BuzzerBeater Forums

Lietuva - IV.51 > Baronų Siaubūnų atsisveikinimo laiškas :)

Baronų Siaubūnų atsisveikinimo laiškas :)

Set priority
Show messages by
From: Paulens
This Post:
00
168472.1
Date: 01/08/2011 12:53:32
Overall Posts Rated:
1818
Sveiki , IV.51 lygos zaidejai :) kai 10-tame sezone atėjau i sią lyga , buvau viskiškai žalias :D , kelis sezonus nežinoaju ką darau , buvau ferma , bet poto vieną sezoną paaukojau treniravimui , ir 13-tam sezona stojau i kovą. Atrodė kad tikrai laimesiu , bet finale teko nusilejsti KK Zarasams. Po 13-to sezono nenorejau žiūrėt i BB , bet... atėjo 14-tas sezonas , nebuvo kur dėtis , teko keist komandos zaidėjus , žinojau kad mano didžiausias varžovas bus Kauno Liutai , todel stiprinau labai Vidine ginyba , visą sezoną Kauno Liutai rodė labai gerą rezultatą , dar kažkaip nerimą kėlė nežine iškur išdygęs FERARI :D .Kai buvo atsakomosios varžybos , žaidžiau prieš Kauno Liutus iš visų jėgų , nes labai norejau pakilt i pirmą lentelės vietą, kad turėt namų pranašumą , pusfinali :) ,bet po tu varzybų neliko entuziazmo ir teko nusileist FERARI , viskas grįžo i savo vežias. Na įveikiau tas atrintamasias , atėjo pusfinalio diena , ilgai ją prisiminsiu.....:D nes prie Kauno Liutus laimejau po 3 pratesimu , per tas varžybas jau buvau du kartus patikėjas , kad pralaimesiu , bet tritaškiai daro savo :) . Ir antrakart savo komandos istorijoje patekau i finalą. Finale gavau varžovą Vilniaus Zalgiris , labai pradėjau domėtis apie jį. Prieš finalo varžybas įvyko labai sekminga išorinės ginybos treniruotė , buvau pasiruošęs apsigint nuo jo tritaškiu, tai man ir pavyko :) primas varžybas laimejau 21 taško skirtumu , per atsakomasęs varžybas teko papraikatuot :) nes priešininkas pakeitė puolimo taktiką ,ir visdelto sužaides lememu momentu sekmingiau laimėjau 12 tašku skirtumu , ir iškeliauju i III lyga :)))

Linkiu jum daug pergalių ir laukių jūsų III lygoj :))) SEKMĖS !!!

P.S. Kito sezono prognozės...manau finale susitiks AKAUNASA ir Kauno Liutai :)

Last edited by Paulens at 01/08/2011 13:05:54

This Post:
00
168472.2 in reply to 168472.1
Date: 01/10/2011 16:29:18
MB TR Project
III.13
Overall Posts Rated:
00
Idomi pradzia... as db kaip ir tu pradzioj sunkiai gaudaus ka daryti,gal pora patarimu apie zaideju pirkimus?treniravima?taktikas?