BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.39 > ΚΥΠΕΛΛΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ

Set priority
Show messages by
This Post:
00
155343.1
Date: 08/27/2010 13:31:11
Overall Posts Rated:
55
Κι όμως, τελικά τα budget, δεν παίζουν μπάσκετ...Παίδες κατάφερα φέτον να είμαι ήδη στα προημιτελικά του κυπέλλου...Ποός? Μια ομάδα IV και με κόντρα κληρώσεις στην έδρα...Είμαι πολύ ανεβασμένος με αυτό το κατόρθωμα...Αν δεν ανέβω και φέτος, δεν θα ανέβω ποτέ....

This Post:
00
155343.2 in reply to 155343.1
Date: 08/29/2010 09:28:51
Overall Posts Rated:
55
Καμιά συμβουλή ρε παιδιά???? Για το κύπελλο εννοώ....Δυστυχώς στο γύρο αυτό δεν έχεις πολλές επιλογές στην διάθεση που μπορέις να βάλεις...Δυνατός ή κανονικός....Όποτε δεν βλέπω προκοπή, και επειδή έχω τονίσει οτι βασικά θέλω την άνοδο φέτος, λέω να μην το παρακάνω...Μάλλον κανονικά και δευτερότριτη πεντάδα για προπόνηση....Και τα 3α να βάλει ο αντίπαλος, το ματς θα είναι ακατάλληλο για ανηλίκους...Κρίμα, θα μπορούσα να είχα μια καλή κλήρωση πριν το φιναλ-4...Ας μην είμαστε όμως άπληστοι....Η πορεία στο κύπελλο με έφερε μέσα στην 100άδα του ελληνικού ΒΒ, και αν και είναι πλασματική, εν τούτοις είμαι πολύ περήφανος γι αυτό...Θα το βγάλω και φώτο να έχω να το θυμάμαι....Θα αργήσω πάρα πολύ να το ξαναδώ....Περιμένω σχόλια προτάσεις

From: nik69

This Post:
11
155343.3 in reply to 155343.2
Date: 09/02/2010 09:29:26
Overall Posts Rated:
9494
Ρεεεε που πας σήμερα....??
μου αρέσει που θέλεις και προτάσεις...
κάνε το σταυρο σου που έφτασες μέχρι τους 8 βάλε σήμερα τα 2α να κάνουν προπόνηση και ανέβα επιτε΄λους κατηγορία...
άντε και του χρόνου και οι 2μας στην ΙΙΙ

From: Tsikious

This Post:
00
155343.4 in reply to 155343.3
Date: 09/02/2010 09:35:47
Overall Posts Rated:
55
Στο μυαλό ,μου είσαι...Καλή ευκαιρία για προπόνηση....Άλλωστε την φωτογραφία που έλεγα στο προηγούμενο μου μήνυμα την έβγαλα!!!! Και στόχος είναι επιτέλους να ανέβω κατηγορία....Αξίζω να είμαι στην ΙΙΙ, και δεν αντέχω αλλο να μιλάω μόνος μου εδώ στο φόρουμ μας....Θέλω λίγη παρέα...Άλλωστε η αχαριστεία είναι κακό πράγμα....Θα υποστώ την τιμωρία μου σήμερα για το οτι τολμησα να φτάσω εδώ και ελπίζω να ανέβω στο πρωτάθλημα....Πάντως ατυχία, γιατί μου έκατσε εντός έδρας αυτό το παιχνίδι που γίνεται σε ουδέτερο....Τόσο καιρό το πάλευα εκτός....Άντε σου έυχομαι και σε΄να καλή τύχη στο πρωτάθλημα...