BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > BBL Turniri , BiH

BBL Turniri , BiH

Set priority
Show messages by
From: subivlado

This Post:
00
312376.10 in reply to 312376.9
Date: 11/02/2021 08:20:04
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
588588
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Hvala, potrudicu se da ispratim ovo interesantno takmicenje i dalje

Upratio sam da si bio dobar prosle sezone, stvarno steta sto nisi prosao u zavrsni turnirski dio, bilo bi svasta

Veliki su turniri,puno ekipa i jedan poraz moze biti koban a dva su vec pitanje kombinatorike za prolaz
Jos mi nije bas jasno kako odredjuju te rangove, jer realno ko god prodje neku ligu i pojaca se a ostane na niskom rangu ima dobre sanse da napravi odlican rezultat

Nisu bas aktivni a bilo bi lijepo da nas sve informisu, pogotovo menageri koji imaju dobar skor i sanse za neki bolji rezultat,da ih malo pratimo i navijamo

Sve naj... idemo dalje

idemo dalje...
From: Gule

This Post:
22
312376.11 in reply to 312376.10
Date: 11/02/2021 11:20:29
Bosnian Tigers
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
593593
Second Team:
Bosnian Tigers Junior Team
Samo da pohvalim temu i tvoju incijativu.

Samo nastavi, nadam se da ce tema biti jos aktivnija i da ce pokrenuti neku dobru pricu.


Ako budes imao vremena i volje bilo bi lijepo da se isprate nasi ucesnici u zavrsnici, ovo prije je tesko pratiti a i nema smisla. A mozda se javi jos ljudi i podjele sa nama svoje utiske.


Sretno svima.

From: subivlado

To: Gule
This Post:
00
312376.12 in reply to 312376.11
Date: 11/02/2021 12:29:56
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
588588
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Hvala puno

Nastavicu da pratim sve nase ucesnike, koliko se moze ispratiti jer je sad bas tesko, zato sam i pokrenuo da se informisemo, ko i kako stoji trenutno na turniru, da nama ostalim bude lakse.

Naravno kad udjemo u razigravanje bice lakse ispratiti i vjerujem da ce biti i aktivnije i vise navijacki da se pruzi podrska ekipama koje su u zavrsnici.

Ti si prosle sezone bio solidan, steta sto ti je Gajic pokupio 6 licni vec u 22 min,pitanje da li bi izgubio 2 razlike i ko zna sta bi se desilo u nastavku, mozda smo mogli imati prvo BiH finale u BBL

idemo dalje...
This Post:
11
312376.13 in reply to 312376.8
Date: 11/02/2021 14:04:45
Crvena Romanija
III.1
Overall Posts Rated:
152152
Свака част на труду. Нешто лијепо на форуму, за промјену.

Срећно свима у овој сезони ББ Лудила.

This Post:
00
312376.14 in reply to 312376.1
Date: 11/02/2021 15:39:27
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
588588
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Pozdrav,

Sutra nasa dva predstavnika, Spartan i Prisoners, nastavljaju tesko i uzbudljivo takmicenje u BBB ligi sampiona


Spartan 300 - KK BuzzerBeater / 17.00. /

Nas veliki BiH sampion Spartan 300, predvodjen reprezentativcem Cedom Vaskovicem, igra tesko gostovanje protiv komsije iz Srbije KK BuzzerBeater, sa veoma kompaktnom druzinom koje predvodi Srbijanski reprezentativac Dusan Amic.

Protivnik je u jakoj konkurenciji uspio da 1 bude prvak Srbije iz 6 odigranih finala i prosle sezone da osvoji 3 kup u svom 6 finalu, sto dovoljno govori o kakvom se iskusnom znalcu radi.

Obadve ekipe su trenutno sa 2-1 skorom i cini se da je ovo mozda i presudna tekma za nastavak turnira i nadi u prolaz u zavrsnicu, tako da se ocekuje tezak i iscrpljujuci mec dva iskusna stratega ove nase divne igrice.


Imereti - SG Prisoners / 17.40. /

Nas proslogodisnji pobjednik kupa Prisoners , nakon 2 izgubljena finala logicno 3 sreca, je u nesretnoj fazi obzirom na povredu kapitena i reprezentativca nase selekcije Svebora Crnogace, jedino je preostalo da se uzda u Brazilskog reprezentativca Jose Otavia da Costu da uz pomoc iskusnih internacionalaca probaju ostvariti pobjedu na domacem terenu.

Protivnik Imereti, slobodno mozemo reci Gruzijski Spartan-institucija ,ekipa koja ima 18 titula, 10 kupova i 8 izgubljenih finala Gruzijske lige i kupa. Sta da se doda kad ovi brojevi govore sami o kakvom se protivniku radi koji se od 17 sezone ukljucio u ovu divnu igricu, sticajuci veliko medjunardno iskustvo.

Nas predstavnik je na omjeru 2-1 a protivnik na 1-2 sto dovoljno govori da ce igraci Imeretija dati sve od sebe da odnesu jos jednu pobjedu na gostujucem terenu, nebi li se vratili u konkurenciju za zavrsnicu ovog prestisnog turnira,racunajuci na veliko medjunardno iskustvo svog menagera u odnosu na tek prvu medjunarodnu sezonu i neiskustvo naseg predstavnika.


Za kraj

Pozelimo nasim predstavnicima puno srece i zelje da ostvare nove pobjede koje ih vode ka vrhu tabele prestiznog takmicenja, ko ima vremena moze slobodno da prati tekme u gore navedenim terminima i da podrsku nasim timovima da osvjetlaju obraz i ime cjele zajednice

idemo dalje...

idemo dalje...
This Post:
00
312376.15 in reply to 312376.1
Date: 11/02/2021 15:39:27
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
588588
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Pozdrav,

Sutra nasa dva predstavnika, Spartan i Prisoners, nastavljaju tesko i uzbudljivo takmicenje u BBB ligi sampiona


Spartan 300 - KK BuzzerBeater / 17.00. /

Nas veliki BiH sampion Spartan 300, predvodjen reprezentativcem Cedom Vaskovicem, igra tesko gostovanje protiv komsije iz Srbije KK BuzzerBeater, sa veoma kompaktnom druzinom koje predvodi Srbijanski reprezentativac Dusan Amic.

Protivnik je u jakoj konkurenciji uspio da 1 bude prvak Srbije iz 6 odigranih finala i prosle sezone da osvoji 3 kup u svom 6 finalu, sto dovoljno govori o kakvom se iskusnom znalcu radi.

Obadve ekipe su trenutno sa 2-1 skorom i cini se da je ovo mozda i presudna tekma za nastavak turnira i nadi u prolaz u zavrsnicu, tako da se ocekuje tezak i iscrpljujuci mec dva iskusna stratega ove nase divne igrice.


Imereti - SG Prisoners / 17.40. /

Nas proslogodisnji pobjednik kupa Prisoners , nakon 2 izgubljena finala logicno 3 sreca, je u nesretnoj fazi obzirom na povredu kapitena i reprezentativca nase selekcije Svebora Crnogace, jedino je preostalo da se uzda u Brazilskog reprezentativca Jose Otavia da Costu da uz pomoc iskusnih internacionalaca probaju ostvariti pobjedu na domacem terenu.

Protivnik Imereti, slobodno mozemo reci Gruzijski Spartan-institucija ,ekipa koja ima 18 titula, 10 kupova i 8 izgubljenih finala Gruzijske lige i kupa. Sta da se doda kad ovi brojevi govore sami o kakvom se protivniku radi koji se od 17 sezone ukljucio u ovu divnu igricu, sticajuci veliko medjunardno iskustvo.

Nas predstavnik je na omjeru 2-1 a protivnik na 1-2 sto dovoljno govori da ce igraci Imeretija dati sve od sebe da odnesu jos jednu pobjedu na gostujucem terenu, nebi li se vratili u konkurenciju za zavrsnicu ovog prestisnog turnira,racunajuci na veliko medjunardno iskustvo svog menagera u odnosu na tek prvu medjunarodnu sezonu i neiskustvo naseg predstavnika.


Za kraj

Pozelimo nasim predstavnicima puno srece i zelje da ostvare nove pobjede koje ih vode ka vrhu tabele prestiznog takmicenja, ko ima vremena moze slobodno da prati tekme u gore navedenim terminima i da podrsku nasim timovima da osvjetlaju obraz i ime cjele zajednice

idemo dalje...

idemo dalje...
From: Rasho

This Post:
22
312376.16 in reply to 312376.15
Date: 11/02/2021 15:45:59
JAZINE
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
-JAZINE-
Svaka čast na temi i na odličnim tekstovima, mislim da ovaj trud zaslužuje da nas se što više uključi u raspravu na ovoj temi i da prezentujemo svoje rezultate u ovom zanimljivom takmičenju koje je pravo osvježenje ove igrice.

Ja sam u trećem nivou, trenutno sam na prvom mjestu zahvaljujući pobjedi od preko 100 razlike, dobro mi ide za sada, ubjedljivo sam prošlo kolo pobijedio dosta dobru ekipu iz Turske, cilj je proći grupu, a dalje šta bude. Neće biti lako, po onom što sam na brzinu vidio postoji nekoliko ekipa sa platama na nivou prve lige koje su glavni favoriti, ali borićemo se pa dokle se dogura.

This Post:
11
312376.18 in reply to 312376.8
Date: 11/03/2021 02:50:08
BC "Bosna xxl"
II.2
Overall Posts Rated:
883883
Second Team:
BC "Bosna xxl" II

Ako je neko imao kao ( Kolac 6-1 ) rezultat u grupnoj fazi i bio blizu Play offa neka nam javi da kompletiramo utiske iz prosle sezone.

Nadam se da cemo ove sezone imati jos uspjeha i da ce nam se bar ponoviti prosla sezona.



Prošla sezona katastrofa... u razigravanju za poredak, sve teški protivnici ali sam izgurao sa omjerom 6-1, jedini poraz od ekipe iz Kine koja je turnir završila kao 4. u poretku.

Što se tiče poraza i ispadanja u prvoj rundi knockout faze, to je bila zasigurno jedna od najglupljih utakmica koju sam ikad gledao na BB.

Pogodio sam fokus protivniku i čak 3 prvotimca su mi izletjela zbog 6 ličnih grešaka 🤣🤣 i to već nakon 27, 37 i 41 minute igre. Nekako jedna od onih utakmica u kojoj je kao predodređeno da jedna ekipa mora ispasti. Nakon uvodnih +16 u 1/4 za mene počinju već nakon poluvremena te lične i raspada se ekipa i onda na produžecima čak mi ulazi i "lucky fan" da igra na teren. Strašno... ali eto.

Više sreće nekom drugom prilikom... ma da je ove sezone još teže, konkurencija još jača i veća a ako se u startu krene sa pobjedama, sve teži protivnici dolaze.

Sretno i svim ostalim menadžerima !

This Post:
11
312376.19 in reply to 312376.7
Date: 11/03/2021 04:06:30
Overall Posts Rated:
479479
Bravo majstore na veoma zanimljivoj temi. Sretno u daljem radu.

Mene je prosle sezone u 1/16 simulacija od 2 povrede glavnih igraca kostala finala.

P.S- mozda ima neko da ne zna, ali eto vrijedno je pomena, da se minutaza i povrede ne ucitavaju za ligaške tekme u BBM( tako da mozete komotno full igrat bez rizika na minute) i mozete miksat sastav sve do zavrsetka zadnje tekme PO, kasnije vam igraci nece moci biti u sastavu.( isto kao u toku ligaskog PO).

Sretno svima u nastavku. Mene u B3 Crnogaca *ebe sa povredom tako da cu ove laganije tekme zijanit, al sta je tu je. Ove sezone se ide full na kup pa lagano rekonstrukcija ovih starohana :D

This Post:
22
312376.20 in reply to 312376.19
Date: 11/03/2021 05:59:36
Radio_Prača
II.4
Overall Posts Rated:
2525
Second Team:
Prača Grizzlies
Top tema svaka cast na otvaranju.
Ja licno bez ambicija ove sezone idemo u remont.
Sretno svim nasim predstavnicima da neko i trofej donese.

Advertisement