BuzzerBeater Forums

BB Israel > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Omri

This Post:
00
312955.2 in reply to 312955.1
Date: 01/11/2022 04:50:06
Overall Posts Rated:
123123
הי חברים,
למי שלא מכיר אני אומרי ואני כבר כמה עונות בצוות המסייע של הצעירה,
נתתי סיוע בסקאוטינג, אימונים ובכל המסביב.
העונה החלטתי לקחת את זה לשלב הבא ולהציע את עצמי לאימון הנבחרת.
מאמין שאני יכול לתת הרבה,
להשתמש בנסיון שלי לעזור לצעירה ולהוביל אותה להישגים באליפות אירופה ואליפות העולם הקרובות.
יש סגל איכותי לעונה הקרובה, וצוות תומך הכי טוב שיש בעולם, בטוח שנוכל לעשות משהו יפה ביחד

Message deleted
From: Ido
This Post:
99
312955.4 in reply to 312955.2
Date: 01/11/2022 14:14:58
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
267267
Second Team:
Raanana Farmers

שלום לכולם!
האם הסיטואציה הנ"ל מוכרת לכם? הסירו דאגה מלבכם. הגעתי לפתור לכם את הדילמה

אחרי שהלכתי להתאמן בנאנדה פארבאט, הבנתי מה הסוד להצלחה בבאזר (רמז: זה לא קשור לבידוד פנימה) ואני חושב שאני יכול ליישם את זה בנבחרת הצעירה.
הנבחרת שלנו כבר תקופה ארוכה נמצאת בטופ של העולם ולשם היא שייכת. זה היה לא קל להגיע לשם, אבל יותר קשה להישאר שם!
צברנו הרבה יריבים וחשוב לשמר את זה.

אימנתי הרבה שחקנים לאורך העונות, אבל הכי היה קשה לי לראות מאמנים אחרים שלא מבינים מה הם עושים ואיך זה עלול לפגוע או להועיל להם בעתיד.

בניתי הרבה תוכניות אימון למגוון רחב של שחקנים אשר הגיעו להישגים כגון גמר אליפות אירופה וגמר אליפות העולם.
אני אשמח לתרום מהניסיון שלי למי שיחפץ בכך.

יצא לי להיות במצבי לחץ ומעמדים מכריעים ולקבל החלטות לא פשוטות,ניסיתי לקחת תמיד את ההחלטה הנכונה, גם אם זה אומר שמישהו אחר עלול להפגע מכך (לא אגיד שמות אבל הוא מזכיר יתוש)

ניסיתי ללמוד תמיד מטעויות של אחרים אבל גם כמובן משלי. כמו שנאמר, מי שלא נשם אבק דרכים לא יזכה לשאוף אויר פסגות

הייתי שותף בהישגים רבים של הנבחרת לאורך העונות, בין אם זה בתקופת אלון, בתקופתי כמובן, ואחרי זה גם עזרתי לניר ויואב,
אבל עדיין חסר לנבחרת שלנו פרס אחד והוא צריך להיות המטרה העיקרית לשנים הקרובות!

בתמונה: אורי אלבז עם הגביעים שהייתה לי הזכות להיות שותף אקטיבי או פאסיבי בזכיה הרלוונטית.
צילום: שליו קשת

אבל בתכלס, אומרי יהיה מאמן אדיר ולגמרי מגיעה לו הזדמנות להראות למה הוא מסוגל!!
גם הוא היה שותף להרבה מההצלחות בנבחרת ולאימוני שחקנים, ואסור לזלזל בו בשום צורה!!
אני שוקל להצביע לו בעצמי האמת.

שבת שלום

עידו

Last edited by Ido at 01/11/2022 14:39:48

From: Omri

To: Ido
This Post:
00
312955.5 in reply to 312955.4
Date: 01/11/2022 14:50:38
Overall Posts Rated:
123123