BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
1111
311737.2 in reply to 311737.1
Date: 10/05/2021 05:58:54
Overall Posts Rated:
896896
Herkese Merhaba,
Ben İsmail, 35 yaşındayım. Yaklaşık 10 senedir (20’nci sezondan itibaren) oynadığım oyunda Türk Milli Takımımızı yönetmek için talibim.
Bugüne kadar her ne kadar çok istesemde çeşitli sebeplerle aday olmadığım bu göreve bu sezon adayım..

Oyun bilgisi olarak kabul edilebilir (geçer) seviye’de tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. Sizler’le yeterli iletişimi sağlayacağımıza inancım tam.

6 Sezon TBL.de mücadele ettim, Seçim propogandası olarak değerlendirilmesini istemiyorum. O dönemde geçirdiğim ağır bir trafik kazası neticesinde oyundan bir miktar uzaklaşmak ve alt liglerde kendimi dinlendirme ve daha çok oyuncu gelişimi gibi konulara odaklandım.

Emek verip yetiştirdiğim oyuncuları bilgi olarak aşağıda paylaşmak istedim.
Erhan Keskin (28514245) (Kendi döneminde U21 olarak oynadı)
Grady Dinginian (27820843) (Kendi döneminde U21 olarak oynadı)

Hayati Basman (44840853) (Kendi döneminde U21 olarak oynadı)
Stanslav Kulenko (44807776) (Kendi döneminde U21 olarak oynadı ve benim dönemimde MT seviyesine getirildi. Hala Kanada MT takımında görev yapmakta)

Kadromda bulunan;
Renan Faruk (48189081) (Kendi döneminde U21 olarak oynadı, inanıyorumki MT seviyesine’de gelecek)
Angel Peresnovski (48325928) (Kendi döneminde U21 olarak oynadı, inanıyorumki MT seviyesine’de gelecek)

Cenk Hocamın son döneminde U21 Scout ekibinde yer aldım.

Öncelikli hedefim, İyi bir seviyede iletişim kurmak ve Olabildiğince iyi diyolog sağlayarak MT. İçin önümüzdeki dönemlerinde temelini oluşturmada katkıda bulunmak. (Sizde biliyorsunuzki oyunda oyuncu sayısı düşüşü var ve Oyuncu gelişimlerine çok önem verilmeyebiliyor, U21 için oyuncu geliştirmek için çaba harcarken sonrasında gelişimleri duran oyuncular olmakta)

Olurda bana bir şans verirseniz zor bir bayrak teslim alacağımın farkındayım, Bora hocamın elle tutulur harika başarısından sonra bu başarının devamını sağlayabilmek önceliğimiz olacak..

Taktik konusunda yardım alacağım ve çok değer verdiğim saygı duyduğum kişiler var fakat buraya isim yazarak işin taktik kısmının o kişilere indirgenmesini istemiyorum. Milli maçlardan önce herkes gerek bb mail’den gereksede Milli takımın başlığından taktik konusunda yardımcı olabilirler, Fikirlerini gözlemlerini paylaşabilirler.. Herkesin düşüncelerini duymak isterim.
Başarı var ise hepimizin..

Bana yada kazanacak kişiye destek vereceğinize ve ekibi hep birlikte daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum.
Bütün adaylara başarılar dilerim.

Last edited by Ernesto (NT Coach) at 10/05/2021 06:05:21

This Post:
00
311737.3 in reply to 311737.2
Date: 10/08/2021 14:58:53
Overall Posts Rated:
1414
Herkese merhaba
Ben haydar 40 yaşındayım ogretmenim oyunda ne çok yeni ne çok eski bir oyuncuyum 20.sezondan bu yana aktif kullaniciyim milli takım için hazir olduğumu düşündüğüm adaylığımı koydum.
Oyun tecrübelerime güvenerek mt icin en iyisni yapmaya çalışacağım öğretmen olmamdan kaynakli iletişim sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum.

Uzun yılların emeği olarak bir oyuncumu U21 e girebildi
Vehbi kayabasi https://www.buzzerbeater.com/player/48743565/overview.aspx
Bu böyle devam edecek inşallah

Oyunun kan kaybettiği bir dönemde olduğumuz mt seçimine 2 aday çıkması ile aşikar olmuştur oyundan ve mt takımdan zevk almak eski heyecanı yasatmak için sizden bu görevi istiyorum Ekibim bu oyuna yıllarını vermiş saglam bir wkip daha once koçluk yapmis oyuncu yetiştirmiş her şeyini milli takima vermeye hazır bir Ekip

Diger arkadas kazanirsada her türlü desteğe hazirim kazanan Türkiye kazanan milli takım olsun hepimiz için hayırlısı

This Post:
00
311737.4 in reply to 311737.2
Date: 10/08/2021 14:58:55
Overall Posts Rated:
1414
Herkese merhaba
Ben haydar 40 yaşındayım ogretmenim oyunda ne çok yeni ne çok eski bir oyuncuyum 20.sezondan bu yana aktif kullaniciyim milli takım için hazir olduğumu düşündüğüm adaylığımı koydum.
Oyun tecrübelerime güvenerek mt icin en iyisni yapmaya çalışacağım öğretmen olmamdan kaynakli iletişim sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum.

Uzun yılların emeği olarak bir oyuncumu U21 e girebildi
Vehbi kayabasi https://www.buzzerbeater.com/player/48743565/overview.aspx
Bu böyle devam edecek inşallah

Oyunun kan kaybettiği bir dönemde olduğumuz mt seçimine 2 aday çıkması ile aşikar olmuştur oyundan ve mt takımdan zevk almak eski heyecanı yasatmak için sizden bu görevi istiyorum Ekibim bu oyuna yıllarını vermiş saglam bir wkip daha once koçluk yapmis oyuncu yetiştirmiş her şeyini milli takima vermeye hazır bir Ekip

Diger arkadas kazanirsada her türlü desteğe hazirim kazanan Türkiye kazanan milli takım olsun hepimiz için hayırlısı