BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - III.6 > Bk třebova vs Washington

Bk třebova vs Washington

Set priority
Show messages by
From: McSpek
This Post:
00
262619.1
Date: 09/09/2014 14:47:12
Overall Posts Rated:
00
zajímavý zápas o to ještě lepší konec tleskám..

From: Ngised

This Post:
00
262619.2 in reply to 262619.1
Date: 01/29/2015 11:53:45
Overall Posts Rated:
00
hmm

This Post:
00
262619.3 in reply to 262619.2
Date: 06/29/2016 02:50:53
Overall Posts Rated:
33
Ahoj, je tady někdo aktivní na konferenci?

This Post:
00
262619.4 in reply to 262619.3
Date: 06/29/2016 04:16:03
BK Slavia Praha
II.3
Overall Posts Rated:
4040
Ahoj, určitě se někdo najde. :-)

This Post:
00
262619.5 in reply to 262619.4
Date: 06/29/2016 12:09:33
Overall Posts Rated:
33
Jsi můj největší rival :D

Hodila by se nějaká rada do začátku. Jaká byla tvoje nováčkovská chyba? Ať vím čemu se vyhnout.

This Post:
00
262619.6 in reply to 262619.5
Date: 06/29/2016 12:36:27
BK Slavia Praha
II.3
Overall Posts Rated:
4040
Tak to ti asi nemůžu poradit, když jsme rivalové. :-) Rivalita stranou! Když budeš něco potřebovat, tak rád poradím. Hru už jsem hrál před léty, takže s něčím snad pomůžu.
Psal jsem jednomu skautovi, který má na starost 18-ti leté talentované hráče, že tě má kontaktovat (možná už tě kontaktoval), protože máš mnoho nadějných hráčů (do NT U21). Já jsem bohužel takové štěstí neměl. Takže i on ti dá nějaké rady.
1) trénuj jednopostově či dvoupostově, když nejde trénovat jednopostově, pak jsou kvalitnější tréninky, i když se zlepšuje méně hráču; tak aby hráč měl 100% trénink musí odehrát 48+ minut za týden (sobota - čtvrtek), takže stačí ho nastavit na 1 zápas na daný post a nikoho dalšího na ten post a odehraje 48minut, pokud se nevyfauluje či nezraní (já si koupil na trhu 3 mladé, talentované hráče a ty trénuji, které v budoucnu prodám a vydělám na nich)
2) kup si lepšího trenéra, doporučuji do začátku alespoň 3 level; se specialitou bývá logicky dražší, ale můžeš koupit i bez speciality (já mám 4 lvl, bez speciality, plat 13K a koupil jsem ho za 90K); čím lepší trenér, tím rychleji se budou zlepšovat trénovaní hráči
3) investuj do stadiónu, doporučuji pomalu, ale jistě vylepšovat stadión, protože až postoupíš o ligu výš, tak fanoušci 1. sezónu o ligu výš budou vyprodávat domácí stadión, jako zběsilí, pak ta euforie logicky opadne, ale peníze se ti docela rychle vrátí (já vylepšuji stadión nonstop, ale po kouskách)
4) vyházej nebo zkus se prodat ty nejslabší hráče, protože se ti bude hodit každý dolar (jak z prodeje, i když to bude třeba jen 1K $, tak z ušetřeného platu) ; počet hráčů bys měl mít 12
5) očekávám, že budeš na konci sezóny se v naši skupině nacházet na 2.-4. pozici, takže bych zrušil investování do skautingu a ušetřené peníze investovat do stadiónu / trenéra / nových posil

This Post:
00
262619.7 in reply to 262619.6
Date: 06/29/2016 14:11:03
Overall Posts Rated:
33
Díky za info skautovi.

1) Trénink
Takže mám zvolit typ tréninku (střelbu, atd.) a přiřadit to pouze na jeden post? Takže budu trénovat jednoho hráče v úterý, jednoho v sobotu a jednoho v přáteláku? Budu trénovat nejmladší hráče s největším potenciálem. Což je u mě 2x střelec a jeden pivot (nebo rozehrávač). Co mi doporučuješ trénovat? Jak často by se měl trénink střídat?

2) Trenér (zaměstnanci)
Trenéra jsem pořídil 4 (expert na kondici). Mám již lepšího doktora a koupím i nějaké rozumné PR.

3) Stadión
Díky za radu. Něco tam asi už zvednu.

4) Hráči
Dva hráče jsem už vyhodil. Kouknu na zbytek a případně někoho zkusím i prodat. Mám někoho nakoupit? Ještě jsem se nekoukal na ceny :) Nebo myslíš, že mi budou stačit hráči s potenciálem 1x MVP a 3x superstar?

5) Skauting
Takže by mi mělo stačit těch 5 bodů?

Moc díky za tvůj čas a důležité rady!

This Post:
00
262619.8 in reply to 262619.7
Date: 06/29/2016 14:48:28
BK Slavia Praha
II.3
Overall Posts Rated:
4040
Záleží jestli tě bude skaut kontaktovat (měl by, minimálně se tě zeptat, jak na tom ti hráči jsou a třeba ti napíše, že ta 1/2 sezóna ztráta už je hodně a jsou bez šance reprezentovat U21), pak by ses měl řídit jeho instrukcemi, co trénovat a koho trénovat. Pak by tví hráči mohli reprezentovat naší zem a pak za odměnu získáš nějaké drobné do kasy (Suvenýry) a třeba i dobrý pocit, že jsi pomohl naší zemičce v této hře k lepším výsledkům.
Tento odkaz ti určitě pomůže http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr.... Možná ze začátku bych ti doporučovat nějaký dvoupostový trénink (budeš ze začátku trénovat 6 hráčů nebo můžeš třeba i 7/8 hráčů, ale někteří nebudou mít 100%záběr tréninku (odehrají méně než 48 minut na jednom z trénovaných postů): Jeden na jednoho (1na1) či Střelbu PG/SG můžeš klidně dát SF/PF, i když to je stále 1na1 či Střelba, tak ty schopnosti může vylepšovat jiné či rychleji/pomaleji (viz. odkaz, který jsem poslal) Jak často měnit trénink, tak to záleží na tvém pocitu, jestli už jsi spokojen či nikoliv. Čím více hráčů trénuješ, tím větší problém, kdy si máš říct stačí a jít vylepšovat něco jiného, protože někdo může mít přihrávky na 1 a druhý na 8 a nechceš toho jednoho hráče na 1, ale trošku mu to vytáhnout. Tak to třeba potrénuješ 2-3 týdny ať to má na vyšším levelu, ale vše se odvíjí od toho kolik odehraje za týden + jak kvalitní je trenér. (4 level je úplně v pohodě, na 5 level musíš mít okolo 600K, aby neměl moc vysoký plat)
Do PR bych moc neinvestoval, nemá moc velký vliv. (já mám 2lvl, tak jako doktora)
Hráče zatím není potřeba kupovat. První zredukuj ten tvůj počet na těch +/- 12. Nech si tam ty hráče, které chceš trénovat a pak nějaké kvalitní. (i když mají třeba horší potenciál či vyšší věk) Můžou ti nějakou sezónu posloužit a pak je vyhodíš.
Skauting - máš 5 bodů, ale nemusíš je využit tuto sezónu, ale třeba další nebo za 10 sezón. Využil bych ji, až budeš na 6.-8. místě. (čím si hůře postavený v tabulce, tím dříve si vybíráš hráče)

This Post:
00
262619.9 in reply to 262619.8
Date: 07/11/2016 05:44:58
BK Slavia Praha
II.3
Overall Posts Rated:
4040
Zápas hvězd BC LosZubros+BK Dlouhá Třebová vs. Arin Břeclav + 2 hráči z jiných klubů. Jsem rád, že aspoň jeden hráč je z mého klubu, i když pozice rozehrávače pro Banina není úplně ideální. Dle hlasování jsme měl na 3. místě 4 hráče a 5. hráč byl z Arin Břeclav. :-) Takže je škoda, že se tam ještě někdo nedostal. Tak snad v příští sezóně!

This Post:
00
262619.10 in reply to 262619.9
Date: 07/12/2016 14:51:05
Overall Posts Rated:
33
Pro nominaci platí minimálně 8 zápasů v lize?

Gratuluji k želízku v ohni!

Jsem zvědavý na naše PÚ, ať vím, jestli budu mít v playoff alespoň minimální šanci :)

This Post:
00
262619.11 in reply to 262619.10
Date: 07/12/2016 17:39:19
BK Slavia Praha
II.3
Overall Posts Rated:
4040
Nevím kolik zápasů musí hráč odehrát, aby se mohl zúčastnit VH, ale asi tam nějaký limit bude. Pak je to ''hlasování''. Když se podíváš na můj tým a na tvůj tým, tak tobě stačí v pohodě dohrát sezónu a uhájit 3. pozici (nebo klidně mě vyšoupnout z 2. pozice, což se klidně může stát) a pak mě stejně v PO vyřadíš. Nakoupil jsi docela pěkné hráče za solidní peníz, takže postup do finále naší skupiny se pro mě jeví jako utopie a nebo bych musel nakoupit 2-3 lepší hráče, abych měl nějakou šanci. Což ale neplánuji. Jedině, že by byl nějaký kvalitní hráč na trhu hodně levný.
Arin Břeclav v naší lize dominuje a jeho postup do II.ligy je velmi pravděpodobný, takže to vypadá, že pokud k nám nespadne nějaký lepší tým z 2. ligy (do naší skupiny), tak favorit na vítězství naší skupiny bys byl aktuálně ty.