BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
55
248056.4 in reply to 248056.3
Date: 09/19/2013 05:59:38
Overall Posts Rated:
373373
Хочу продолжать дело Армина ! )) Отдать ему должное - он многому научился , - а именно не дергаться и гнуть свою линию , нравиться это кому-то или нет. Сборная у нас дееспособная как по мне , но уровень практически у всех сборных становится одинаковым - можно легко попасть в сенсацию в любом матче - нужен фарт. Проблемные позиции - как ни странно защитники , а именно их внешка - надо пересмотреть внимательно. Нововведения с блоком и зонами еще не работают достаточно эффективно , а вот хорошая внешка спасает всегда .

From: Kampot

This Post:
11
248056.5 in reply to 248056.4
Date: 09/19/2013 11:32:48
Lviv Lions
III.2
Overall Posts Rated:
694694
Second Team:
Ukrainian Lions
канкурєнта ннада ?)))))

ПОВЕРНЕННЯ, тепер уже КІМПІТА (спс азарову за новий нік ))))) два дня думав чи варто йти на вибори чи ні, але побачивши айрона спічу, зрозумів - треба йти, а то повністю інтерес до ББ пропаде після ваших з тігром превюшок і ревюшок.

Коротко про себе: студєнт )
Коротко про досягнення: чемпіон Утішалки Season 23 з U21 Ukraine ))))))
Коротко про плани: перемога на будь-якому чемпіонаті з нашою головною збірною)
Коротко про тактику: ONLY пуста, ONLY HARDCORE )
Коротко про помічників: GM, який буде мені банити тренерів конкурентів

Коротко про інше:
молодіжка молодіжкою, але націоналка є націоналкою. Стабільний склад, високий рівень гравців та суперників, тому важливо аби збірною керували амбіційні люди, бо без амбіцій зі збірною нічого не доб'єшся. І стимул у мене є, аби чогось попробувати добитися.
спс Арміну за конкурентноспроможну збірну, тепер потрібно тільки цю справу розвивати.
Найбільшу роль у збірних, зараз, відіграють форма гравців, правильно побудована стратегія настрою на матч та правильна підбірка гравців під ту чи іншу тактику. Тому будем вести нашу збірну цими трьома факторами, і здобувати для неї перемоги.

Коротко про вибори:
Конкуренція зараз дуже велика, тому перед вами, шановні Українці стоїть не легкий вибір. Хочу побажати конкурентам удачі на виборах і нехай наше комюніті обере достойного кандидата !





Message deleted