BuzzerBeater Forums

Bosna i Hercegovina - I.1 > Sezona 61

Sezona 61

Set priority
Show messages by
From: subivlado

This Post:
33
319315.11 in reply to 319315.10
Date: 06/20/2023 11:06:01
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
588588
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Hvala na odgovoru i podrsci da mi bar malo olaksas
Jedino sto me izbilo jer me podsjetilo na proslosezonsko polufinale BBM kad mi je protivnik za poluvrijeme dao 30 koseva i inda u zadnjoj cetvrtini 30 i pobjedi me a da moji ovi reprezentativci kao ne mogu kosa pogoditi
Ali ajde, idemo dalje igrati se i malo opustenije posmatrati stvari

idemo dalje...
From: Rasho
This Post:
00
319315.12 in reply to 319315.11
Date: 06/20/2023 18:45:44
JAZINE
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
-JAZINE-
Kakva dominacija Bosnian Spartacusa, pobjede protiv 2 najtrofejnija kluba u državi u razmaku od 3 dana. Ali me buni kako to da je igrao u najjačem sastavu, čak nije ni rezerve odmarao. Da li to znači da odustaje od kupa ? Ili ipak vjeruje da će sa trećom petorkom proći dalje, jer napokon nakon užasno teškog žrijeba protiv Fulhama dobio je lakeg protivnika.

From: Cules

This Post:
00
319315.13 in reply to 319315.12
Date: 06/24/2023 14:20:06
Blue or Deaddd
III.1
Overall Posts Rated:
321321
Second Team:
Blue or Deaddd II
Kad smo vec kod dominacija, da spomenemo i ovu vcrs od 19 razlike, bez igraca koji se povrijedio odmah u 5. Min.
Vidimo se mi jos

From: Rasho

This Post:
00
319315.14 in reply to 319315.13
Date: 06/24/2023 14:34:08
JAZINE
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
-JAZINE-
Pa s obzirom da imaš 1,4 miliona plate da igraš kući nije nešto neočekivano.
Nego gdje si danas da se javiš da igramo tie vs tie da uštedimo entuzijazam? Mogai si predložiti i da izvedem 5 najlošijih igrača plus da najlošijeg stavim da čuva tvog najboljeg.


From: Cules

This Post:
00
319315.15 in reply to 319315.14
Date: 06/24/2023 14:38:54
Blue or Deaddd
III.1
Overall Posts Rated:
321321
Second Team:
Blue or Deaddd II
Nije valjda da racunas platu drveta koji se mogu kupiti po 1 k na tl i koji se otpustaju kad odrade svoje.
Plate prve petorke su nam iste i igrao sam bez igraca tako da nemoj da ti je krivo sto sam te takticki pojeo
Sta god da sam predlozio, isti je ishod na kraju, tako da svejedno

From: Rasho

This Post:
44
319315.16 in reply to 319315.15
Date: 06/24/2023 14:46:58
JAZINE
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
-JAZINE-
Niko ne spori da si taktički odradio dobar posao, ali i dobar posao za mene jer sam shvatio koje su mane ove ekipe i šta se treba popraviti. Ja sam tek počeo, dug put je pred ovom ekipom.
Isto tako niko ne spori da si skandalozno namjestio utakmicu protiv drugog prvoligaša, a cijela zajednica je prećutno odobrila što je još više skandalozno. Umjesto da se takve stvari posebno osude.

U šta treba da se pretvori ova igrica? Da se dogovaraju utakmice unaprijed? Šta vam to znači? Šta je lijepo u tome? Koja je svrha onda igranja ove igrice ili bilo čega? Šta misliš da ćeš dobiti sa tim? Osvojiti b3?

From: subivlado

This Post:
22
319315.17 in reply to 319315.16
Date: 07/06/2023 14:26:17
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
588588
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Provuce se ti protiv velikog Spartana
Kako ce nas spojiti u PF, ti i ja ili idemo nas 2 na favorite

idemo dalje...
From: Cules

This Post:
00
319315.18 in reply to 319315.17
Date: 07/06/2023 15:17:32
Blue or Deaddd
III.1
Overall Posts Rated:
321321
Second Team:
Blue or Deaddd II
Dugo nije bilo jace polufinale.
Jazine da je zijanio, ja mislim da bi se deff oprostio od igre, a sekunda je falila.
Sretno svima, cujemo se poslije tekmi.

This Post:
00
319315.19 in reply to 319315.17
Date: 07/07/2023 05:40:19
Spartan 300
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
52525252
Second Team:
Spartan Kids
Popucale štake mojim penzionerima u zadnjoj cetvrtini

This is where we hold them!
From: Rasho

This Post:
00
319315.20 in reply to 319315.18
Date: 07/07/2023 13:43:23
JAZINE
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
-JAZINE-
Ovo juče vam stvarno nije bilo potrebno. Imaš daleko bolju ekipu od Bosnian Spartacusa, nije vam bilo potrebno da iz čista mira gađa balansirano i kao igra jačim zalaganjem da bi mi pomislili da vi igrate pošteno. Ovo vas je još više ukopalo. Da ste igrali tie vs tie i bez gađanja možda bi i prošlo, a ovako da Bosnian Spartacus koji je ovu sezonu gađao samo unutra, gađa balansirano ekipi koja balansirano uglavnom samo kad lagano dobija. Smiješno je što misliš da će neko pasti na ovo.... Nije valjda da si mislio da možda nećeš dobiti bez gađanja, pa si odigrao najjaču taktiku, a da on promaši fokus...
Iskreno kad to sve vidim pitam se da li Bosnian Spartacus stvarno postoji ili si to ti napravio još jedan tim. Ili neko drugi iz "zajednice".

Facebook grupe i povezanost menadžera ništa dobro neće donijeti. Već jednom smo bili svjedoci iznošenja screen shotova i optužbi.
Takva umreženost ne donosi puno toga dobrog. Namještaju se utakmice, namještaju se izbori za selektora. Kad tad će morati buknuti i između sadašnhih članova međusobno. Jako teško da tako ne bude, pogotovo na podneblju odakle smo.

Žalosno je da nijedan menadžer nije javno osudio onu sramotu od očigledne namještaljke u ligi između Bosnian Spartacusa i Blue or Deadddda.

Ovo je moj zadnji post u životu na bilo kojem forumu. Nikad se više neću oglašavati. Previše je negativne energije tu, a ne želim da se trujem bilo kakvom negativnom energijom. Igraću igru dok mi se bude igralo. Dok imam ovaj tim sigurno. Iako vjerovatno neću ništa osvojiti u ovoj sezoni, odustati od ovog tima neću, tako da ne nadajte se da ću pući i rasprodati tim, već idem još jače. Drago mi je da nijedan potez nisam napravio mimo plana, nijedan dolar nisam potrošio neplanirano i nerezonski. A ovaj tim je nezamislivo jak, a biće još jači. Samo šteta što izgleda da ja nisam dovoljno sposoban da ga vodim, a uz to nemam ni sreće, ali nema veze, to je samo igra. Ne baš puno povezana sa igrom sa kojom bi trebala biti, ali šta je tu je.

Ja sam prema svima bio korektan, dok prema meni to nije baš tako bilo. Bio sam simpatičan dok sam bio prosjek ekipica koja trenira i koja nije opasna, ali kad sam se skupo pojačao počele su i zle strelice. Da ne kažem da mi je prije nekih mjesec dana, nedugo nakon što sam doveo pojačanja, izvršen i napad na account. Da sam bio jedini na svijetu koji 24 sata nije imao nikakav pristup igrici, da bi onda naprasno sve postalo normalno nekoliko minuta nakon što sam javno prijavio problem na discordu. Više nije bio nijedan problem. Prvo sam pomislio da je neko od odgovornih nešto uradio, ali oni su rekli da nisu. Neću reći da je to povezano sa centralnim komitetom BiH zajednice, nebitno je, ali ko god da je slab je frajer ispao jer se prepao i odustao čim sam prijavio problem.

Ja vama svima želim svu sreću ovog svijeta u životu, neka vas prati samo sreća i zdravlje prije svega, a onima koji još nisu, od srca želim da pronađu život i van ove igrice jer ovo je samo jedna online igra i ništa više od toga, igra koja će se vjerovatno za koju godinu raspasti jer ne vidim da ima neku budućnost.

Ja se više oglašavati neću niti ću odgovarati na bilo kakve poruke. Pozdrav

From: Cules

This Post:
22
319315.21 in reply to 319315.20
Date: 07/07/2023 14:23:41
Blue or Deaddd
III.1
Overall Posts Rated:
321321
Second Team:
Blue or Deaddd II
Stvarno drugar nisi dobro. Procitao sam prve dvije recenice i preporucujem ti da odustanes od igre, nije ovo za tebe ;)

Advertisement