BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > A Milli Takım / NT

A Milli Takım / NT (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
291940.900 in reply to 291940.899
Date: 07/13/2022 12:39:05
Fame Of Justice
III.10
Overall Posts Rated:
7373
Biraz sakin olun. Burası milli takım forumu bu tür tartışmalara gerek yok. Bu takımlarda olan milli takım oyuncularına odaklanın. Alabilecek olanlar alsın. Şuan için buna odaklanmak lazım.

From: sabroza11

To: ard
This Post:
00
291940.902 in reply to 291940.901
Date: 07/13/2022 13:45:24
Overall Posts Rated:
1919
insanların açıklarıyla uğraşmak yerine kendi işinize gücünüze odaklansanız ve başarılarınız ile konuşulsanız en azından bunu yapmayı deneseniz ne güzel olurdu ama sizde bunu düşünebilecek hayata geçirebilecek kapasite bulunmamakta

This Post:
00
291940.904 in reply to 291940.902
Date: 07/13/2022 14:27:52
Ota Boca Juniors
TBL
Overall Posts Rated:
7676
Merhaba Sevgili Türk halkı ve oyuncuları,

Son seçimin mağlup antrenörü olarak size bir takım açıklamalar yapmaktan şeref ve onur duyarım. Seçim döneminde özellikle altını çize çize belirtmiştim. Bu oyunda yeni olmama karşın bir takım kimselerin şerefli milli takımımızı çiftliğe döndürdüğünü gözlemlemiş, sırayla kendi içlerinde rant sağladığını belirtmiştim.

Dönemin koşulları göz önüne alındığında amatör oluşumun, yeni oyuncu oluşumun etkisiyle Türk oyuncu kitlesinin %15'inin oyunu olarak mağlubiyet yaşadım. Günümüzün getirdiği koşullar gereği eğer ki bu şerefli ve onurlu görev yüce Türk milleti tarafından bana bahşedilirse eğer tüm forum alemi şahit olsun ki doğruluktan ve dürüstlükten şaşmayacağıma, ne kendime ne de en yakın ekibime rant sağlamayacağıma, sadece ama sadece liyakatı baz alıp Türk milli takımımızı çağdaş medeniyetler seviyesine çıkaracağıma ant içerim.

BuzzerBeater'ın emekçi Türk oyuncuları için #temiztoplum #temizbuzzerbeater adı altında bu sürecin bizzat takipçisi olacağız. Tüm karanlıklar aydınlığa çıkana dek, tüm adaletsizliklerin bedelini ödetene dek doğru bildiğimiz, uğruna canımızı feda etmekten imtina etmediğimiz bu şerefli Türk milli takımının onurunu ve haysiyetini her zaman hakketiği yer olan en üst köşeye taşıyana kadar dişimizle, tırnağımızla, emeğimizle, terimizle, bitmek bilmeyen aşkımızla çalışacağız.

"Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır!" misyonuyla bölünmeden, ayrışmadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden bu takımın gelişmesi için fikir beyan eden her oyuncuyu benimseyerek el birliği ve gönül birliği ile yeniden inşaa edeceğiz.

Sevgilerimle,
Ota Boca Juniors Başkanı

Last edited by Manofaction at 07/13/2022 16:19:33

This Post:
1010
291940.905 in reply to 291940.904
Date: 07/13/2022 15:16:38
Guess Who's Back
TBL
Overall Posts Rated:
1919
Şahit olduğum şu olaylardan sonra bu oyunu oynayan kitlenin yaş ortalamasını ciddi bir şekilde merak etmeye başladım.

Yaş olarak ya çok küçüksünüz sanal gerçek ayrımını yapamıyorsunuz ya da tam tersi yaş olarak çok büyüksünüz sanal ortama adapte olamıyorsunuz.

Eğer hepiniz sağlıklı birer yetişkinseniz günlük hayatta sizlerle sokakta karşılaşabilme ihtimali kulağa korkunç geliyor. Çünkü bir çoğunuzun ciddi psikolojik desteğe ihtiyacı var.

Gerçek misiniz? Troll müsünüz? Tüm bu yaşananlar mizansen mi? İnanın idrak edemiyorum.

Belki de forumda bu konuşmalara katılan hesapların tek bir ortak amacı vardır.

Kızlarsoruyor.com sitesinde yapıldığı gibi akıl ve mantık dışı diyaloglarınızın diğer sosyal medya platformlarında paylaşılmasıyla oyunu sosyal mecrada bir fenomen haline dönüştürmeyi amaçlıyorsunuzdur. Kim bilir....

This Post:
33
291940.906 in reply to 291940.905
Date: 07/13/2022 17:01:55
Çanta Spor
III.3
Overall Posts Rated:
3636
İçimdeki sesin dışa yansıması.. Teşekkürler.

This Post:
22
291940.908 in reply to 291940.907
Date: 07/14/2022 02:25:46
Ota Boca Juniors
TBL
Overall Posts Rated:
7676
Merhaba Bora,

Milli takım antrenörlüğüne atandığım için oldukça mutluyum. Öncelikle kendimden biraz bahsetmek istiyorum. Oyuna başladığım günden itibaren geçen 7 aylık süreçte kariyer başarısından ziyade finansal başarıya odaklı bir yönetim sergiledim. Çizmiş olduğum 1 yıllık finansal başarı rotasının 7. ayında oldukça başarılı şekilde ilerlediğimi ifade etmek isterim. Üst liglerdeki kalıcı başarının ancak çok iyi bir alt yapı ve finansal gelir ile olabileceğini fark ettiğimden dolayı odağım her zaman tesisleri ve salonumu geliştirmek oldu. Bunu size anlatmamdaki sebep kariyer başarımın olmamasının sizde yaratacağı endişe duygusunu minimize etmektir.

Hata yapmaktan veyahut kaybetmekten korkmuyorum. Bu süreçte gerek BB-Türkiye çalışanlarının vereceği desteği gerek ise BB-Türkiye Türk oyuncu kitlesinin vereceği desteğin farkındayım ve bunun için şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Eksik, yanlış, hatalı gördüğünüz her tutumun ve durumun geri bildirimini bana yapmaktan lütfen çekinmeyin.

Sevgilerimle.

From: Manofaction

To: GES
This Post:
00
291940.910 in reply to 291940.909
Date: 07/14/2022 16:38:16
Ota Boca Juniors
TBL
Overall Posts Rated:
7676
Merhabalar hocam teşekkür ederim desteğiniz için. İhtiyaç duyduğum yerde destek istemekten hiç çekinmem irtibata geçerim. (:

Advertisement