BuzzerBeater Forums

BB Iran > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: MJ
This Post:
00
180916.2 in reply to 180916.1
Date: 04/18/2011 21:08:58
Overall Posts Rated:
5050
به نام حق

با تبریک و تقدیر بسیار از سهند عزیز بابت نتایج و زحماتش در رهبری تیم ملی جوانان (فصول 14 و 15)، و ضمن تشکر ویژه از همه ی بزرگوارانی که برای کاندیداتوری من پیشنهاد دادن و من را در این راه حمایت کردن برنامه ی خودم برای هدایت این تیم در صورت موفقیت در انتخابات فصل 16 را بدین صورت اعلام میدارم

الف. معرفی

محمدجواد (ام.جی)
MJ Yekeh
مدیر تیم آیریا حاضر در لیگ 2.2
کمک مربی تیم ملی بزرگسالان

ب. بخش ها و اهداف اصلی

1. شناسایی استعدادهای 18 و 19 ساله ی واجد شرایط و پیگیری مستمر برنامه های تمرینشان به منظور زیرسازی تیم ملی در بلند مدت
2. کنترل و هدایت برنامه ی تمرینات بازیکنان کنونی (20 سال به بالا) در جهت رشد هرچه بهتر به منظور برطرف کردن نیازهای تیم ملی در کوتاه مدت
3. جمع آوری بازیکنان شایسته، پیگیری فرم آنها، آنالیز حریفان، شناخت و تعیین بهترین چیدمان ها و نهایتا کسب نتایج مطلوب به منظور حضور در جام جهانی به عنوان هدف کوتاه مدت

ج. همکاران

افتخار همکاری و همیاری برخی از با تجربه ترین و موفق ترین کاربران بازربیتر را در کادر فنی تیم ملی جوانان ایران خواهم داشت

1. سهند - مشاور ارشد تیم ملی: در کلیه ی امور مربوط و تمام جلسات به عنوان عضوی با تجربه و با اطلاعات ، تیم ملی جوانان را از رهنمود هایش بهره مند خواهد ساخت و آنالیز مهره ها و تاکتیک ها را به عهده خواهد گرفت
LA-Sahand [Iran NT Adviser]

2. امیر - سرمربی فعلی تیم ملی بزرگسالان- مشاور فنی: امیر عزیز علی رغم مشغله ی فراوان قبول کرده اند ما را از مشاوره ی فنی شان بهره مند کنند
Amir [Iran NT Manager]

3. آیدین - مدیر استعدادیابی بازربیتر ایران: مسئولیت ماده ی 1 از فصل ب را به عهده خواهد داشت. آیدین عزیز که افتخار حضور در هر 2 فینال مهم فصل گذشته رو داره به من افتخار داده و مدیریت مهمترین بخش فعالیت های مجموعه ی تیم های ملی رو به عهده گرفته.
Dangerous boy [Iran BB Talent Finder]

4. علی - مذاکره کننده ی تیم های ملی: مسئولیت مذاکره با صاحبان بازیکنان تیم های ملی به منظور کنترل فرم و برنامه های تمرینی آنها را (در هر دو تیم جوانان و بزرگسالان) به عهده خواهد داشت.
Mr-Ali [Iran NT Negotiant]

کلام آخر

امیدوارم راهی که سهند عزیز شروع نمود را به خوبی ادامه داده و در همه ی بخش ها به اهداف مطلوب برسیم.
همانطور که به نظرتان رسید کلیه ی فعالیت های تیم ملی جوانان در تعامل نزدیک با تیم ملی بزرگسالان و در راستای اهداف بلند مدت آن می باشد
از همه ی عزیزانی که علاقه مند به کمک کردن به تیم های ملی هستند چه از لحاظ انتقاد و پیشنهاد و چه از لحاظ عملی پیشاپیش استقبال می کنیم.

سپاسگزارم
م.ج

EDIT:
اضافه شدن علی به عنوان مذاکره کننده

Last edited by MJ at 04/20/2011 05:48:04

From: Linkin Park

To: MJ
This Post:
00
180916.3 in reply to 180916.2
Date: 04/19/2011 00:40:28
Overall Posts Rated:
3838
arezooe movafaghiat daram vase hamatoon .

akhe Aydinam raft roo nimkane team melli . donyaro mibini :D

Last edited by Linkin Park at 04/19/2011 00:41:09

From: MJ

This Post:
00
180916.4 in reply to 180916.3
Date: 04/19/2011 08:54:02
Overall Posts Rated:
5050
من از طرف همه ازت تشکر میکنم
آیدین که کارش درسته
خودت هم دوست داری بیای؟

From: Linkin Park

To: MJ
This Post:
00
180916.5 in reply to 180916.4
Date: 04/19/2011 09:27:25
Overall Posts Rated:
3838
bale ke doos daram . amma dargire konkooramo kamboode time daram :) vaela khoshal misham btoonam komaki konam :)