BuzzerBeater Forums

BB Bosna i Hercegovina > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
316546.2 in reply to 316546.1
Date: 11/01/2022 16:55:14
KK.Play-Off
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
489489
Second Team:
BC.Play-Off
Pozdrav BB BiH zajednici,

Necu puno duziti, prije svega kandidujem se zbog odgovornosti koju sam zaradio na proslim izborima. Nisam bio realan kandidat i prijavio sam se formalno cisto da postoji opozicija (nije bilo drugog kandidata). Iako sam pokazao nepostovanje sa prijavom bez ikakvog govora, osjecam potrebu da se prijavim sada obzirom na dosta veliki broj glasova na proslim izborima.

Sto se mene licno tice, mislim da sam dovoljno poznat siroj javnosti te da manje vise znate sta dobijate.

Svaki kandidat ce obecati najbolje rezultate, taktiku, trening i odnos sa vlasnicima igraca, aktivnost i standardne stvari koje se podrazumjevaju na ovako odgovornoj funkciji. Slazem se naravno sa svim navedenim, ali mislim da je to vec obuhvaceno samom prijavom te da je najvaznije postaviti jasan rezultatski cilj u sklopu kandidature.

Mislim da imamo odlicnu reprezentaciju trenutno i lijepu grupu u kojoj iako smo iz cetvrtog sesira imamo sansu da prodjemo dalje. Nismo favoriti naravno, ali sve osim prolaska bih smatrao neuspjehom.

Takodjer licno planiram borbu na evropskom klubskom nivou, te vec odredjeno vrijeme pratim blisko sve sto se desava oko reprezentativnog BBa, te mislim da to, uz moje skromno iskustvo moze biti presudan faktor u moju korist.

Tu sam za sva pitanja i sretno svim ostalim kandidatima.


From: GM-Kyve
This Post:
11
316546.3 in reply to 316546.1
Date: 11/02/2022 14:33:35
Champions United
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
14931493
Pozdrav svima, ovdje Kyve, dugo se nismo čuli...

odlučio sam ponovno istaknuti svoju kandidaturu za NT selektora.

prošlo je već dosta otkad sam zadnji put bio selektor, no volio bih vjerovati da sam sada malo iskusniji i pametniji...

zadnjih sezona sam bio u kontaktu sa selektorom Tarikom, tako da sam dobro upoznat sa igračima i njihovim treningom...
na Tarikov nagovor sam se i odlučio za kandidaturu, a zauzvrat je obećao ostati u skauting timu, koji planiramo pojačati sa još nekoliko imena, tako da selektor ne mora sve sam...

skupina je prilično nezgodna, uz nas, tu su Poljska, Rusija i Belgija kao najozbiljniji kandidati za prolaz dalje...
(Belgija je u strašnom uzletu zadnjih godina, trenutno su u prvom šeširu, polufinalisti su sa zadnjeg Eura, i taj put su bili u skupini s nama, i glatko nas otresli uz naš maksimalan trud)
(Poljska kao jedna od najvećih BB nacija je uvijek ozbiljan protivnik, a Rusi su uvijek nezgodni, i na svoj dan sigurno mogu svima pomrsit račune)
s ozbirom na sve to, nezahvalno je prognozirat i obećavat bilo kakav rezultat...

ono što mogu obećati je da ću uvijek dati sve od sebe za pobjedu BiH, da će uvijek igrati najbolji igrači, bez obzira tko je vlasnik te da ću zajedno sa skauting timom raditi na tome da imamo još bolje igrače u budućnosti, i još veću šansu za dobre rezultate... i naravno, aktivnu temu na forumu o reprezentaciji, koja će uvijek biti u toku sa aktualnim dešavanjima

ako se slažete s mojim ciljevima, znate šta vam je činiti... ;)

za sva ostala pitanja, javite se u temi: (https://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...)

LP

Kyve.