BuzzerBeater Forums

BB Israel > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
305938.3 in reply to 305938.1
Date: 09/08/2020 12:27:44
Overall Posts Rated:
1212
אני משחק זמזמר במשך 30 עונות עכשיו.
אני בליגה 2 הצרפתית והחלטתי לתת לעונה הזו לזרום.
לעתים קרובות אני נמצא באתר לומד את ההעברות, את השחקנים או את הטקטיקות של קבוצות אחרות.
אז יש לי את כל הזמן לדאוג לבחירה שלך ולהביא אותה לרמה העולמית הגבוהה ביותר של U21
תודה לכל המצביעים

This Post:
66
305938.5 in reply to 305938.4
Date: 09/14/2020 08:37:59
Ramat-Gan Billers
II.4
Overall Posts Rated:
641641
Second Team:
Maccabi Ramat-Gan
היי חברים,
מתנצל על ההגשה המאוחרת של הנאום, באזר עבד די גרוע בימים האחרונים כמו שידוע לכולנו מה שדי עיכב לי את זה.

בכל אופן, מניח שרובכם מכירים אותי, אני גל, מאמן הנבחרת ב-12 העונות האחרונות. אני חושב שבמהלך העונות האלו עשינו התקדמות מאוד משמעותית ברמה הקהילתית בארץ, ואני רוצה להמאין שיש לי חלק בכך. אישית ליוויתי את האימון של שחקנים רבים לאורך השנים, ואני חושב שכעת אנחנו נוכל באמת להתחיל לקצור את הפירות עם דור שבאמת יוכל להתחרות ברמות הגבוהות ביותר. אני מקווה שאני אקבל שוב את אמונכם ואוכל להצליח להוביל אותנו לשם.

סתם קצת רקע על העבודה שאני עושה מאחורי הקלעים, מעבר לליווי מאמנים אני גם מחזיק רישום של כל הישראלים הרלוונטיים לנבחרות בכל הרמות מהעונות האחרונות, כמו גם ספריה שאני משתדל לעדכן מדי שבוע של מאות שחקני נבחרות זרים לצרכי סקאוטינג. לא קל לעשות את הדברים האלו לבד ובמשך הרבה עונות, כך שבמידה ואזכה לאמונכם שוב ויהיו מי מכם שירצו להצטרף לצוות הנבחרת בדרך זו או אחרת - בין אם לסקאוטינג אחרי שחקנים, אחרי יריבות, סיוע עם גידול פרוספקטים שלנו, אני יותר מאשמח לעזרה. בנוסף, אם ניר יריבי הראוי ביותר יהיה זה שיבחר בסופו של דבר, אני כמובן אמשיך לסייע לו במידה וירצה בכך.

שנה טובה (:
גל.