BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.5 > 33. Sezon

33. Sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
275147.1
Date: 11/14/2015 12:47:40
Overall Posts Rated:
6969
Ama böyle olmaz ki. En son ki mesajı 1 ay önce ben yazmışım. Bakın bu ligi bırakmamamın nedeni sizsiniz. Bu ligi diğer IV. Liglerden ayıran en önemli özellik forumu diğeri de rekabetidir. Sizi bırakmadım ama siz forumu kolayca bırakmışsınız. Umarım kendinize gelirsiniz artık ve bu ligin forumları yine popülerlik kazanır. Ara sıra uğrayıp bakacağım diyordum ama benim dışımda mesaj atan yok ki. Birde dorian1718 hocam var. Onu da saymasak kendimle konuşuyorum resmen. Ara sıra dralim hocamda uğruyor ama beni saymayın zaten bu ligden ayrılalı 6 ayı doldurdum neredeyse. 2 kişiyle forum olmaz arkadaşlar. Lütfen diğer arkadaşlarda biraz önem gösterebilir mi bu forumlara. Sizler bu ligin forumunu ayakta tutmalısınız. Çünkü siz bu ligdesiniz ama ben sizden daha çok uğraşıyorum. Lütfen bu ligide diğer IV. Liglere benzetmeyin. Hep ayrıcalıklı kalsın bu lig. Sizden rica ediyorum lütfen...

Bu arada yeni sezonda tüm takımlara başarılar dilerim.

This Post:
00
275147.2 in reply to 275147.1
Date: 11/24/2015 16:13:04
Overall Posts Rated:
8484
Gün 4 (Salı 24 Kasım 2015) : Performanslar ile http://www.buzzer-manager.com

Gecenin sonuçları
Turkler 52 - Fenar Heat 121
babacarterspor 32 - Tokat_City_Thunder 89
BoluWildcats 99 - Legend basketball 92
Fenerbahçe Basketball Team 109 - Anadolu Hisarı 126
Genç Atsızlar 90 - BC Sodom Black Devils 92
ZonguldakKömürSpor 119 - SERİKBULLS 103
Redbull Shootforce 109 - Kızık Wizzards 87
BC placebo 97 - Mount Everest Stars BC 54

Gecenin en iyi kollektif performansı
Sayı : 126 : Anadolu Hisarı
Ribaunt : 63 : Fenar Heat
Asist : 39 : ZonguldakKömürSpor, Redbull Shootforce, Fenar Heat
Top çalma : 16 : ZonguldakKömürSpor
Blok : 12 : BC placebo, Tokat_City_Thunder

Gecenin en iyi kişisel performansları
Sayı : 43 : T. Terek (BC placebo)
Ribaunt : 21 : T. Terek (BC placebo)
Asist : 16 : S. Altas (ZonguldakKömürSpor)
Top çalma : 7 : S. Altas (ZonguldakKömürSpor)
Blok : 5 : P. Flammer (SERİKBULLS), M. Beyhan (BC Sodom Black Devils)

Gecenin en iyi beşi
Oyun Kurucu : V. Boshkov (Fenar Heat) (20 Sayı, 3 Ribaunt, 10 Asist, 1 Top çalma, 1 Blok) : Verimlilik : 29
Şutör Gard : R. Ibros (Redbull Shootforce) (19 Sayı, 9 Ribaunt, 4 Asist, 0 Top çalma, 3 Blok) : Verimlilik : 31
Kısa Forvet : B. Atakul (Anadolu Hisarı) (18 Sayı, 9 Ribaunt, 2 Asist, 0 Top çalma, 1 Blok), S. Çamdeviren (Fenar Heat) (16 Sayı, 6 Ribaunt, 7 Asist, 0 Top çalma, 1 Blok) : Verimlilik : 26
Uzun Forvet : E. Mora (Fenar Heat) (27 Sayı, 19 Ribaunt, 7 Asist, 2 Top çalma, 1 Blok) : Verimlilik : 50
Pivot : T. Terek (BC placebo) (43 Sayı, 21 Ribaunt, 5 Asist, 0 Top çalma, 3 Blok) : Verimlilik : 58

Gecenin EDO'su
T. Terek (BC placebo) (43 Sayı, 21 Ribaunt, 5 Asist, 0 Top çalma, 3 Blok) : Verimlilik : 58

Gecenin kötü performansı
H. Xianpeng (babacarterspor) (4 Sayı, 4 Ribaunt, 2 Asist, 1 Top çalma, 1 Blok)M. Güz (babacarterspor) (3 Sayı, 2 Ribaunt, 0 Asist, 5 Top çalma, 0 Blok) : Verimlilik : -5

Gecenin triple-double performansı
S. Altas (ZonguldakKömürSpor) (16 Sayı, 11 Ribaunt, 16 Asist, 7 Top çalma, 1 Blok)

Tüm istatistikler
Eldivenleriyle oynayan adam : F. Binhan (babacarterspor) : 9 Top kaybı

Hakemlerin kafayı taktığı oyuncu : F. Kurt (Genç Atsızlar), M. Felek (SERİKBULLS), M. Zuhur (SERİKBULLS), H. Dalamer (Fenerbahçe Basketball Team), M. Fakri (Redbull Shootforce), I. Otaçi (babacarterspor), H. Özen (Turkler) : 6 Faul

Demir adam : T. Terek (BC placebo), I. Tennur (SERİKBULLS), T. Coughlin (Mount Everest Stars BC), G. García (Mount Everest Stars BC), W. Bastek (Mount Everest Stars BC), A. Erçetin (ZonguldakKömürSpor), S. Altas (ZonguldakKömürSpor), T. Trelokamperis (BC Sodom Black Devils), M. Beyhan (BC Sodom Black Devils), Y. Sözen (BC Sodom Black Devils) : 48 Dakika

Şutör : A. Trovato (Genç Atsızlar), S. Akkerman (Fenerbahçe Basketball Team) : 4 Üç sayı

En iyisi : O. Korman (BC placebo) : Not : 15.0

En kötüsü : C. Sümerkan (Legend basketball), T. Feda (SERİKBULLS), K. Mahmur (SERİKBULLS), S. Dürümcü (SERİKBULLS), E. Gökdeniz (SERİKBULLS), L. Özsah (SERİKBULLS), C. Sazak (Anadolu Hisarı), J. Castellote (Tokat_City_Thunder), A. Farías (Mount Everest Stars BC), R. Bandiera (Mount Everest Stars BC), E. Marbizza (Mount Everest Stars BC), H. Więckiewicz (Mount Everest Stars BC), A. Stanley (Mount Everest Stars BC), C. Ezmigül (Mount Everest Stars BC), S. Layike (Kızık Wizzards), E. Leylan (Kızık Wizzards), E. Sirak (Kızık Wizzards) : Not : -99.9

This Post:
00
275147.3 in reply to 275147.2
Date: 11/24/2015 16:36:54
Overall Posts Rated:
8484
Sezona çok iyi başladık ama maalesef 2 önemli oyuncum sakatlandı ve yarın ki kupa maçından da elenme ihtimalim kesinleşti hatta kupadan sonra ligdede ilk yenilgimizi alabiliriz çok üzgünüm kızgınım.Ayrıca serikbulls ve fenerbahçe basketball takımlarının kötü oluşu inanılır gibi değil benim bu grupta her daim mücadeleci oyunum olmuştur zaman zaman gücüm yetmesede en azında mücadele ettim bu kopuşu rakiplerime yakıştıramadım

Last edited by dorian1718 at 11/24/2015 16:39:16

This Post:
00
275147.4 in reply to 275147.3
Date: 11/25/2015 07:59:55
Overall Posts Rated:
6969
Hocam gerçekten tebrikler forumu tek başınıza ayakta tutmaya çalışıyorsunuz ama sizden baka önemseyen yok cidden. Fenerbahçe ve Serikbulls'da bot takım olmuş. Yani oyunu bırakmışlar maalesef her geçen gün bir takım gidiyor 4. liglerde.

Ek olarak hocam kupada kendinize denk hatta sizin altınızda bir takım çekmişsiniz. Sakatlıklarınızla denk olmuş bence. Rakibinde bot takım ve sizinde ev sahibi takım olduğunuzu düşünürsek bence favori hâlâ sizsiniz. Bizde 2. lig ekibini çektik. 5. Liglerin kapatılmasından sonra kupada da işler bayağı zorlaştı. Bize de 2. lig ekibi geldi. Eskiden 2. turda 2048 takım olurken, bu sezon 2. turda 512 takım var. Buda kupada işleri bayağı bir zorlaştırıyor. Tarihimizde kupada en iyi 512 takım arasına kalabildik üzerimizde bir büyü var gibi. Hep bizden daha iyi takımları çekiyoruz. Geçen yıl bu turda TBL ekiplerinden HucJiaB'ı çekmiştik. Şanssızlık üstüne şanssızlık. Bakalım bu yıl ne olacak?

Guard'larımız ve 3 numaralar eşit gibi ama pota altı bizden bayağı sağlam. Jiri Cenek ve Piero Roncoroni önderliğinde kazanabilirsek belki ilk defa 256 takım arasına adımızı yazdırabiliriz. Ama ikisinden biri kötü olursa imkansız olacak.

This Post:
00
275147.5 in reply to 275147.4
Date: 11/25/2015 12:49:13
Overall Posts Rated:
8484
ben gecen sezonda cirpindim forumu ayakta tutmak icin ama olmadi zaten cogu sahipsiz takim olmus bu sezon forum artik is yapmaz neyse altyapi agirlikli cikacaz kupa macina bu zamana kadar 2.turun ötesine gecememistik bu sezon belki ligde final oynayabilirim zor ama sans iste kupada da karsiyakayi gecersek bir tur daha goruruz basarilar hocam sizede

This Post:
11
275147.6 in reply to 275147.5
Date: 11/26/2015 05:20:46
Overall Posts Rated:
6969
Sağ olun hocam size de başarılar.

Bence BC placebo yada siz bu yıl alacaksınız. Konferans şampiyonu 3. ligin yolunu tutacak gibi gözüküyor.

This Post:
00
275147.7 in reply to 275147.6
Date: 11/27/2015 12:46:58
Overall Posts Rated:
8484
Kupada tarihimizde ilk defa 3. tura çıktık ve sahipsiz bir takım olan IV.lig 41.grup batı konferans takımlarından PhreeStylazz ile eşleştik evimizde oynayacağız bu maçı ve iyi bir gelir bekliyorum bu defa full dolacak salon gerçi kapasitem az ama şuan için finansal olarak kapasiteyi arttırma lüksüm olmadığından bunada şükür Yanılmıyorsam bu kupa maçında tam kadro parkede olacağız bu sezon başı drafttan gelen 3 oyuncu çıktıkları ilk maçta vasat seviyede olmalarına rağmen önümüzdeki maçta forma vermeyi düşünüyorum tecrübe kazanmaları açısından bu maç onlar için iyi bir vitrin olacak herşey kendi ellerinde takım içinde forma almak zor 12 oyuncu arasında ilk 5 i hak edip hak etmediklerini gözlemleyeceğim tahminim odur ki BC plecebo nun şampiyon olacağı yönünde şuana kadar takımımın performansından memnunum ancak özellikle takımım 3.periyot ve kısmende 4.periyotlarda ciddi manada düşüş yaşıyor nispeten iyi başlıyor olsakta maçta ivmemiz düşüş içine giriyor zaman içinde buna bir çözüm bulabileceğimizi düşünüyorum play-off larda final hedefimiz ancak temkinli olmakta ve maç maç düşünmekte fayda var şimdi rakibimiz genç atsızlar kazanmak için elimizden gelenin en iyisini parkeye yansıtmaya çalışacağız allah utandırmasın

This Post:
00
275147.8 in reply to 275147.7
Date: 11/27/2015 13:43:53
Overall Posts Rated:
6969
Tebrikler hocam ama daha önce 26, 28 ve 30. sezonlarda 4. tura kalmışsınız. Ama o zaman 4. turda 512 takım vardı 5. ligler kapatılmadığından. Herhalde bu sezon 5. ligler kapatıldığından 3. turda 256 takım olduğundan tarihimizde ilk kez dediniz. :)
Bizde 2. lig ekibi Efes Pilsen Crabs zorlansakta 3. Çeyrekteki etkili oyunumuzla eledik ve bizde ilk kez kupada son 256 arasına adımızı yazdırdık. Son 2 sezondur hep 512 takım arasında elendik. Büyü vardı galiba takımın üstünde büyüyü bozduk çok şükür. :)
4. Lig ekibi çektik 3. turda. Sahipsiz değil ama favori biziz. Umarım sürpriz yaşamadan turu geçeriz ve son 128 takım arasına adımızı yazdırırız. Orda zaten kesin TBL çekerim. Geçen yıl 512 takım arasında HucJiaB'ı çekmiş takımız biz. :D
Başarılar hocam bu arada size. Bizde konferansın favorilerinden BJK KARTAL ile oynayacağız. Zaten liderlik için 3 aday var. Biri GençlerGücü Basketball biri BJK KARTAL, diğeri de biz. Umarım evimizdeki bu maçı kazanır ve avantajı yakalarız.

This Post:
11
275147.9 in reply to 275147.8
Date: 11/28/2015 00:40:31
Overall Posts Rated:
8484
Kupadaki takım sayısı yarıya inince o zamanın 4.turuyla kıyasladım durumumuzu antrenman alımları düştü takımda bu da demek oluyor ki daha uzun vadede oyuncuların gelişimleri olacak keşke daha kısa zamanda gelişim gösterselerde oradan satılacak oyuncular ile ekonomik olarak belimizi doğrultsak sonrada gelsin şampiyonluk :D

This Post:
00
275147.10 in reply to 275147.9
Date: 11/28/2015 12:54:57
Overall Posts Rated:
6969
Hayırlısı hocam. :)

This Post:
00
275147.11 in reply to 275147.10
Date: 11/28/2015 13:05:12
Overall Posts Rated:
8484
Gün 5 (Cumartesi 28 Kasım 2015) : Performanslar ile http://www.buzzer-manager.com

Gecenin sonuçları
BoluWildcats 120 - Turkler 123
Fenerbahçe Basketball Team 87 - babacarterspor 112
Anadolu Hisarı 43 - Tokat_City_Thunder 114
Fenar Heat 109 - Legend basketball 66
Redbull Shootforce 113 - Genç Atsızlar 107
BC placebo 123 - ZonguldakKömürSpor 63
Mount Everest Stars BC 103 - SERİKBULLS 48
BC Sodom Black Devils 121 - Kızık Wizzards 68

Gecenin en iyi kollektif performansı
Sayı : 123 : BC placebo, Turkler
Ribaunt : 68 : Mount Everest Stars BC
Asist : 39 : BC placebo
Top çalma : 17 : BC placebo
Blok : 14 : Fenar Heat

Gecenin en iyi kişisel performansları
Sayı : 40 : H. Xianpeng (babacarterspor)
Ribaunt : 23 : F. Kurt (Genç Atsızlar)
Asist : 17 : J. Rao (babacarterspor), S. Dilasa (Turkler)
Top çalma : 6 : J. Rokosa (Tokat_City_Thunder)
Blok : 5 : T. Nazik (BC placebo), M. Oynak (BC Sodom Black Devils)

Gecenin en iyi beşi
Oyun Kurucu : O. Korman (BC placebo) (16 Sayı, 4 Ribaunt, 13 Asist, 4 Top çalma, 0 Blok) : Verimlilik : 31
Şutör Gard : S. Dilasa (Turkler) (24 Sayı, 6 Ribaunt, 17 Asist, 3 Top çalma, 0 Blok) : Verimlilik : 42
Kısa Forvet : R. McComiskey (BC Sodom Black Devils) (21 Sayı, 10 Ribaunt, 14 Asist, 1 Top çalma, 0 Blok) : Verimlilik : 38
Uzun Forvet : I. Cansu (BC placebo) (29 Sayı, 17 Ribaunt, 11 Asist, 3 Top çalma, 2 Blok) : Verimlilik : 49
Pivot : E. Cebrail (BC placebo) (24 Sayı, 20 Ribaunt, 2 Asist, 5 Top çalma, 2 Blok) : Verimlilik : 45

Gecenin EDO'su
I. Cansu (BC placebo) (29 Sayı, 17 Ribaunt, 11 Asist, 3 Top çalma, 2 Blok) : Verimlilik : 49

Gecenin kötü performansı
L. Moutinho (ZonguldakKömürSpor) (0 Sayı, 0 Ribaunt, 1 Asist, 0 Top çalma, 0 Blok)Y. Örikli (Kızık Wizzards) (5 Sayı, 3 Ribaunt, 0 Asist, 2 Top çalma, 1 Blok) : Verimlilik : -6

Gecenin triple-double performansı
I. Cansu (BC placebo) (29 Sayı, 17 Ribaunt, 11 Asist, 3 Top çalma, 2 Blok), R. McComiskey (BC Sodom Black Devils) (21 Sayı, 10 Ribaunt, 14 Asist, 1 Top çalma, 0 Blok)

Tüm istatistikler
Eldivenleriyle oynayan adam : S. Altas (ZonguldakKömürSpor) : 7 Top kaybı

Hakemlerin kafayı taktığı oyuncu : N. Rabap (Legend basketball), E. Cebrail (BC placebo), V. Nizami (Anadolu Hisarı), F. Huynh (Fenerbahçe Basketball Team), M. Fakri (Redbull Shootforce), H. Özen (Turkler), F. Genta (BC Sodom Black Devils) : 6 Faul

Demir adam : I. Tennur (SERİKBULLS), A. Erçetin (ZonguldakKömürSpor), S. Altas (ZonguldakKömürSpor), B. Alabora (Redbull Shootforce), S. Gür (Redbull Shootforce), M. Bozan (Fenar Heat) : 48 Dakika

Şutör : G. Selcan (BoluWildcats) : 7 Üç sayı

En iyisi : O. Korman (BC placebo) : Not : 15.5

En kötüsü : C. Sümerkan (Legend basketball), T. Aliç (Genç Atsızlar), A. Vacib (Genç Atsızlar), E. Yurdaer (Genç Atsızlar), T. Feda (SERİKBULLS), T. Bedih (SERİKBULLS), K. Mahmur (SERİKBULLS), E. Gökdeniz (SERİKBULLS), L. Özsah (SERİKBULLS), J. Castellote (Tokat_City_Thunder), O. Güneri (Tokat_City_Thunder), S. Nesim (ZonguldakKömürSpor), B. Ulaç (Turkler), K. Bidikli (Turkler), O. Erte (Turkler), M. Odyakar (Turkler), Ö. Kayhan (Kızık Wizzards), K. Okver (Kızık Wizzards), Z. Süngü (Kızık Wizzards) : Not : -99.9