BuzzerBeater Forums

Magyarország - III.2 > 19. szezon

19. szezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
209130.1
Date: 02/07/2012 08:57:04
Overall Posts Rated:
00
Akkor meg is nyitnám az idei topikot! A terveimről röviden annyit, hogy csoport utolsóként tervezek kiesni... és ha az égiek megsegítenek, akkor nem ide kerülök majd vissza:) vagy ha mégis akkor legalább keletre... de ez a nyugat elfogadhatatlanul erős és egyben van!!! Mindenesetre sok sikert Mindenkinek és sérülésmentes szezont!

This Post:
00
209130.2 in reply to 209130.1
Date: 02/07/2012 16:30:43
Overall Posts Rated:
88
Igen, nagyon erős ez a nyugati oldal. Neked is sok sikert!
Én idén PO helyezést szeretnék végre elérni, a srácokat eddzem, remélem elérjük a célunkat.

Draftra gondolom nagyon figyelni fogsz, ha tényleg utolsóként szeretnél kiesni. Most nézem egyszer már sikerült, de ugyan ide visszakerültél. :)

This Post:
00
209130.3 in reply to 209130.2
Date: 02/08/2012 05:08:53
Jailhouse Monsters
III.1
Overall Posts Rated:
22
Üdv mindenkinek, egyben engedjétek meg, hogy valamennyi csoporttársam csapatának sok sikert kívánjak a hamarosan kezdődő szezonra!
Magamról annyit, hogy a II. osztályból zuhantam vissza, és amennyiben nem is sikerülne a feljutás, akkor legalább nem szeretnék kiesni, mert akkor azt hiszem, hogy beledőlnék a szívószálba...
Félretéve a tréfát, célom a play-off elérése, illetve az, hogy erősítsem a csapatomat, nyugodt edzéssel, öreges tempóban. Remélem, hogy befogad minket a csoport, ennek érdekében igyekszünk sportszerű mérkőzéseket játszani, közönségcsalogató játékot produkálva, sérülésmentes küzdelemben.


This Post:
00
209130.4 in reply to 209130.3
Date: 02/08/2012 08:45:28
Overall Posts Rated:
44
"Kicsit" máshova írtam a bemutatkozó részt, így ide átmásolom:
Üdv III.2!

Az én csapatom az egyik újonc ebben a csoportban, de nem ebben az osztályban. Korábban rengeteg szezont lehúztam a III.7-es csoportban, kiestem onnan, azóta csak ingázom III és IV között, remélem ebben a szezonban már sikerül megállítani ezt a tendenciát. Igyekeztem spórolni IV-ben ahol tudtam, az ellenfelek miatt erre meg is volt a lehetőségem. Próbáltam főként magyar játékosokra építeni, most is kb a csapat fele hazai.
Előző szezonban a kupában viszonylag jól meneteltem, IV. osztályú csapatként 64 közé mentem, III. osztályú ellenfelet is legyőzve. A bajnokságban az alapszakaszt 22/0-al zártam, többnyire sima győzelmekkel, a rájátszásban is 3 meghatározó játékos eladásával is sikerült gyarapítani a kasszát, és a csapatot ide felvinni.
Mivel a drafton nem kaptam olyan veretes ifjoncokat, a legjobbat megtartom, a többit meg talán véletlenül megveszi valaki :)
A rájátszás folyamán igyekeztem a keretet megerősíteni, IR posztra nem kellett senkit se igazolnom, az izlandi Adamsson jól megoldotta ezt a posztot a saját nevelésű Mellárral. DH posztra kellett hoznom egy viszonylag jót, ezért igazoltam le az észt Heikki Moorát. BD poszt még alakulóban van, Erőcsatár posztot házon belül sikerült megoldani, centert kellett igazolnom, itt törekedtem arra, hogy minél olcsóbban ússzam meg...

"Röviden" ennyit a csapatomról, minden csoportellenfélnek sikeres szezont kívánok itt, és a MK-ban egyaránt!

David245

This Post:
00
209130.5 in reply to 209130.2
Date: 02/08/2012 09:32:48
Overall Posts Rated:
00
Igen bár az első kiesésem nem szándékos volt:) ellenben most egy 0-22-vel gondolkozom, attól függ másik csoportban h szerepel majd az utolsó(lehet 1-2 hazait hozni próbálok majd a közönségnek). draftra maxot költök meg azért van egy kevéske pontom előző szezonokról, meglátjuk mire lesz elég. ha véletlenül ismét ide jutnék fel, akkor vagy egyből továbblépés vagy a játék abbahagyása lenne a két opció:D de ennyire szerencsétlen nem lehetek:D bár addigra lehet lemorzsolódik kicsit a dolog vagy kiegyensúlyozódik a kelet:)

This Post:
00
209130.6 in reply to 209130.5
Date: 02/08/2012 09:50:07
Overall Posts Rated:
88
Szerinted nem lehetne valahogy a két csoport között, egyenletesen elosztani a csapatokat erősség szerint?

This Post:
00
209130.7 in reply to 209130.6
Date: 02/08/2012 18:13:34
Overall Posts Rated:
00
Erre sajnos nem tudom a választ. Attól függ milyen csapatok érkeztek most keletre, mivel nyugaton egy csapat változott csak! Ha jól helyt tudnak állni az újak, akkor simán lehet egy kiegyensúlyozott csoport belőle, de előző szezonban nem sok esélye volt a kiesési meccseken a keletieknek... Döntőben meg véleményem szerint, ha Jamstars van hazain 2szer, akkor ő hozza, ez meg azon múlt, hogy erősebb csapatokkal kellett duplán játszania. BC NeverMore-nak egyetlen veresége volt csak a saját oldalán játszott meccsek alatt...

This Post:
00
209130.8 in reply to 209130.7
Date: 02/09/2012 10:59:47
Overall Posts Rated:
88
Értem, amúgy tök jó lenne, ha feltudnánk dobni ezt a fórumot. Beszélhetnénk a meccsekről, stb.
Btw., a riválisom vagy, és ahogy nézem, én senkinek sem vagyok az. :)

From: Dravko
This Post:
00
209130.9 in reply to 209130.8
Date: 02/10/2012 03:11:49
Overall Posts Rated:
44
Hali Mindenkinek!

Eddig nem fórumoztam, most egy kicsit belefolyok.
Nekem a feljutás a cél! Nekem például nagyon tetszik ez a csoport pont az erőegyensúly miatt, bármi lehet a kimenetele a meccseknek. A tavalyi szezonban a keleti csoportot 100%osan ledaráltam, nálunk meg csak kevés meccset nyertem.
Remélem most mind a két csoportba nagyon sok győzelmet aratok. :)
Sok sikert mindenkinek!

This Post:
00
209130.10 in reply to 209130.7
Date: 02/12/2012 09:33:39
Overall Posts Rated:
33
Előző szezont kb végig lazáztam. Po-ban folyamatosan 10es csapatszellemem volt, döntő harmadik meccsén 12es volt,még se volt elég még csak egy szoros meccsre sem..
Többeteknek írtam,hogy baj lesz,ha bc jut fel,mert a mi csoportunk marad nagyon erős és folyamatosan körbe verjük egymást.. ezert rosszabb lesz a mérlegünk,mint keletieké és onnan fognak feljutni..sajnos
Üdvözlöm az új csapatokat és sok szerencsét kívánok nekik!
Ami engem illet a célom továbbra is a Po-ba kerülés. Feljutni nem szeretnék/ nem is tudnék,gyenge hozzá a játékos keretem.
Az idei évadban továbbra is Boldizsár Csurkáé lesz a fő szerep a csapatban(edzése) Bekerült U21 es csapatba,ami óriási dolog.

AMint láthatjátok eladtam az öregeimet+ Tokorskiynek is mennie kell, 26 éves most még jó áron viszik el(remélem)
Első meccsből kiindulva a védekezésem gyengébb lett,de továbbra is azt vallom,hogy buzzeren meccset védekezéssel lehet nyerni;)

Sok sikert kívánok mindenkinek!(örülnék,ha feléledne ez a fórum)

This Post:
00
209130.11 in reply to 209130.10
Date: 02/12/2012 15:27:13
Overall Posts Rated:
88
Gratulálok a győzelmedhez, a harmadik negyed utolsó percéig bírtam, majd mikor elmentél 7 ponttal, onnan már nem tudtam visszajönni. Azt hiszem, hogy a tavalyi döntős otthonában tisztességgel helytálltak a fiúk. Vécsey 44 pontja szép volt, hivatalos mérkőzésen ez karrier csúcs, büszke vagyok rá, mert saját nevelés, de jó lett volna így nyerni. :) Kár, hogy a többieknek annyira nem ment.

Gratulálok Boldizsárhoz, mik a további céljaid vele? Én is edzek fiatal magyarokat, Csóti (20) és Holló (19) is esélyes lehet U21-re, remélem ugyanígy fejlődnek, és akkor bekerülnek a válogatottba.