BuzzerBeater Forums

Israel - III.4 > עונה 29 - מחזור גורלי וסיבוב שלישי

עונה 29 - מחזור גורלי וסיבוב שלישי

Set priority
Show messages by
From: LA-Zvi
This Post:
00
265391.1
Date: 12/08/2014 18:24:18
Elitzur Bney Ha'Yeshivot
III.7
Overall Posts Rated:
9898
Second Team:
Lulu & Cookie
שלום לכולם. אני יודע שלא כ"כ פעילים פה ולא כולם קוראים בפורום אבל באלי קצת להרים פה סיכום, בעיקר כי קצת משעמם לי עכשיו.

כפי שבטח כולם פה כבר שמו לב, שבוע שעבר עברה פגרת האולסטאר, ודי כצפוי בית א' ניצח. אבל שלא כצפוי - יש לליגה עדיין נציגה בגביע, גם בשלב 16 האחרונות - הקבוצה שלי, שאיכשהו הצלחתי ללהטט בין הליגה לגביע וב"ה בנתיים זה עובד.

בליגה בנתיים, לאחר 14 משחקים ורגע לפני המשחק האחרון של הסיבוב השני, שאחריו חוזרים למשחקים בתוך הבתים, המצב הוא שיש חמש(ואולי שש, אולי 4) קבוצות שמתבלטות מעל כולן ומובילות את שני הבתים.

את בית א' כרגע מובילים הכספיונס, שהפסידו רק פעם אחת העונה, למכבי קריית חיים שהצליחה לנצח עוד קבוצה חזקה בליגה לאחרונה, את בוסטון שלי. לכספיונס מחכים משחקים נגד בוסטון ונ.ק. חיפה, אבל לוח הזמנים די נוח, ורק השבוע האחרון מול חיפה ושנקו יהיה אתגרי יותר מהרגיל.

עוד בבית א' הקבוצה שלי ונ.ק. חיפה. חיפה הם קבוצה ותיקה מאוד בליגה וכל עונה מאיימים על האליפות. בנתיים העונה הם חזקים במיוחד, והפסידו רק לכספיונס ולפאשן קינגס, שכרגע מובילות את הליגה. בלוח הזמנים שלהם מחכות הצ'מפיונס מחר ולאחר מכן בלוח זמנים קל יחסית בוסטון והכספיונס, עם משחקים קלים יותר ביניהן.

על הקבוצה שלי לא כ"כ מתאים שארחיב, אבל בכללי יש לי קבוצה חדשה כמעט לגמרי, שבנתיים העונה הפסידה 3 פעמים, לכספיונס, לחיפה ולקריית חיים כאמור, שניצח נצחון טקטי מצוין. אני עדיין משחק בגביע, מה שמקשה עליי אבל בנתיים אני מסתדר. יש לי את הפאשן קינגס מחר, ביום חמישי גביע ואז בשבת את הקספיונס בבית ובשלישי את חיפה בחוץ. אחר כך יהיה נוח הרבה יותר אבל אני עלול להפסיד הרבה בדרך.

שנקו טים עשה כמה שינויים מעניינים לאחרונה והוא רק שני משחקים מאחוריי, עם חמישה הפסדים. אם יצליח לגנוב ניצחון אצל אחת הקבוצות הגדולות, ובמקביל אני אפסיד לו או לאחרות, הוא יכול גם לעקוף אותי בטבלה.

שאר הקבוצות האחרות לא בדיוק מאיימות על המובילות, אבל תמיד כדאי לצפות להפתעות, ואשמח לתגובות מהם אבל זה לא יקרה כנראה.

בבית ב', יש שתי קבוצות יותר טובות מהשאר, כל אחת עם שני הפסדים העונה. השבוע עלתה לראש הטבלה פאשן קינגס. הם הפסידו העונה רק לצ'מפיונס במחזור השני ולכספיונס. מכובד מאוד. מחר מחכה לו משחק חוץ מולי, ואז בעוד שבוע משחק מול הצ'מפיונס שעשוי לקבוע את הביתיות בפלייאוף לטובת אחד הצדדים. אחר כך יש משחק מול דימונה במחזור הסיום, מוקש קטן אך מסוכן

במקום השני אחרי שהובילה לאורך העונה את הליגה כולה, נמצאים הצ'מפיונס. המנצחים כשמם כן הם, הפסידו העונה רק פעמיים ונמצאים מרחק הפרש סלים מהמקום הראשון. הפסידו לבוסטון לא מזמן ובשבת הפסידו ממש בשניות הסיום לכספיונס. שוב איכות. מחר מחכה להם משחק אדיר מול חיפה ושבוע הבא כאמור מול הצ'מפיונס, ואלו שני המחזורים המכריעים מבחינת הביתיות.

בבית הזה כמעט ואין תחרות, דימונה לא חזקה במיוחד, הפליס לא יותר מדי משתדלים העונה, קריית חיים עקץ את הכספיונס וההורנטס אבל הפסיד לקבוצות חלשות, לאשקלון שני כוכבים אבל אין קבוצה, וזהו בערך.

העניין המרכזי הוא ההגעה לסיבוב האחרון של הליגה, וכרגע אומנם התגבשה צמרת אבל הרבה שינויים עוד צפויים לקרות. בשבת הפסידו הצ'מפיונס ממש בשניות הסיום לכספיונס והעלו את הקינגס למקום הראשון, כשכרגע הביתיות בליגה שייכת לכספיונס. מחר ההגרלה זימנה לנו כיף אדיר - שני משחקים אדירים ראש בראש. בוסטון שלי מול הפאשן קינגס, אצלי בגארדן, וחיפה מול הצ'מפיונס.

אצלנו בבית, אם חיפה מפסיד ואני מנצח זה יקדם אותי לעמדה שבה אני מסוגל לסכן לחיפה את הביתיות ברבע גמר הפלייאוף, אבל אם הוא מנצח ואני מפסיד אני מתרחק מהמובילות ומסתכן בהתקרבות של שנקו אליי. במקרה שבו שנינו מפסידים הכספיונס יברחו ויתקרבו עוד שלב להבטחת הביתיות.

בבית השני, ניצחון של הצ'מפיונס והפסד של הקינגס יחזיר את המנצחים לפסגה, ומצב הפוך יעזור לקינגס במאבקי הביתיות מול יריבותיה. גם שני נצחונות או שני הפסדים אבל בהפרשים לטובת אחת הקבוצות יכולים לשנות את התמונה, כי לשתי הקבוצות שני הפסדים בלבד העונה.

בקיצור, המצב מתחמם, כדאי להתעורר. בהצלחה לכולם!

From: Nir98

This Post:
00
265391.2 in reply to 265391.1
Date: 12/10/2014 03:03:31
the flys
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
2828
Second Team:
FireFlys
קודם כל כל הכבוד על הסיכום הזה, הוא באמת מדהים
דבר שני כל הכבוד על העונה הנהדרת בגביע

אמרת שאני העונה לא ממש מתאמץ וזה נכון אבל יש לי המון כסף ואני בהחלט שוקל התחזקות באופן שאולי למרות המחסור בביתיות יספיק לי לעלייה אבל זה בגדר מחשבה שאולי תתממש

שוב כל הכבוד על הסיכום
בהצלחה, ניר

This Post:
00
265391.3 in reply to 265391.2
Date: 12/10/2014 05:21:19
Elitzur Bney Ha'Yeshivot
III.7
Overall Posts Rated:
9898
Second Team:
Lulu & Cookie
אם יש לך המון כסף, כדאי שתתחזק עכשיו כי רגע לפני הפלייאוף המחירים עולים ולא תוכל לבנות קבוצה. בכל מקרה אתה יכול בעבודה לא קשה מדי לעשות כסף מהפלייאוף. אין פה קבוצות חזקות באופן מיוחד בכלל.

This Post:
00
265391.4 in reply to 265391.3
Date: 12/10/2014 10:36:23
the flys
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
2828
Second Team:
FireFlys
כרגע אני מתלבט אם לעשות את הצעד הזה אחרי האולסטאר בעונה הבאה או בעונה הזאת, כי אני גם צריך לחשוב על לשמור מספיק כסף לעתיד לליגה שתיים

This Post:
00
265391.5 in reply to 265391.4
Date: 12/10/2014 11:22:27
Elitzur Bney Ha'Yeshivot
III.7
Overall Posts Rated:
9898
Second Team:
Lulu & Cookie
בעונה הבאה עלול לרדת איזה "לויתן" חזקשלא תצליח להתמודד מולו. העונה ירדה קבוצה איכותית אבל שאפשר לנצח. לדעתי תעלה העונה אם אתה יכול. בהצלחה!

This Post:
00
265391.6 in reply to 265391.5
Date: 12/10/2014 12:06:51
the flys
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
2828
Second Team:
FireFlys
דיברתי על הנושא עם חברים שגם להם יש קבוצה בבאזר והגעתי למסקנה שאין לי מספיק כסף גם כדי לבנות קבוצה שתעלה אותי ליגה עכשיו (צריך לקנות לפחות חמישייה שלמה) וגם תהיה מספיק איכותית כדי שאני לא אצטרך להחליף את רובה מיד עם העלייה אז כנראה שזאת לא תהיה העונה שלי

This Post:
00
265391.7 in reply to 265391.6
Date: 12/16/2014 16:52:32
Elitzur Bney Ha'Yeshivot
III.7
Overall Posts Rated:
9898
Second Team:
Lulu & Cookie
אך אך אך, הפסד כואב כואב. כנראה נידונתי למקום שלישי העונה.