BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
318861.2 in reply to 318861.1
Date: 05/22/2023 04:40:42
r1card0
TBL
Overall Posts Rated:
214214
Tüm BuzzerBeater severlere merhabalar,

Şu an Milli Takım'ımızın başında bulunan ve bana göre başarılı bir dönem geçiren (210825) Tunjevina tekrar aday olmayacağını açıkladıktan sonra yeni dönem için aday olmaya karar verdim.

Öncelikle kendimden bahsedeyim:

2009'dan beri yani 14 senedir bu oyundayım, 50'nin üzerinde sezon geçirdim, uzun bir süredir de LA yani çevirmenlik göreviyle oyuna katkı vermeye çalışıyorum. Bu dönem hayatımda vakit sorunumda olmadığı için bu göreve talip olmaya karar verdim.
İletişime açık ve güzel bir dönem geçirmek tek hedefim açıkçası, gelecek her türlü öneri ve desteği kullanmak istiyorum. Özellikle tecrübeli eski milli takım koçlarımızdan müsait oldukları sürece iletişim içinde olmak istiyorum.

Gelelim Milli Takım'ı neler bekliyor..

61. Sezon Avrupa Şampiyona'sında evsahibiyiz (As Bayrakları)

Bu şampiyonada A grubunda yer alıyoruz.
Grup için çeşitli forumlarda ateş grubu ibaresi kullanıyorlar, nedeni en iyi 13 Avrupa takımından üçü aynı gruptayız.
58. Sezon Dünya Şampiyonası finalistleri Fransa(17) ve Finlandiya(20) ile beraber ilk 2 mücadelesi vereceğiz.
Grubun diğer takımları Ukrayna (43), Çekya(44), İrlanda(61), Gürcistan(64) ve Andora(93).
İsteklilikler yerinde olursa grupta ilk 2de yer alıp ilerlememek için bir engel yok, hep beraber başarabiliriz

Dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz,

Tüm adaylara başarılar şimdiden,

Sevgiler