BuzzerBeater Forums

BB Srbija > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: krmelj
This Post:
33
318931.2 in reply to 318931.1
Date: 05/20/2023 21:15:44
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
605605
Second Team:
Trbonje
Zahvalicu ti se na zeljama ovde Davide, s obzirom da je ona tema samo za govore namenjena

Trudicemo se da zasluzimo tu srecu, a trebace nam. Mnogi dobri ljudi i vrhunski menadzeri ucestvuju u akciji. Tu su, po meni, najznacajnije tri osobe za razvoj nase zajednice, od kada igram ovo, svako na svoj nacin: menadzeri i osobe u koje se kunem, stara garda ali su ko staro vino, Marko Markovic i Tunjevina, a treci je legendarni motivator koji ne odustaje da nas pusti niz vodu, Miladin Sobic a.k.a. Trbaci. Prate ih veliki radnici i robovi reprezentacije: Frenki Dildo i Dzi Dzi, nisu manje bitni. Prikljucicemo nadam se i Atlasa, maestra za trening klinaca, od koga svi mozemo da naucimo nesto. Neizostavan je i dosadasnji selektor sismis, njegovo znanje i iskustvo u treningu cemo da iskoristimo do maksimuma. Motace se on tu i dalje i imati svoju rec.

Cep, cep, cep, dobicu stan! Mozda tako izgleda ali ja to zaista mislim Da se vratimo u vrh, to je cela poenta price. Mozda ne tako brzo, mozda i da ali u buducnosti sigurno.

This Post:
11
318931.3 in reply to 318931.2
Date: 05/22/2023 10:33:58
Dorcol
II.2
Overall Posts Rated:
1010
Second Team:
Dorcol Utopia
Auu, koja gubitnicka ekipa...Mare, Tuna, Frenki, Dzi...trebace tebi dosta srece