BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
317688.5 in reply to 317688.2
Date: 02/10/2023 06:43:01
Fastest Strikers
III.4
Overall Posts Rated:
44
Bir önceki girişimde u21 milli takımımıza aday olduğumdan bahsetmiştim ve tabii ki de vaatsiz aday olmaz efendim.
Vaatlerim şunlardır:

- Beni seçmeniz hâlinde milli takımın başında kesinlikle ve kesinlikle takımla ilgili ve tutkulu bir hoca göreceksiniz. Buna emin olun.
- Arada herhangi bir bürokratik faaliyet olmayacak. Falanca bir konuda doğrudan şahsımla iletişime geçebileceksiniz.
- Şu anda var olan discord sunucusundan devam etmeyi düşünüyorum yani zorunlu kalmadığım takdirde yenisini açmayı düşünmüyorum. Fakat beni seçtiğiniz takdirde; sunucuda ne tür gelişmeler ve değişimler olacağını gelin ve görün. Hep birlikte görelim.
- Şunu da belirtmek isterim ki, sizden gelecek her türlü eleştiriye açığım. Hatta öyle ki maç üzerine teknik-taktikten, herhangi bir özel probleminizi dahi benimle konuşabileceğiniz kadar şeffaf bir konuma bürüneceğim.
- Ve Türkiye’nin hedefi, gayesi her zaman zirvedir. Belki koç hüviyetinde bulunacak olan ben olacağım fakat en ufak ayrıntısına kadar sizin de katkılarınızla ve desteklerinizle bu takımı en üst seviyelere taşımaya çalışacağım.
- Zamanla, bu seviyeye alıştıkça daha da fazla projeyle, yüksek seviye vizyonla ilerleyeceğim.

Okuduğunuz için teşekkürler. Oylarınıza talibim.

Saygılarımla,

carljonathan