BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Tayanç
This Post:
11
319869.2 in reply to 319869.1
Date: 08/22/2023 09:39:30
Mavi Bayrak SK
II.1
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mavi Bayrak İdmanyurdu
Öncelikle dürüst olmak gerekirse neden aday olduğumu tam olarak kendim bile bilmemekteyim. İleri bir taktisyen veyahut yılların oyuncu geliştiricisi değilim fakat oyuncu gelişimlerini takip edip, bu gelişimin neticesinde başarı elde etmenin hoşuma gittiğinin tanısına vardığımdan dolayı az da olsa bu seçimde şansımı denemek istedim.

Geçtiğimiz 2 dönem boyunca U21 takımının yönetimindeydim ve genç yeteneklerin bulunması, antrenmanlarının yönlendirilmesi ile ilgilenenlerden birisi idim. Bu doğrultuda bu vazifeye devam edip, genç yeteneklerin harcanmasını engellemek istemekteyim. En büyük amacım potansiyelli oyuncuların tespit edilmesi ve bu doğrultuda doğru yönlendirilmesini sağlamak olacaktır.

Bu yazıyı yazarken tek aday benim fakat umarım potansiyeli benden daha üst seviye olan koçlarımız da aday olup, şanslarını deneyecektir. Gelecekteki tüm adaylara başarılar diler, U21 takımını ve dolaylı yoldan Milli Takım'ının da gelecek jenerasyonlarını daha ileri seviyeye getirecek bir koçun seçilmesi dileğiyle..

Saygılarımla..

Last edited by Tayanç at 08/23/2023 02:03:04

Message deleted