeg

Set priority
Show messages by
This Post:
00
154336.1
Date: 08/15/2010 11:21:53
Overall Posts Rated:
00
Keegi pole siia ammu midagi kirjutanud, mõtlesin siis, et kirjutan ise :)

Meie konverentsis on sarnaselt eelmisele hooajale 5 tugevamat meeskonda, kes võitlevad tõsisemalt play-offi kohtadele. Minu nägemus asjast:

SUUR 8

SK Seris on hetkel arvuti juhendatav ning tõenäoliselt sealt mingit pauku oodata ei ole, saagiks kaheksas koht ning V liiga.
BC Igised Joomarid on hoolimata väiksest vahest siiski võimetud oma kohta parandama ning lõpetab hooaja üleminekumängudega.
Miami Heat:D jääb ilmselt kuuendaks, kuid heal päeval on võimeline üllatama ka esimesi. Üleminekumängudele jäämise korral jääb liigasse püsima.
KK karu kaka ja Fyler madistavad üsna varsti tähtsas mängus omavahel, selle mängu võitja tõstab oma võimalusi play-offi saada. Ei oskagi kohe ennustada, eks elame-näeme :)
BC Pärnu Bulls on praegu kolmandas kohas kinni, kuid pole võimatu, et võib veel tõusta.
Sauga Pood ja BC Kohila Paberivabrik on peapretendendid konverentsi võidule ning palju otsustab omavaheline kohtumine.

VÕIMAS 8

Vaadates viimaseid sisselogimise aegu, on selles konverentsis ainult üks asi kindel- see, et viimaseks jääb meeskond, mille nimi on praegu BC Viinastvere.
Kreemikook peab poole hooaja pealt nullist alustama ning kui seda mõni imemanager ei juhenda, siis tuleb leppida üleminekumängudega.
BC Tallinna Tolad suutis küll mind üllatada, kuid usun, et see meeskond mängib samuti üleminekumänge.
BC Terminaator jääb õnnetule viiendale kohale, ei-tea-mitmendat hooaega järjest.
Lihula Maffia võtab siit neljanda koha, kuid play-offis on võimalik ka finaali jõudmine. Kohe selgitan :)
BC Kalev Kohila pole kuu aega sisse loginud, kui nüüd siit uus manager tuleb, siis on ikka väga raske oma positsiooni säilitada.
HinnaPommi võib oodata sama saatus- viimati logis sisse augusti alguses. Manageri vahetuseni on aga veel aega ning senikaua võib vana rasva pealt edasi lasta.
rlv gruu on aga aktiivne olnud ning mina ennustan teda konverentsi võitjaks. Play-offis otsustatakse finalist kohtumises Lihula Maffiaga.

Nagu näha, on meie konverents natuke stabiilsem ja sellevõrra ka igavam, kuid see-eest tugevam. Võimsas 8-s aga võib otsustada väga palju see, kui keegi ebaaktiivsetest tugevatest sisse logib. Enda miinimumeesmärgiks oleks konverentsi finaal, kuid sealt edasi on juba kõik võimalik ;)
Igatahes edu kõigile ning loodame põnevat lõpplahendust !!

Last edited by kasutaja123 at 08/15/2010 17:19:20

This Post:
00
154336.2 in reply to 154336.1
Date: 08/16/2010 15:46:01
Overall Posts Rated:
66
Oled head tööd teinud:)! Päris õige jutt sul siin ja prognoos ka igati loogiline. Aga mis puutub minu võimalustesse, siis varsti rasked mängud tulemas ja miinimumeesmärk oleks play-off´i pääseda ja sealt edasi juba vaatab, mis saab. Pikka aega vaevlesin finantsprobleeemidega, ega jõudnud klubi tugevdada, aga selle hooaja üks eesmärke oleks täiendada meeskonda 2 tugeva mängijaga, et siis play-off seerias midagi korda saata. Mitu hooaega juba play- off seerias madistanud,ega pole kaugemale jõudnud, kui see hooaeg õnnestub finaali pääseda, siis juba kõik võimalik. Praegu meeskond toetubki peamiselt 2 mängijale ning hädasti oleks vaja tugevdada ridu:D NB! Huvitav kas me see hooaeg ka kohtume omavahel enne konverentsi finaali:P?

This Post:
00
154336.3 in reply to 154336.2
Date: 08/22/2010 07:10:56
Overall Posts Rated:
00
Kui nüüd selle liiga suurtest rääkida, siis tuleb Kohila poistel omavahel tasavägine madistamine ja sellest oleneb, kas pääsen oma grupis esimeseks:D samuti Hinnapommil tuleb Pärnu Bullsiga huvitav mäng. Nii et on mida jälgida. Endal loodan, et tuleb kindel võit vastase üle. Aga kindel ei saa kunagi olla, elame näeme:D

This Post:
00
154336.4 in reply to 154336.1
Date: 08/23/2010 04:45:12
Overall Posts Rated:
00
Kellele õnneks, kellele kahjuks- BC Kalev Kohila logis üle kuu aja jälle sisse ning seetõttu lõi minu ennustuse pea peale. Tundub, et Võimsa 8 esinelik jääb siiski muutumatuks.

This Post:
00
154336.5 in reply to 154336.4
Date: 08/23/2010 10:51:10
Overall Posts Rated:
00
eks otsustavad mängud tulekul siis näeb mis saama hakkab kes kellega playoffis kokku läheb ;)

This Post:
00
154336.6 in reply to 154336.5
Date: 09/19/2010 03:58:09
Overall Posts Rated:
00
Nii, põhihooaeg on läbi ja play-offid peagi algamas. Enda põhihooaja võin lugeda väga õnnestunuks - oleks väga vaja olnud, oleksin võinud oma konverentsi võitjaks tulla. Sauga vastu eelviimases mängus säästsin aga omale innustust, et play-offis kaugele jõuda. Ma arvan, et võin välja öelda selle, et liiga mitte võitmine oleks minu jaoks juba pettumus :P

This Post:
00
154336.7 in reply to 154336.6
Date: 09/21/2010 16:30:04
Overall Posts Rated:
66
Püüdsin küll viimane mäng PO`s vastu hakata,aga ilmselt oli vale taktika valik ja olid lihtsalt veidike ka tugevam. Suutsin küll kaotuse tasa mängida ja korraks ka juhtida isegi 4. veerandajal, kuid siis hävitasid mu kolmestega lõplikult:). Väike pettumus oli küll,aga nüüd tean,mis hooajal valesti läks ja katsun järgmisel targem olla. Kindlasti on sul aga lootust liiga võidule, nii et tõotab põnev lõpp tulla. Edu kõigile,kes veel mängus on;)

This Post:
00
154336.8 in reply to 154336.7
Date: 10/03/2010 14:42:34
Overall Posts Rated:
00
Nii, minu hooaja põhieesmärk sai kenasti täidetud - võitsin üpris kindlalt meie liiga ning mängin järgmisel hooajal kolmandas liigas. Viimases finaalmängus tegi minu muidu skoori mõttes kahvatuid esitusi näidanud tsenter mängu ihuüksi ära - 37 punkti, 26 lauapalli (nendest koguni 17 ründelauda), reiting 14.0 !!

Edu teile kõigile, jään ilmselt IV.20 edaspidigi jälgima. Ehk karikas või sõpakates näeme !!

Last edited by kasutaja123 at 10/03/2010 14:43:09

This Post:
00
154336.9 in reply to 154336.8
Date: 10/05/2010 10:52:31
Overall Posts Rated:
66
Hea mäng ja ilus hooaeg! Palju õnne ja edu kolmandas liigas:), ehk järgmne hooaeg jõuan ise ka sinna:P

From: dwideng

This Post:
00
154336.10 in reply to 154336.9
Date: 10/06/2010 02:09:38
Overall Posts Rated:
00
Teises mängu POs pidin kindlalt võitma, kahju et sa normaalsega otsustasid minna. :) Kolmandas mängus polnud mul enam midagi teha + ei jõudnud taktikat paikagi panna. :)

Draftist sain päris korraliku noore muidu:

Eiko Vonk (16914369)
Suur äär

Palk: $ 5 661

DMI: 0
Vanus: 18
Pikkus: 6'9" / 206 cm
Potentsiaal: kõigi aegade parim
Mänguvorm: hea

Hüppevise: hea Viske raadius: hale
Väline kaitse: nigel Pallikäsitsus: hale
Üks-ühele: nõrk Söötmine: olematu
Lähivise: hea Kaitse alas: arvestatav
Lauavõitlus: arvestatav Viske blokeerimine: hea
Vastupidavus: arvestatav Vabavise: nõrk

This Post:
00
154336.11 in reply to 154336.10
Date: 10/06/2010 17:14:29
Overall Posts Rated:
00
bc kohila paberivabrik-edu sulle kolmandas liigas ;)
enda hooaja kohta ei oska midagi öelda.
põhi hooaja mängud läksid hästi, 3 kaotust, mis polnud üldse paha.
PO pf aga liiga võitjale kaotus suht kindlalt võttis küll sõnatuks, aga parem meeskond võitis :)

selle hooaja eesmärk mõeldagi kolmandasse jõudmine, nagu ma arvan siin 3-4 meeskonnal veel:D
edu uueks hooajaks.

väljakul kohtume.