BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > Євро'60

Євро'60

Set priority
Show messages by
From: Tiger
This Post:
11
318252.10 in reply to 318252.9
Date: 03/14/2023 00:39:15
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15651565
Second Team:
Utopia Tigers
скотландія. склад схож на наш. зарплатня найкращого малого навіть краща. ентузіазм рвіний. також перші три гри була одна й та сама тактика. різниця що ми використовували нашу найкращу тактику, а вони пейшн. не можу сказати що пейшн це не їх тактика. але їх тренер, котрий далеко не перший сезон є тренером збірної, раніше не був помічений за використанням тільки однієї тактики. тому це було дивно. і тут почалися роздуми: вгадувати чи ні? спочатку я не хотів вгадувати і грати персоналку. потім, з'явилися думки, що можливо скот не захоче ломитися через наших великих. його малі виглядають сильнішими за наших. тому можливо не пейшн, але не щит. тому можна ризикнути поставити вгадайку, при каруселі чи лоу пості хоча б половина зіграє, тобто все одно що не ставити, але є ймовірність що буде пейшн. і ось зараз я спіймав себе на помилці. карусель також була б повна невгадайка, а не половина... мені не вистачає писати превью. я дуже часто щось корегую при його написанні. здається, мені потрібно його писати, навіть якщо це за 12 годин до гри, щоб ще раз усе проаналізувати. тільки не постити
в нас є негаразди с формою. різник дропнув на 7, войнов та шапко ніяк не можуть повернутися до 8+. різник щоправда все одно незамінний. внутрішна ізо - досить очевидний відхід від угадайки. при ньому є великий шанс, що різник та рябоконь будуть грати як зазвичай. і навіть форма 7 в такому випадку не завадить нашому центру. затонський на АЗ - авось залетить триочковий

в результаті. незважаючі на те, що різниц та рябоконь ну ніяк не грали як зазвичай, перші три чверті дуже рівна гра. в четвертій чогось не вистачило. можливо сказалися фол трабли. можливо ставміна, хоча кінцівку другої чверті ми виграли. в цілому по грі десь були якісь провальні місматчі: подивіться на +- дзюби, -10 за 4 хвилини. але ну не міг він бути вінуватцем цих -10. дуже велика кільксть фолів і погана реалізація своїх штрафних
але головне в поразці, що я щось не дуже зібрано підійшов до цйєї гри. ми виграли 3 попередні гри, нехай не багато, але досить впевнено, і це мене приспало... зіграв дуже прямолінійно, й прямолінійність скоттів виявилася більш міцною... нажаль...

(https://strawpoll.com/polls/xVg7jQQGMnr). не та гра де хочеться обирати мвп, але за перебігом попереднього голосування було цікаво спостерігати. доречі там виграв різник, отримавши 4 голоса проти двох у рябоконя та одного у ланского

англія, греція та ізраїль впевнено виграли
супербитва франції та польщі завершилися на користь останніх. чехія після перемоги над лідером рейтингу збірних програла андоррі на більшому настрої!

From: Tiger
This Post:
33
318252.11 in reply to 318252.10
Date: 03/20/2023 14:30:34
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15651565
Second Team:
Utopia Tigers
незважаючі на гравця зі 154к зарплатні англія найслабша з тріці лідерів нашої групи за рейтингами. хоча в неї і другий великий 66к, і малий 27к, що краще за гравців греції... але у них усього 5 гравців з 20к+, а у греків 9. 9 з 15к+, а у греків 15. у ізраїля 8 та 12 відповідно. доречі цей 66к у формі 7. за звичкою останніх сезонів на ЛФ грає малий. ми це вже проходили ))) не можу сказати, що наші 3-2 не працювали в минулі сезони. але в них є бодди... хоча, минулого сезону він нам закинув 4/12. усім іншим було 50%+ (счастіше рівно 50%). цього сезону в нього 72% реалізації за 4 гри, включно з 10/10 проти швейцарії минулого тижня. хм... можливо 3-2 проти нього не так і погано...
але. в нас вельможко у формі 7. я планував змістити туди жмурко та зіграти лоу пост у три великих. жмурко не потягне 3-2. тоді потрібно грати з українским/шапко. українский не потягне лоу пост. а якщо зіграти з ними щось зовнішнє? інше питання стосовно 3-2 це підбори. англія не виграла підбори у скоттів і програла їх швейцарцям граючи обидві гри на меньшому настрої. тобто в них не гірший від нашого рівня підбори. а якщо і гірший то трішечки. але я не думаю, що проти нас буде 3-2. скоріш за все персоналка. і таким чином ми програємо підбори
всеж таки вирішив ризикнути з зовнішньою атакою та 3-2

ангія відходила від угадайки та зіграла ізо. захист наш спрацював, закрили усіх, крім одного, і це не бодди. бодди як раз накидав знову 4/12 що гаразд. підбори майже не програли. а от в атаці... після попередньої гри я очікував що різниц буде атакувато багато і неточно. були також побоювання що лепещенко буде атакувати багато, але тут нормально. проблеми з реалізацією затонського, рябоконя та українського... лоу пост таким складом був би кращий, тому що триочкові не пішли зовсім, реалізацію двоочкових значно краща, але все одно недостатня, тому що в 4й чверті багато часу грав запас англійців

ізраїль на меньшому настрої обіграв грецію.
польща на меньшому настрої програла свлоенії! угорці програли італії і тепер з двома поразками їм буде дуже важко кваліфікуватися далі. угорці 4 останні сезони були щонайменьше у пів-фіналі

From: Tiger
This Post:
22
318252.12 in reply to 318252.11
Date: 03/27/2023 18:17:47
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15651565
Second Team:
Utopia Tigers
7 найзарплатніших гравців греків це великі. 24-65к. але незважаючі на це вони грають з ЛФ/малим на позиції ЛФ. малі в греків сильніші за англійських. навіть з урахуванням що найзарплатніший не-великий у формі 7 і скоріш за все не зіграє, як і минулого тижня. найзарплатніший великий також у формі 7, але скоріш за все зіграє з запасу. греки лише двічі з п'яти ігор грали внутрішній акцент. вирішальна гра в них наступна, проти англії. але якщо ми виграємо, та англія перемагає ізраїль, то вже не вирішальна. тому з огляду на це і наші постійні 3-2, гадаю, що буде таки внутрішній акцент. тому від нас персоналка. ну і під щит, все інше працює набагато гірше

фіг вам. греки зіграли раннє. фол-трабли вельможко призвели до того, що більшу частину часу грав жмурко, а він в захисті гірший. в зовнішньому, звичайно. але в атаці він зіграв непогано, особливо до 4ї чверті, коли біло 7/10 з гри. рябоконь як зазвичай, різник гірше ніж зазвичай, але нормально. але +- говорить, що ключова наша позиція це був РЗ. єдиний гравець в кого +- позитивний це затонський, який сьогодні опинився на РЗ запасу. відповідно в лепещенко найбільший мінус. ну ок, він звісно накидав 0/10, але щоб це спричинило такий сильний мінус...
в цілому, так при 3-2 було би краще, але різниця дуже велика, щоб було кардинально краще. нажаль

ізраїль переміг англію при повному балагані в тактиках з обох боків: в англії повна неугадайка й 1-3-1 проти щита, в ізраїлю 2-3 проти каруселі

фіни програли угорцям. тепер в них гра проти італії, яка вже вийшла далі, і угорці з португалією будуть сподіватися, що італія вистоїть. хоча в фінів така велика різниця, що вони можуть програвати й економити ент. схоже угорців залишили без другого раунду
литва, перший номер рейтингу молодіжних збірних, не виставила склад на гру з албанією! ооооооооооо. естонія програла андоррі, таким чином в ції групі зараз 4 команди мають 4-1. литва, чехія, андорра й +1. і жодна з цих 4х команд не грає з іншою

From: Tiger
This Post:
33
318252.13 in reply to 318252.12
Date: 04/03/2023 14:14:56
Kharkov Tigers
II.4
Overall Posts Rated:
15651565
Second Team:
Utopia Tigers
заключна гра цього євро для нас проти ізраїлю. в них досить рівномірний і дуже сильний склад. можуть зіграти все ще завгодно. але чомусь здавалось що буде зовнішня атака. тому 3-2 і повна вгадайка на карусель
в атаці вирішив спробувати пейшн. їх Ц не отримував тренування зовнішнього захисту, тому був шанс, навіть з урахуванням що в нас немає гарних шутерів. український найсильніший що він доводив під час сезону. є деяка проблема зробити так, щоб він був першою опцією в атаці, бо ланской та затонський можуть в цьому посперечатися. спочатку зовсім не хотів брати ланського до складу, але вирішив на заміну українському витягнути гладченко. він точно буде першою опцією в атаці, а за затонським українскьий може сперечатися. це гірше для захисту, але з нашим ентузіазмом це не велика різниця

чомусь в старті грав гладченко, а не український. можливо двигун, можливо я клацнув мимо, зараз це не перевірити, тому що немає наступних ігор. але, з урахуванням того, що ізраїль зіграв 3-2, це було тільки нам на користь. гладчекно не виконав жодної триочкової спроби і мав досить непоганий відсоток. як для пейшн він не дуже гарний, але як для нашої ситуації та сили суперника - непогано. але всі інші також кидали багато. і якщо лепещенко наостанок видав майже феєрію, то затонський, рябоконь і навіть різник...
в цілому ніяких очікувань на цб гру не було. супреник дуже сильний, ми граємо 3й мотс поспіль... так, розпочали з англії, вважав, що там є шанс. але шансу не було. хіба що з повною вгадайкою. також є сумніви що вдалося б досягти позитивного результату з греками чи ізраїлем якби на ігри з ними був максимальний ент...
дуже прикро за гру зі скоттами, мали брати там четверту перемогу

греки обіграли англію та вийшли до другого раунду
італія програла фінам, таким чином угорці не пройшли далі. літовці також не вийшли, що це було попереднього тижня?