BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.5 > 32.sezon

32.sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
11
272772.11 in reply to 272772.10
Date: 10/06/2015 18:57:52
Overall Posts Rated:
6969
Bence Buzzer Beater en iyi web tabanlı oyun. Agar.io falan hikaye.. Ama ne yazık ki ülkemizde basketbola ilgi oldukça düşük. Bu yüzden bu oyunun fazla takipçisi yok. Eskiden V. Lig bile vardı. V. ligde SBS yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım. Şampiyon olup IV. Lige çıkmışım. Sonra döndüğümde ise çoktan takımım kapatılmıştı.. Çok üzülmüştüm. Hatta sinirlenip oyunu bırakmıştım. Sonra yeniden başlamak istedim. Yaklaşık 1 ya da 1,5 yıl oldu. Eski takımı kurmak istedim ama çoğu yaşlı ve emekliydi.. Sadece Francis Soares'i buldum o zamandan kalan. Gerisi yeni oyuncular.. Keşke o yıllarda oyuna yeniden başlasaydım. 4 yıllık bir ara oldu ama geç olsun da güç olmasın. Keşke ülkemizde basketbola ilgi daha yüksek olsaydı.. Ama ben bile bu sporu çok severken en sevdiğim web tabanlı oyunu bırakıyorsam sevmeyenlere diyecek sözüm yok.. Neyse umarım oyuna ilgi artarda eski günlerdeki gibi V. Liglerde aktif olur. Geçen sezon bizim ligden bir takım bot oldu onun yerine yeni takım geldi. Tutunamadı tabi ligde.. Yeni takım için IV. Lig zorken III. Lige atmışlar.

Şimdi bunları neden anlattım, hiçbir fikrim yok. Sadece ilginin bu kadar düşük olmasından yakınıyorum..