BuzzerBeater Forums

Ukraina - III.1 > 31-й сезон.

31-й сезон.

Set priority
Show messages by
From: Nemos

This Post:
00
269569.2 in reply to 269569.1
Date: 04/28/2015 13:44:03
Piramida
Superleague
Overall Posts Rated:
16781678
респект за новую тему. надеюсь у вас найдутся активные менеджеры и темка не заглохнет)

death to the rashists!
This Post:
00
269569.4 in reply to 269569.3
Date: 05/01/2015 20:12:39
Oakland Stoners
Superleague
Overall Posts Rated:
261261
Совершенно случайно заглянул сюда, на родину практически.:) Любопытно стало, откуда Фантик двух 10-потовых потянул.:D Приятно видеть активных не только в своих командах менеджеров.;) И некоторые знакомые названия по прошествии 4 сезонов еще в таблицах присутствуют.
Для новичков разной степени, кто мечтает о Вышке, но опасается, что это удел избранных - ничего подобного, всё реально. Надо только вовремя переключать передачи на разгоне развития клуба.)))
Удачи, и интересного турнира.

This Post:
22
269569.6 in reply to 269569.5
Date: 08/02/2015 06:35:30
Overall Posts Rated:
1919
Щож, ось і перший трофей в ББ. В зв'язку з цим, вирішив написати пару слів про сезон, що минув.

Перш за все, хочу подякувати активним менеджерам східного дивізіону. Боротьба за перші три місця була цікавою, і тривала до останнього матчу.

Як камбек сезону хочеться відмітити команду Kiev Wolves, яка, скориставшись травмами найближчого конкурента, вскочила в плейофф.

Також хочу відмітити своїх найзапекліших суперників в дивізіоні Free Gun та БК Глухов. Думаю, в наступному сезоні вони будуть основними фаворитами.

Кілька слів про плейофф:
Перший матч видався досить простим. Наш склад був надто сильним для суперників, які витратили багато сил на ривок в кінці сезону.
В другому матчі з Free Gun, ми також мали невелику перевагу по складу, але на додачу до цього, вдалось переграти суперника тактично.
Фінал мене дещо розчарував. Складається враження, що менеджер підзабив на команду після вильоту в нижчий дивізіон в позаминулому сезоні.
Перший матч ми виграли легко. Ризикнув поставити угадайку, через двотижневий оффлайн суперника. Впевнена перемога завдяки кращій формі, але радості мені не принесла.
Перед другим матчем менеджер суперника таки з'явився в мережі плюс в мене дропнулась форма, тож я чекав серйозного протистояння. В перші хвилини матчу переживаннь додало те, що я забув прибрати прогноз на внутрішню тактику, але, як виявилость, дарма переживав. Суперник тактично нічого не міняв, і ніде не намагався мене підловити. Тож перемога наша.

Підсумовуючи сказане: цікавий сезон. Дякую східному дивізіону за конкуренцію, сподіваюсь, досвід допоможе нам в ІІ лізі. Тепер наше завдання на наступні два сезони - не вилетіти.

Всім успіхів!

This Post:
00
269569.8 in reply to 269569.6
Date: 08/11/2015 14:05:13
Overall Posts Rated:
22
И тебе успехов во II лиге! :)

This Post:
00
269569.9 in reply to 269569.6
Date: 08/11/2015 14:52:05
Overall Posts Rated:
44
Очень рад за тебя :) Пригрей нам места во втором дивизионе, в ближайшее время будем активно работать над тем чтобы встретится снова на паркете, но уже на более престижном уровне, жди в гости :)