BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
Message deleted
Message deleted
This Post:
00
312928.8 in reply to 312928.6
Date: 01/15/2022 05:30:48
Afyon Bld Gençlik
II.3
Overall Posts Rated:
7070
Second Team:
BC Ferref
Ohoooo o da bişey mi Zeki Müren de bizi görecek.

This Post:
22
312928.9 in reply to 312928.8
Date: 01/15/2022 10:10:13
Call To Victory
II.2
Overall Posts Rated:
2020
Öncelikle herkese selamlar normalde pek ilgilenmem ama ünlem işaretini görünce bi bakayım dedim kimler aday olmuş diye pivot07 isimli arpasuyu bc takımını görünce şok oldum yani geçmişte yan hesaptan para aktarma yapan kanıt olarak (74007) ve (74303) takımlarına (41858588) (49865096) (38885127) ve (41552362) oyuncularına bakabilirsiniz yani lafın kısası para aktarımı yapmaktan banlanan birinin elde olmayan sebeplerden oyuna ara verdim diyip bi de üstüne milli takıma aday olması beni şok etti ya tamam banlanmışsın sonra yeni hesap açıp temiz oynayabilirsin ama bari yalan söyleyip milli takıma aday olma be arkadaş neyse son söz olarak belki gereksiz işgal ettim burayı ama milli takıma aday olan kişiyi herkes tanısın diye yazayım dedim herkese iyi akşamlar

This Post:
11
312928.10 in reply to 312928.9
Date: 01/15/2022 10:20:33
Artvin Belediye
TBL
Overall Posts Rated:
4545
Meslektaşım aynı zamanda arkadaşım "Ahmet Çelik" hocamla en başında denk geldiğimiz bu durum zaten BB dünyasında başlı başına mide bulandırıcı bir durumken üstüne üstlük bu rezalete imza atmış şahsın MT seçimine katılması da artık bardağı taşıran son damla oldu. Hocamın dediği gibi bu durumu, belki yeri burası değil ama herkesin bilip en azından ona göre oylarını vermesini kendimizce uygun gördüğümüz için paylaşmak istedik. Herkese iyi akşamlar, geri kalan adaylara da başarılar diliyorum.

Last edited by Benoni at 01/15/2022 10:21:34

Message deleted
This Post:
22
312928.12 in reply to 312928.11
Date: 01/16/2022 06:53:31
Call To Victory
II.2
Overall Posts Rated:
2020
Transfer hilesi yani para aktarma yapıp banlandığın hesapla bir kere karşılaştım onda da kupada yendim zaten kupada eşleşince takımını incelerken fark etmiştim para aktarımı yaptığını ondan sonra hem sahada (118040052) hem de masada (hesabını banlatarak) yendim seni hem yüzsüzce aday olmuşsun hem de yalan konuşup cevap veriyorsun hadi şimdi bak işine

Message deleted
From: 19bjk03

This Post:
11
312928.14 in reply to 312928.2
Date: 01/17/2022 12:21:06
BES!KTAS
II.3
Overall Posts Rated:
9595
1)Merhaba hocam şuan elinde bulunan iki tane 22 yaşındaki oyuncuyu geçen sezonların hepsinde iç oyuncu olarak oynamışsın. Boyları ortada bu oyuncuları oyun kurucu veya şutör yapacağını tahmin ederek bu içeriden antrenman vermenin mantığını merak ediyorum. Sonuçta oyuncuların U-21 milli takıma alınmamışlar. Bu milli takıma giremezler anlamına gelmez tabi ki. İkisinin mantığı aynı değil ( u-21 için das potansiyel bile yetebilirken milli takıma kolay kolay efsane altı giremiyor.).
2)Bir de fark ettim ki ekibindeki takımlar alt liglerde genci olan takımlar. Gerektiği zaman U-21 için oyuncu alıp eğitebilirler. Merak ediyorum da gerçekten ekibindeki hocalarım dediğim gibi hareket etmeye hazır isimler mı? Yani kadronu bu mantıkla mı kurdun?
3)Aynı şekilde oyuncu geliştirmelerinde taktik olarak oyuncuları ne yönde eğitilmesini istiyorsunuz? Mesela 1 numaradan 5 numaraya kadar oyuncuların özellikleri sizce nasıl olmalı U-21 milli takımı için?

Diğer aday olan hocalarım da 2. ve 3. soruları cevaplarlarsa mutlu olurum.
Hepinize iyi oyunlar.

From: Melih

This Post:
22
312928.15 in reply to 312928.14
Date: 01/17/2022 14:14:40
Sakarya Devil's
II.4
Overall Posts Rated:
220220
Hocam Merhaba,

Öncelikle değerli sorun için teşekkür ederim.

1-) Daver ve Muhteşem'i 18 yaşında draft edildikleri ilk hafta toplamda her ikisine de 4.5M bonservis ücreti ödeyerek transfer ettim ve her ikisini de aldığımdan beri milli takım için yetiştiriyorum. Senin de gözlemlediğin gibi her ikisi de 3 sezondur öncelikle iç özellikleri gelişmesi için P pozisyonunda oynamaktadırlar. Bunun temeldeki en önemli nedeni; bu tip kısa oyuncuların iç özellikleri en hızlı ve hafta kayıpsız geliştirmenin tek yolu P pozisyonunda oynatıp İD, İÇ antrenmanı vermekten geçiyor. 18-19-20-21 yaşlarında oyuncular daha hızlı antrenman aldıkları için ve bu tip kısa oyuncuların İç özellikleri ileri ki yaşlarda daha zor geliştikleri için bu yaşlarda P pozisyonunda oynatarak iç özelliklerini olabildiğince hızlı geliştirmeye çalışıyoruz. Milli takıma da alınmamalarının nedeni de senin dediğin gibi potlarından dolayı Milli takım için yetiştirildiklerinden 21 yaşına geldiklerinde iç özelliklerinin iyi lakin U21 için gereken dış özelliklerinin fazla gelişmemesidir.

2-) Ekimdeki değerli hoca dostlarım, çok uzun yıllardır irtibatta olduğum, fırsat buldukça birebir konuştuğum ve neredeyse her gün yazıştığım arkadaşlarım. Her biri çok uzun yıllardır oyunun içinde olmakla beraber, hem ben hem de kendileri bir dönem milli takım veya U-21 milli takımımız için hocalık yapmışlarıdır. Geçmişte hocalık yaptığım veya onların hocalık yaptıkları dönemde de beraber aynı ekipte çalıştık. Yine bu seçim döneminde sağ olsunlar beni destekleyip yalnız bırakmadılar. Her biri oyuncu yetiştirmek konusunda deneyimli, BuzzerBeater Türkiye'de tanınan, her türlü soruyu ustalıkla cevaplayabilecek, yeri geldiğinde insiyatif alıp oyuncu yetiştirebilecek, oyuncu yetiştiren kullanıcılar için 7/24 destek olabilecek, fedakar insanlardır.

3-) Bir önceki koçluk dönemimde (https://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...) U-21 gözlemci iletişim başlığını bizzat kendim açmış, oyuncular için ideal beklenilen özellikleri bir taslak halinde yayınlamış ve bu yolda değerli oyuncu yetiştiren arkadaşlarımızı ekipçe oyuncu yetiştirmek konusunda yönlendirmiştik. O dönemde ''şeffaflık'' adı altında tüm güncellemeleri duyuruyorduk. Seçilmemiz durumunda sistem aynen devam edecek olup, hızlı bir şekilde var olan oyuncu veritabanımızı güncelleyip U-21 milli takımımız için çalışmalara başlayacağız.