BuzzerBeater Forums

Srbija - II.4 > sezona 61/62

sezona 61/62

Set priority
Show messages by
From: Vlad

This Post:
00
319788.8 in reply to 319788.7
Date: 08/22/2023 15:48:00
KK Dinamo
Prva Liga
Overall Posts Rated:
1515
Znaci ipak moze i komentar bez uvreda. Moji komentari su bili odgovori na tvoje. Ti si od prvog koristio prvo lice kako bi opisao sta bi ti uradio i moji odgovori su bili takvi. Apsolutno nisam bitan u celoj prici niti mislim da sam bitan, ali bilo je dovoljno da bacas sarkasticne uvrede i da nacinis od ovoga besmisleno "bitnu" temu mog uspeha ili neuspeha u ovoj igri, a totalno mi je svejedno kako ti to percipiras. Jer me ne zanima sta mislis, ali ne mogu da precutkujem pametovanje na moj racun. Moj prost recnik je samo direktna verzija tvog sarkasticnog. Prosta uvreda na uvredu.

Nikakvog problema nema tu. Napravi novu temu gde neces nikoga da vredjas i otvori raspravu ako bude bilo zainteresovanih. I dalje mislim da ako imas neku ideju, bolje je da se obratis odmah nekome od admina ili da otvoris temu na BB Srbija ili BB Global (mozes i da je nazoves ovako slicno kako si napisao u poslednjoj recenici komentara) gde ce vise ljudi videti jer tako imas vece sanse da bude nekoga u toj diskusiji. Samo pokusaj to da uradis sa vise objektivnosti i obzirnosti prema drugima koji igraju ovu istu igru. Dakle bez pokusaja nekog besmislenog ponizavanja i uzdizanja sebe nego za dobrobit cele ove zajednice, da nas tako nazovem. Svi smo ovde radi igre i vecina postuje pravila. Ako se uvede neko pravilo koje vredi, svi koji ostanu da igraju ce ga prihvatiti.

Sto se mene tice, nikada nista nisam muljao u igri, a kamoli u zivotu. Tako da cu uvek da reagujem na neosnovane prozivke i gluposti na moj racun. I sigurno nisam jedini. Nisam ni protiv ni za tvoje predloge, ali tajming i nacin na koji si to postavio je bio krajnje nekorektan.